LLM baudžiamojoje justicijoje ir baudžiamojoje teisėje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ši programa leis jums įgyti sudėtingesnių žinių apie dabartines baudžiamojo teisingumo, kriminologijos ir baudžiamosios teisės problemas JK, Europoje ir visame pasaulyje. Tai derina pažangiausius privalomuosius modulius ir platų pasirenkamų modulių asortimentą, leidžiantį pritaikyti savo laipsnį pagal savo pomėgius.

Visais atvejais mes paskatinsime jus:

 • Išnagrinėti kritinius baudžiamosios teisės klausimus ir principus.
 • Ištirkite sudėtingą ir dinamišką baudžiamojo teisingumo proceso pobūdį.
 • Ugdyti teisinių tyrimų įgūdžius.
 • Kritiškai pagalvokite apie šiuolaikinių kriminologinių teorijų, tyrimų ir politikos bei praktikos sąsajas.

Tyrimo įžvalga

Ši programa yra siūloma dinaminiame Kriminalinės justicijos studijų centre (CCJS), tarptautiniu mastu pripažintame tyrimų centre, kuriančiame aktyvią ir daugiadisciplininę aplinką, kurios nariai yra įsipareigoję kokybiškai mokyti baudžiamosios justicijos, kriminologijos ir baudžiamosios teisės. CCJS taip pat išsiskiria tyrimais, kurie yra empiriškai turtingi, konceptualiai pagrįsti ir svarbūs politikai. Tyrimai yra tarpdalykiniai ir dažnai vykdomi tarptautiniu mastu. Lidso universitetas pripažįsta CCJS kaip vieną iš pagrindinių „mokslinių tyrimų kompetencijos viršūnių“.

CCJS akademikai atliko tyrimus įvairioms išorės finansavimo įstaigoms, įskaitant Ekonominių ir socialinių tyrimų tarybą (ESRC), „Nuffield“ fondą, vidaus reikalų tarnybą, Jaunimo teisingumo tarybą, „Leverhulme Trust“, Europos Komisiją, Nacionalinę probacijos tarnybą ir kt. . Tokie projektai palaiko nusistovėjusį Centro, kaip svarbiausio mokslinių tyrimų padalinio, profilį ir užtikrina, kad mūsų mokymas yra šiuolaikinių akademinių ir politinių diskusijų estakadoje.

CCJS turi patariamąją tarybą, susidedančią iš narių, užimančių aukštas pareigas vietinėje baudžiamojo teisingumo ir partnerių organizacijose, įskaitant policiją, teismus, probacijos tarnybą, kalėjimus ir teismus. Mūsų stiprūs ryšiai su vietos baudžiamojo teisingumo bendruomene suteikia vertingos naudos mūsų studentams.

125925_54e3dd4b4f52ac14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722c7cd2914ec15a_1280.jpg„jessica45“ / „Pixabay“

Kurso turinys

Ištisus metus mokomi privalomi moduliai supažindins jus su pagrindiniais principais, teorijomis, koncepcijomis ir požiūriais baudžiamosios teisės ir baudžiamojo teisingumo srityse. Jūs taip pat ištirsite ir išnagrinėsite sudėtingus ir sudėtingus ryšius ir dinamiką tarp kriminologinės teorijos, tyrimų ir praktikos bei baudžiamojo teisingumo procesų poveikį asmenims ir socialinėms grupėms, dažnai platesniame socialinių ir politinių pokyčių kontekste.

Šie moduliai taip pat suteiks galimybę patobulinti savo kritinius ir analitinius gebėjimus bei teisinius tyrimų ir rašymo įgūdžius, kuriuos galėsite pademonstruoti disertacijoje - nepriklausomą pasirinktos temos tyrimų fragmentą.

Jūs taip pat gausite naudos iš mūsų paramos akademinei ir asmeninei raidai. Tai tęsiasi kartu su jūsų mokoma akademine programa viename semestre ir yra specialiai sukurta papildyti mokyklos indukcijos veiklą ir nuolatinį akademinių įgūdžių paramą studentams, tiek namuose, tiek tarptautinėse.

Mūsų pasirenkami moduliai suteiks jums galimybę įgyti specialių žinių jus dominančiomis temomis. Orientacinis pasirenkamų modulių sąrašas pateiktas žemiau.

Jei esate neakivaizdinis studentas, pirmaisiais metais imsis keturių privalomų modulių. Tuomet pasirinksite privalomą disertacijos modulį ir pasirinktus vieną ar du pasirenkamus modulius antraisiais metais.

Kurso struktūra

Toliau pateiktas sąrašas rodo tipinius modulius / komponentus, kurie buvo tiriami ir gali keistis.

Moduliai

1 metai

Privalomi moduliai

 • Baudžiamojo proceso teisingumas
 • Šiuolaikinė kriminologinė teorija ir požiūris
 • Disertacija Baudžiamoji teisė / Baudžiamoji teisena
 • Centriniai baudžiamosios teisės klausimai
 • Antrosios pakopos studijų teisinių tyrimų įgūdžiai

Pasirenkami moduliai (tipiškų parinkčių pasirinkimas, pateikiamas toliau)

Jūs pasirinksite 30 kreditų iš toliau pateiktų:

 • Politikų pergalvojimas 1
 • Politikų permąstymas 2
 • Saugumas, konfliktai ir teisingumas
 • Europos žmogaus teises
 • Cyberlaw: kibernetinės erdvės reguliavimas
 • Globalizacija ir nusikalstamumas
 • Socialinio teisingumo teorijos
 • Nelygybė, įstatymai ir teisingumas
 • Tarptautinės žmogaus teisės
 • Žmogaus teisės ir neįgalieji
 • Visuotinis valdymas per teisę
 • Visuotinis teisingumas
 • Lyties teorija
 • Visuomenės ir kultūros supratimas
 • Galia, kritika ir globalios transformacijos
 • Finansinis nusikaltimas

Mokymasis ir mokymasis

Mūsų privalomi ir neprivalomi moduliai mokomi per įvairius savaitinius seminarus, paskaitas ir seminarus.

