LLM energetikos ir klimato įstatyme

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ką liberalizavimas padarė energetikos sektoriui? Ir ar tai pakeitė valstybės ir energetikos pramonės santykius? Ar energetikos įmonėms turėtų rūpėti klimato pokyčiai?

Šiandien energetikos sektorius keičiasi dėl rinkos liberalizavimo ir klimato kaitos problemų. ES pateikia tipinį šio scenarijaus pavyzdį, tačiau panašių pokyčių galima pastebėti ir kitose pasaulio vietose. Ši specializuota programa pateiks pagrindinius energijos rinkos liberalizavimo principus ir tai, kaip klimato įstatymai daro įtaką energetikos sektoriui, o ES dažnai naudojama kaip pavyzdys.

Kodėl verta studijuoti šią programą Groningene?

Programa yra dėstoma Nyderlandų Energijos slėnio viduryje, o tai suteikia puikių galimybių pagrindiniams energetikos ir klimato teisės ekspertams tiek dirbti šiame sektoriuje, tiek mokyti energetikos ir klimato teisės studentus.

Programa

1 metai

Studentai turės dalyvauti šešiuose privalomuose kursuose ir privalomame šios programos seminare. Kaip ir visi magistrai, ši programa taip pat baigiama rašant magistro darbą, kurio vertė 18 ECTS.

Kursai

 • Reguliavimo ekonomika (6 EB)
 • Energetikos įstatymai ir politika (6 EB)
 • Seminaras Tarptautinė aplinkos teisė (6 EB)
 • Klimato įstatymas (6 EB)
 • Energijos rinkos įstatymas (6 EB)
 • Investicijų į energiją ir prekybos įstatymas (6 EB)
 • Magistro darbas (18 EC)
 • Energetikos sutarčių sudarymas (6 EB)

Studijuoti užsienyje

 • Studija užsienyje yra neprivaloma

Patekimo reikalavimai

Priėmimo sąlygos

Konkretūs reikalavimai Daugiau informacijos
pažymio vidurkis Be to, kad Priėmimo taryba teikia nuorašus ir diplomus, studentai turėtų turėti lygiavertį minimalų GPA (pažymių vidurkį), lygų 7/10 (Olandijos vertinimo skalė).
žinių minimumas Pagrindinės žinios Europos teisės srityje ir elementarios tarptautinės viešosios teisės žinios
kalbos testas

Gimtoji kalba angliškai gali reikalauti išimties teikiant kvalifikacijos įrodymus. Priešingu atveju turėsite pateikti anglų kalbos mokėjimo įrodymą:

 • TOEFL: 100 (visų skyrių turi būti ne mažiau kaip 21; rašymo skyriaus turi būti ne mažiau kaip 23)
 • IELTS: 7 (visos sekcijos turi būti ne mažesnės kaip 6,0; rašomosios dalys turi būti bent 6,5)
 • Kembridžo C2 kvalifikacija (CPE, Kembridžo anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas);
 • „Cambridge C1 Advanced“ (CAE, Kembridžo pažengusiųjų anglų kalba pažymėjimas)
 • Kandidatams, baigiantiems / baigusiems anglų kalbos bakalauro programą Nyderlandų mokslinių tyrimų universitete, gali būti netaikomas anglų kalbos testas.

Testų balai negali būti vyresni nei dveji metai.

ankstesnis išsilavinimas LLB arba lygiavertis
rekomendacinis laiškas Kandidatai privalo pateikti vieną rekomendacinį laišką iš akademinio arbitro, kuris turi išsamių žinių apie savo akademinius įrašus.
rašytinis prašymas Kandidatai turi atsiųsti motyvacinį laišką (daugiausia 650 žodžių). Laišką turėtų parašyti patys pareiškėjai; neleidžiama pateikti (oficialaus) vertimo.
kiti priėmimo reikalavimai Gyvenimo aprašymas

Paraiškų pateikimo terminai

Studento tipas Terminas Pradėkite kursą
Olandijos studentai 2020 m. Gegužės 1 d 2020 m. Rugsėjo 1 d
ES / EEE studentai 2020 m. Gegužės 1 d 2020 m. Rugsėjo 1 d
ne ES / EEE studentai 2020 m. Gegužės 1 d 2020 m. Rugsėjo 1 d

Mokestis už mokslą

Tautybė Metai Rinkliava Programos forma
ES / EEE 2019-2020 2083 eurai pilnas laikas
ne ES / EEE 2019-2020 14650 eurų pilnas laikas
ES / EEE 2020-2021 2143 eurai pilnas laikas

Darbo perspektyvos

Programa yra skirta suteikti absolventams karjerą energetikos įmonėje kaip vidinį teisininką, tačiau ji taip pat tinka tiems, kurie domisi karjera dirbdami energetikos ekspertu didelėse advokatų kontorose, vyriausybinėse institucijose ar ministerijose, tarpvyriausybinės ir nevyriausybinės organizacijos.

Tyrimai

Energetikos teisės tyrimai

Energetikos ir klimato teisės programa yra dėstoma Nyderlandų „Energijos slėnio“ viduryje. Tai suteikia studentams daug galimybių mokytis iš pirmaujančių ekspertų, kurie dirba energetikos įstatymų srityje ir moko mūsų programoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astr ... Skaityti daugiau

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astronaut and the first president of the European Central Bank. Geographically, the University is rooted in the Northern part of the Netherlands, a region very close to its heart. Skaityti mažiau
Groningenas , Leeuwardenas + 1 Daugiau Mažiau