LLM generalinis direktorius

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„Birmingham Law School“ bendroji LLM suteikia jums galimybę nuspręsti, kurios teisės sritys labiausiai atitinka jūsų būsimą karjerą ir pasirinkti labiausiai dominančius modulius. Tai yra idealus Pathway jei norite įgyti magistro lygio žinių ir įgūdžių, neapribojant vien tik vienos teisės srities.

Šis Pathway suteikia vieną iš plačiausių variantų JK su beveik 35 moduliais, leidžiančiais sukurti unikalų laipsnį, pritaikytą jūsų būsimiems karjeros siekiams.

Bendrasis LLM Pathway leidžia mokytis modulių visuose Pathway dalykuose. Šis Pathway yra ypač tinka tiems, kurie ieško įvairių teisinių disciplinų, suteikdami jums visapusiškos patirties ir suteikdami įgūdžių ir žinių, reikalingų sėkmingai teisinei karjerai.

Kodėl studijuoti šį kursą

  • Pathway maršrutas - leidžiantis LLM specialybės lankstumui
  • Modulio pasirinkimas - vienas iš didžiausių LLM modulių diapazonų, kurį galima įsigyti Jungtinėje Karalystėje
  • Įsidarbinamumas - mūsų absolventai pereina į įvairią karjerą, daugelis vyksta į darbą aukščiausio lygio teisės mokyklose ir advokatų kontorose

Moduliai

Jūs sekite modulinę programą (iš viso 180 kreditų), kurią sudaro šeši dėstomi moduliai (po 20 kreditų kiekvieną) ir disertaciją 15 000 žodžių (60 kreditų); pastarasis turi būti pateiktas studijų metų pabaigoje.

Bendrojo LLM Pathway studentai iš šešių modulių pasirenka visus LLM Pathways ir rašo disertaciją apie pasirinktą temą.

Mokymasis ir mokymasis

Birmingemo LLM Pathways buvo sukurti išsamiai analizuojant svarbias teisines temas. Moduliai yra visi 20 kreditų vertės, susidedantys iš 10 dviejų valandų trukmės seminarų, leidžiančių studentams plėtoti svarbias žinias kiekvienoje teisės srityje.

LLM kursas trunka 12 mėnesių, pradedant nuo rugsėjo iki rugsėjo. Visi LLM Pathways atitinka tą pačią pagrindinę struktūrą:

  • Kurso I dalyje jūs naudojate šešis 20 kreditų modulių: diapazonas priklauso nuo pasirinkto Pathway . Šiuose moduliuose esė arba formalus egzaminas yra vertinamas gegužės ir birželio mėnesiais.
  • Kursų II dalyje jūsų tyrimai ir 15 000 žodžių disertacija parašytą pasirinktą teisės temą prižiūrint personalo nariui.

Teisės mokyklos indukcija

Kursų pradžioje yra visapusiška pasveikinimo ir įvedimo programa, skirta padėti išspręsti ir suprasti Birmingamo LLM. Jūs susipažinsite su įvairiais būdais, kuriais galėtume jums visus metus palaikyti, kad užtikrintumėte, jog jūsų LLM kursas yra įdomus ir naudingas.

Studentai gali užsiregistruoti į modulius prieš atvykimą ir mokslo metų pradžioje. Kaip inicijuojant procesą, jūs gausite galimybę daugiau sužinoti apie įvairius turimus modulius ir pasirinkti pasirinkimus, kurie atitiktų jūsų interesus.

Neakivaizdinės studijos

Visi LLM Pathways gali būti vykdomi ne visą darbo dieną ir baigti per dvejus metus. Šis mokymosi būdas ypač tinka baristeriams ir advokatams, kurie nori sujungti profesinę praktiką su universitetinio lygio studija, įgyjant CPD taškus šiame procese.

Neakivaizdinių studijų klasės LLM bus planuojamos nuo 9 iki 18 val., O studentams paprastai trunka nuo 2 iki 4 valandų mokymo kiekvieną savaitę. Mokesčiai yra tokie patys kaip ir dieninių studijų metu, tačiau jie yra padalyti per dvejus metus.

Studentams, esantiems už JK ribų, bus suteikiama galimybė susipažinti su anglų teisine sistema, nes tai yra siūlomų modulių pagrindas. Tarptautinių studentų padalinio anglų kalba siūloma įvairiapusė pagalba anglų kalbos skaitymui ir rašymui.

Patekimo reikalavimai

Kandidatai turėtų turėti gerą teisinį pagyrimo laipsnį arba kitos disciplinos laipsnį, padidintą išlaikant bendrąjį profesinį egzaminą.

Tarptautiniai studentai

Akademiniai reikalavimai: mes priimame daugybę kvalifikacijų iš įvairių šalių. Norėdami sužinoti, kokias kvalifikacijas priimame iš jūsų šalies, žemiau pateikiame patogų vadovą.

Anglų kalbos reikalavimai: šiam kursui reikia IELTS 7.0 su ne mažiau kaip 6,5 bet kurioje juostoje arba PTE su 67 visais keturiais įgūdžiais. Jei jums bus pasiūlyta vieta studijuoti ir jūs neatitinkate kalbos reikalavimo, turite galimybę įstoti į mūsų anglų kalbą akademiniams tikslams - jei sėkmingai baigsite kursą, galėsite mokėti tą kalbą reikalavimas nekeičiant kalbos kvalifikacijos.

IELTS 7.0, kurio bet kurioje juostoje yra ne mažiau kaip 6,5, yra lygus:

  • TOEFL: 95 iš viso su ne mažiau kaip 22 bet kurioje juostoje
  • „Pearson“ anglų kalbos testas (PTE): Akademinis 67 visų keturių įgūdžių įgijimas
  • Kembridžo anglų kalba (egzaminai laikomi nuo 2015 m.): Aukštesnysis arba gerai mokantis - minimalus bendras balas yra 185, bet kuriame komponente - ne mažiau kaip 176
Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2019

Apie mokyklą

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allo ... Skaityti daugiau

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allows your research to flourish. Located in the Arts building at the main Edgbaston campus, our team of academic and operational staff are on hand to offer support and advice whenever you need it. Skaityti mažiau