„Birmingham Law School“ bendroji LLM suteikia jums galimybę nuspręsti, kurios teisės sritys labiausiai atitinka jūsų būsimą karjerą ir pasirinkti labiausiai dominančius modulius. Tai yra idealus Pathway jei norite įgyti magistro lygio žinių ir įgūdžių, neapribojant vien tik vienos teisės srities.

Šis Pathway suteikia vieną iš plačiausių variantų JK su beveik 35 moduliais, leidžiančiais sukurti unikalų laipsnį, pritaikytą jūsų būsimiems karjeros siekiams.

Bendrasis LLM Pathway leidžia mokytis modulių visuose Pathway dalykuose. Šis Pathway yra ypač tinka tiems, kurie ieško įvairių teisinių disciplinų, suteikdami jums visapusiškos patirties ir suteikdami įgūdžių ir žinių, reikalingų sėkmingai teisinei karjerai.

Kodėl studijuoti šį kursą

  • Pathway maršrutas - leidžiantis LLM specialybės lankstumui
  • Modulio pasirinkimas - vienas iš didžiausių LLM modulių diapazonų, kurį galima įsigyti Jungtinėje Karalystėje
  • Įsidarbinamumas - mūsų absolventai pereina į įvairią karjerą, daugelis vyksta į darbą aukščiausio lygio teisės mokyklose ir advokatų kontorose

Moduliai

Jūs sekite modulinę programą (iš viso 180 kreditų), kurią sudaro šeši dėstomi moduliai (po 20 kreditų kiekvieną) ir disertaciją 15 000 žodžių (60 kreditų); pastarasis turi būti pateiktas studijų metų pabaigoje.

Bendrojo LLM Pathway studentai iš šešių modulių pasirenka visus LLM Pathways ir rašo disertaciją apie pasirinktą temą.

Mokymasis ir mokymasis

Birmingemo LLM Pathways buvo sukurti išsamiai analizuojant svarbias teisines temas. Moduliai yra visi 20 kreditų vertės, susidedantys iš 10 dviejų valandų trukmės seminarų, leidžiančių studentams plėtoti svarbias žinias kiekvienoje teisės srityje.

LLM kursas trunka 12 mėnesių, pradedant nuo rugsėjo iki rugsėjo. Visi LLM Pathways atitinka tą pačią pagrindinę struktūrą:

  • Kurso I dalyje jūs naudojate šešis 20 kreditų modulių: diapazonas priklauso nuo pasirinkto Pathway . Šiuose moduliuose esė arba formalus egzaminas yra vertinamas gegužės ir birželio mėnesiais.
  • Kursų II dalyje jūsų tyrimai ir 15 000 žodžių disertacija parašytą pasirinktą teisės temą prižiūrint personalo nariui.

Teisės mokyklos indukcija

Kursų pradžioje yra visapusiška pasveikinimo ir įvedimo programa, skirta padėti išspręsti ir suprasti Birmingamo LLM. Jūs susipažinsite su įvairiais būdais, kuriais galėtume jums visus metus palaikyti, kad užtikrintumėte, jog jūsų LLM kursas yra įdomus ir naudingas.

Studentai gali užsiregistruoti į modulius prieš atvykimą ir mokslo metų pradžioje. Kaip inicijuojant procesą, jūs gausite galimybę daugiau sužinoti apie įvairius turimus modulius ir pasirinkti pasirinkimus, kurie atitiktų jūsų interesus.

Neakivaizdinės studijos

Visi LLM Pathways gali būti vykdomi ne visą darbo dieną ir baigti per dvejus metus. Šis mokymosi būdas ypač tinka baristeriams ir advokatams, kurie nori sujungti profesinę praktiką su universitetinio lygio studija, įgyjant CPD taškus šiame procese.

Neakivaizdinių studijų klasės LLM bus planuojamos nuo 9 iki 18 val., O studentams paprastai trunka nuo 2 iki 4 valandų mokymo kiekvieną savaitę. Mokesčiai yra tokie patys kaip ir dieninių studijų metu, tačiau jie yra padalyti per dvejus metus.

Studentams, esantiems už JK ribų, bus suteikiama galimybė susipažinti su anglų teisine sistema, nes tai yra siūlomų modulių pagrindas. Tarptautinių studentų padalinio anglų kalba siūloma įvairiapusė pagalba anglų kalbos skaitymui ir rašymui.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti gerą teisės laipsnį ar laipsnį kitoje disciplinoje, praturtintą bendrojo profesinio egzamino leidimu.Tarptautiniai studentai:

Bus svarstomos tarptautinės kvalifikacijos, lygiavertės Didžiosios Britanijos teisės diplomai.

Jei jūsų pirmoji kalba nėra anglų kalba, privalote pateikti anglų kalbos kvalifikaciją. Pripažintos kvalifikacijos apima:

  • IELTS: 7,0, ne mažiau kaip 6,5 bet kurioje juostoje
Programa mokoma:
  • Anglų
University of Birmingham - College of Arts and Law

Peržiūrėti 6 daugiau kursų University of Birmingham - College of Arts and Law »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 5, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
- Metinis mokestis už mokslą - Mokestis už 2019/20: UK / ES: £ 9 250 visą darbo dieną Tarptautinis: £ 17,910 visą darbo dieną
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date