Turėsite pasiruošti seminarams ir paskaitoms, atlikdami pratimus, kurie gali būti iš anksto skirti. Nepriklausomos studijos yra neatsiejama šios programos dalis - ne tik pasiruošti užsiėmimams, bet ir lavinti tyrimų gebėjimus bei kitus kritinius įgūdžius.

LLM laipsnio direktorė dr. Anna Barker palaikys jus visoje programoje ir jums bus paskirtas asmeninis dėstytojas.

Vertinimas

Būsite vertinami naudojant įvairius metodus, tačiau daugumos modulių kiekvieno modulio pabaigoje turėsite parašyti esė, sudarytą iš 4500 žodžių. Taip pat tikimasi, kad parašysite disertaciją.

Patekimo reikalavimai

Bakalauro laipsnis santykiu 2: 1 (Hons) teisės, baudžiamosios justicijos, kriminologijos ar susijusios disciplinos srityje.

Anglų kalbos reikalavimai

Bendras IELTS 6.5, kuriame yra ne mažiau kaip 6,0 bet kokio komponento.

Gerinti savo anglų kalbos

Tarptautiniai studentai, kurie neatitinka anglų kalbos reikalavimų šiai programai, gali mokytis mūsų antrosios pakopos antrosios pakopos studijų anglų kalbos kursus, kad padėtų pagerinti anglų kalbos lygį.

Šis išankstinis kursas yra suprojektuotas taip, kad būtų pereita prie jūsų studijų programos, o jūs mokysite akademinį anglų kalbą savo dalyko kontekste.

Kaip taikyti

Paraiškų pateikimo terminai

 • JK / ES studentai: liepos 31 d
 • Tarptautiniai studentai: birželio 30 d

Jei ketinate kreiptis dėl finansavimo, turėtumėte pateikti paraišką dėl vietos pasirinktame kurse ne vėliau kaip prieš mėnesį iki konkretaus stipendijos teikimo termino.

Mokesčiai

Norėdami sužinoti naujausią informaciją apie mokesčius, apsilankykite mūsų svetainėje.

Papildoma informacija apie kainas

Gali būti papildomų išlaidų, susijusių su jūsų studijų ar studijų programa, arba su Lydso universiteto studentais.

Stipendijos ir finansinė parama

Jei turite talentą ir vairuojate, mes norime, kad galėtumėte mokytis su mumis, nepriklausomai nuo jūsų finansinių aplinkybių. Gali būti pagalba studentams paskolų ir negrąžintinų stipendijų forma iš universiteto ir vyriausybės.

Teisės mokykla paprastai siūlo keletą stipendijų kiekvienais metais.

Karjeros galimybės

Ši programa ypač tinka tiems, kurie nori daryti karjerą valstybės tarnyboje, privačiame sektoriuje, savanorių sektoriuje ar kitoje arenoje, kur sėkmė grindžiama aukštesnio lygio įgūdžiais ir pažengusiais kriminalinės justicijos, kriminologijos ir baudžiamosios teisės klausimais. .

Neseniai absolventai išvyko dirbti į JK ir užjūrį advokatų kontorose, labdaros organizacijose, aukštajame moksle ir už jos ribų. Daugelis jų taip pat tęsė mokslų daktaro laipsnį ir dirbo akademinėje bendruomenėje. Kiti absolventai užima aukštas pareigas baudžiamojo teisingumo organizacijose, įskaitant policiją ir probacijos tarnybas, kalėjimų tarnybą ir jaunimo teisingumo tarnybas, taip pat privačiame ir savanoriškame sektoriuose JK ir užsienyje. Kai kurie absolventai buvo apdovanoti paaukštinimais, sėkmingai baigę programą.

Karjeros parama

Teisės mokykla siūlo karjeros ir asmeninio tobulėjimo palaikymą per mokyklai skirtus užimtumo pareigūnus. Ištisus metus galite užsisakyti susitikimus su mūsų užimtumo pareigūnais, kad aptartumėte savo karjeros siekius ir gautumėte patarimų, kaip maksimaliai praleisti laiką su mumis.

Taip pat mokykla visus metus organizuoja daugybę bendruomenės (pro bono) ir darbo patirties galimybių, karjeros tobulinimo seminarus, kviestinių pranešėjų renginius ir karjeros muges. Šios galimybės leis jums įgyti naujų įgūdžių, pagerinti karjeros perspektyvas ir užmegzti ryšius su būsimais darbdaviais.

Be konkrečios mokyklos karjeros palaikymo, taip pat turėsite prieigą prie universiteto apdovanojimų pelniusio karjeros centro. Karjeros centras siūlo susitikimus „vienas su vienu“, patarimus, kaip pradėti savo verslą, karjeros renginius, kuravimo schemas ir paramą su jūsų CV, paraiškomis ir interviu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our wide range of research-informed courses encompass undergraduate, taught postgraduate and research degree programmes, as well as online and professional development courses.

Our wide range of research-informed courses encompass undergraduate, taught postgraduate and research degree programmes, as well as online and professional development courses. Skaityti mažiau