LLM globalios teisės ir technologijos srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Lūžis mokslo, technologijų ir komunikacijos srityje sukėlė teisinius iššūkius, su kuriais dar niekad nesusidūrė, - pasaulinio masto iššūkius rytojaus lyderiams. „Suffolk Law's LL.M. pasaulinės teisės ir technologijos srityje padės jums įveikti šiuos iššūkius ir pasiruošti būsimai teisės praktikai.

2002 m. Sukurta „Suffolk“ visuotinė teisės ir technologijos programa buvo pirmoji tokio pobūdžio JAV: LL.M. derinant skirtingas specializacijas į vieną programą. Galite pasirinkti specializuotis vienoje iš keturių toliau nurodytų sričių arba pasirinkti iš daugybės kursų, kad pasirinktumėte savo profesinę programą:

  • Intelektinės nuosavybės ir informacinių technologijų įstatymas
  • Biotechnologijų ir sveikatos teisė
  • Tarptautinė teisė ir verslas
  • JAV įstatymai ir teisiniai metodai131101_bostonskyline.jpg

Reikalavimai

Priėmimas į mūsų teisės magistrantūros programas yra pagrįstas bendra akademine veikla, ypač pabrėžiant teisės mokyklos akademinius pasiekimus, darbo patirtį, tikslo rimtumą, rekomendacinius laiškus, gyvenimo aprašymą ir studento asmeninį pareiškimą.

LLM GLOBALIOSE TEISĖJE IR TECHNOLOGIJOJE: AUKŠTOSIOS TECHNIKOS TEISĖS ŽURNALAS

Naujausia Suffolko Suffolk University Law School garbės taryba, Aukštųjų technologijų įstatymas (JHTL), yra ideali vieta studentams publikuoti kūrinius įvairiomis temomis: nuo intelektinės nuosavybės klausimų iki komunikacijos ir žiniasklaidos, kompiuterių teisės ir interneto.

Šiuo metu studijuoja LL.M. studentai turi išskirtinę galimybę įstoti į JHTL per bendradarbiavimo sutartį tarp LL.M. programą ir JHTL. LL.M. studentus turi paskirti absolventų teisės programų direktorius Bridgettas Sandusky, po to jie turi pateikti anksčiau parašytą esė, straipsnį ar dokumentą peržiūrėti ir patvirtinti vyriausiam redaktoriui ir JHTL redakcijai. Norint gauti specialų LL.M. darbuotojo skiriamumas, LL.M. studentas turi pateikti naujo straipsnio, rašinio ar esė pasiūlymą, kurį turi patvirtinti JHTL vyriausiasis redaktorius ir redkolegija.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

For more than 100 years, Suffolk Law has produced some of the nation’s most distinguished legal professionals. With an emphasis on real world practice and experiential learning, Suffolk Law is an unma ... Skaityti daugiau

For more than 100 years, Suffolk Law has produced some of the nation’s most distinguished legal professionals. With an emphasis on real world practice and experiential learning, Suffolk Law is an unmatched place to start, build, and launch a successful career and life in the law. Skaityti mažiau