LLM civilinės bylos nagrinėjimas ir ginčų sprendimas suteikia jums galimybę įgyti pripažintos teisinės kvalifikacijos laipsnį, įgytą diplomuotų teisinių vadovų instituto (CILEx) nariu, ir sukurti vertingą profesinę patirtį dirbant kaip savanoris mūsų Teisinės konsultacijos klinikoje.

Studijuosite civilinės bylos nagrinėjimo ir ginčų sprendimo procesų teisę, procedūrą ir teoriją, taip pat įgysite praktinės teisinės patirties ir įgysite profesinių įgūdžių. Visi studentai dalyvaus akis į akį, pasitraukę patarimų teikimo sesijas mūsų Teisės konsultacijų klinikoje ir turės galimybę savanoriškai dalyvauti mūsų Lambeth County Court Help Desk.


Akreditacija

Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimą

Režimas

Moduliai

Visi moduliai vertinami egzaminų, rašytinių kursų, žodinių pristatymų, gyvų klientų įvertinimų ir atspindžių praktikos žurnalų deriniu.

 • Civilinė teisena
 • Civilinės bylų praktika (CILEx)
 • Teisinė konsultacija (klinikinė)
 • Disertacija

Plius trys iš šių papildomų modulių:

 • Advokatas (klinika)
 • Tarpininkavimas
 • Darbo teisės praktika (CILEx)
 • Šeimos teisės praktika (CILEx)
 • Baudžiamosios bylos praktikos (CILEx)

Įsidarbinimo galimybės

Jūs sukursite savo profesinius įgūdžius, patirtį ir pasitikėjimą kartu su vietiniais teisininkų profesionalais. LLM Civilinių bylų nagrinėjimas ir ginčų sprendimas suteikia klinikinę teisinę patirtį ir įterptą profesinę kvalifikaciją (CILEx Graduate Member), suteikiant jums galimybę pradėti dirbti kvalifikuotu teisininku be tolesnio baigimo studijų.

CILEx absolventai turi teisę tapti CILEx stipendijomis po 3 metų teisinės praktikos. CILEx nariai yra visiškai kvalifikuoti teisininkai, turintys tokias pačias profesines privilegijas ir pareigas, kaip ir solisitoriai, tačiau jie gali dirbti tik tam tikroje teisinės praktikos srityje. Šiuolaikinėje profesijoje dauguma advokatų taip pat yra specialistai, dirbančių tik vienoje teismų praktikoje. LLM kaina yra gerokai mažesnė nei Baro profesinio mokymo kursas arba Teisinės praktikos kursas. Kvalifikacija su CILEx nereikalauja mokymosi ar mokymo sutarties, tik trejus metus kvalifikuojantį teisėtą darbą.

Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai - "Times" ir "Sunday Times" geras universiteto vadovas, 2018 m.

LSBU norime, kad jūs taptumėte sėkminga karjera. Per savo studijas - ir dvejus metus nuo to laiko, kai baigiate studijas - turėsite prieigą prie mūsų "Įdarbinimo" paslaugos, kurią sudaro:

 • Internetinė lenta, kurioje galite pamatyti daugybę paskirties vietų: ne visą darbo dieną, visą ar savanorišką. Taip pat galite nusileisti, kad pamatytumėte "Job Shop" patarėjus, kurie visada gali padėti jums atlikti kitą žingsnį jūsų paieškoje.
 • Mūsų "Careers Gym" siūlo grupines darbo grupes apie CV, interviu metodus ir darbo patirtį, taip pat reguliarius darbdavių įvairiuose sektoriuose pristatymus.

Mūsų studentų verslo komanda taip pat gali padėti jums pradėti savo verslą ir plėtoti vertingus verslumo įgūdžius.

Paskirties vietos

Visi studentai dirbs LSBU Teisinės konsultacijos klinikoje, kuri konsultuos vietinius klientus už teisines konsultacijas klinikų savaitinėse sesijose. Kolegijos (klinikinio) modulio studentai taip pat dalyvaus klinikinėje veikloje, įsikūrusiame vietos teismuose.

Klinika neseniai buvo labai vertinama už "geriausią teisės mokyklos indėlį" prestižiniame "LawWorks" ir generalinio prokuroro "Student Pro Bono" apdovanojimuose.


Mokymas ir mokymasis

Visus modulius remia savaitinė internetinė mokymosi veikla, ištekliai ir praktinis darbas, ypač Teisės konsultacijų klinikoje, remiasi patirties turinčių teisininkų praktikos teikėjų atsiliepimais ir palaikymu.


Patekimo reikalavimai

 • 2: 2 Teisės ar susijusio dalyko (pvz., Sociologijos, kriminologijos ir teismo ekspertizės) garbės laipsnis arba bakalauro laipsnis, atitinkantis Jungtinės Karalystės antrosios klasės apdovanojimų žemesnius skyrius; arba
 • Teisės magistro diplomas; arba
 • (Post) Teisės studijų ir tęstinio profesinio mokymo diplomas.
 • Mes sveikiname kvalifikacijas iš viso pasaulio. Anglų kalbos kvalifikacija tarptautiniams studentams: IELTS įvertinimas - 6,5, Kembridžo kvalifikacija ar aukštesnysis laipsnis.

Kad galėtumėte gauti CILEx kvalifikaciją:

Turite išlaikyti JK kvalifikacinį laipsnį arba JK teisės magistro laipsnį.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų London South Bank University »

Paskutinį kartą atnaujinta February 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 23, 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
7,500 GBP
Visą darbo dieną dirbantis UK / ES mokestis: 7500 svarų sterlingų; Tarptautinis mokestis: 13125 svarų sterlingų. 1 metai. Neakivaizdinio UK / ES mokestis: 3333,33 svaro sterlingų; Tarptautinis mokestis: 5833,33 svaro sterlingų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 23, 2019
End Date
Birželis 5, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 23, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 5, 2020