LLM išplėstinės globalios ir Europos darbo teisės studijos

Bendroji informacija

10 locations available

Programos aprašymas

Globalizuojantis ekonomikai, darbo teisė taip pat tapo visuotine tema. Įmonių socialinės atsakomybės ir tinkamo darbo problemos tampa standartais, kuriuos turi atitikti visos įmonės ir valstybės. Darbo teisių propagavimui ir užtikrinimui egzistuoja įvairios taisyklės ir mechanizmai, tarp jų TDO konvencijos, Europos Sąjungos direktyvos, žmogaus teisių sutartys ir pagrindiniai EBPO ir JT principai .

Ši programa yra unikali pasaulyje, nes jūs studijuosite ir palyginsite visas šias taisykles ir mechanizmus, visų pirma teisiniu požiūriu, turėdami omenyje knygų įstatymų skirtumą nuo įstatymų praktikoje, taip pat norėdami suvokti įvairias ekonominis, socialinis, politinis ir kultūrinis kontekstas.

Ką reiškia magistrantūros programa?

Globalizuojantis ekonomikai, darbo teisė taip pat tapo visuotine tema. Įmonių socialinės atsakomybės ir tinkamo darbo problemos tampa standartais, kuriuos turi atitikti visos įmonės ir valstybės. Darbo teisių propagavimui ir užtikrinimui egzistuoja įvairios taisyklės ir mechanizmai, tarp jų TDO konvencijos, Europos Sąjungos direktyvos, žmogaus teisių sutartys ir pagrindiniai EBPO ir JT principai. Ši programa yra unikali pasaulyje, nes jūs studijuosite ir palyginsite visas šias taisykles ir mechanizmus, visų pirma teisiniu požiūriu, turėdami omenyje knygų įstatymų skirtumą nuo įstatymų praktikoje, taip pat norėdami suvokti įvairias ekonominis, socialinis, politinis ir kultūrinis kontekstas.

Priežastys studijuoti globalią ir Europos darbo teisę Leiden University ?

Kaip globalios ir Europos darbo teisės programos studentas gausite naudos iš:

 • Unikalus pasaulyje: Programa yra vienintelė pasaulyje, apimanti ir globalią, ir Europos darbo teisę, su lyginamuoju elementu, siūlančiu teisinį laipsnį (LL.M.).
 • Tarptautinė aplinka: Be viso pasaulio ir Europos mokymo programos dėmesio, unikalus studentų ir instruktorių, atstovaujančių visiems žemynams, mišinys paverčia mūsų programą tikrai pasauline patirtimi.
 • Instruktoriai ekspertams: Akademinio personalo nariai yra garsūs pasaulio ir Europos darbo teisės teisės ekspertai. Jūs taip pat bendrausite su garsiais kviestiniais lektoriais iš tarptautinių organizacijų, įskaitant TDO, ES, JT ir EBPO, taip pat iš profesinių sąjungų, darbdavių (organizacijų) ir NVO.

Ar visuotinė ir Europos darbo teisė yra jums tinkama programa?

Ar padorus darbas visame pasaulyje yra jūsų tema? Ar jus domina įmonių socialinė atsakomybė ir tarptautinės bei europinės darbo teisės? O kaip su šių teisių įgyvendinimu? Nerimaujate dėl vaikų darbo, priverstinio darbo, vienodo požiūrio ir profesinių sąjungų teisių? Nerimaujate dėl darbo ateities skaitmenizacijos eroje? Tada tai yra programa jums.

Kad ši programa būtų tinkama, turėtumėte taikyti vieną iš šių būdų:

 • esate teisininkas
 • Jūs turite visą teisinį išsilavinimą (suteikiantį galimybę naudotis teisine praktika) arba
 • turite lygiavertį lygį kitoje disciplinoje, turėdami pakankamą išsilavinimą ar suprasti įstatymą
 • turite pagrindines darbo ir Europos teisės žinias

Priėmimo sąlygos

Norėdami gauti teisę į visuotinę ir Europos darbo teisę Leiden University , turite atitikti šiuos priėmimo reikalavimus.

Akademiniai reikalavimai
 • turėti visą teisės laipsnį, suteikiantį galimybę naudotis teisine praktika šalyje, kurioje ji buvo įgyta, arba lygiavertį laipsnį iš pripažintos universiteto / teisės mokyklos; arba lygiavertis kitos disciplinos laipsnis, turintis pakankamai teisinių žinių;
 • turėti puikių akademinių rezultatų įrodymus, iliustruotus akademiniu nuorašu;
 • turėti pakankamą akademinį išsilavinimą darbo teisės ar Europos teisės srityse.
Kalbos reikalavimai
 • įrodytas anglų kalbos mokėjimas, įrodytas atliekant TOEFL testą (bendras balas - 100 interneto) arba IELTS testas (bendras balas - 7,0) arba Kembridžo anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas (CPE), kurį įrodo tinkamas testas, kurį kartais papildo pokalbis telefonu.
 • Be aukščiau paminėtų bendrųjų anglų kalbos testų balų, visuose poskirsniuose būtini IELTS 6.0 (TOEFL 20) minimalūs juostų įvertinimai.

Šis reikalavimas netaikomas, jei turite:

 • baigėte mokslus Kanadoje (išskyrus Kvebeką), JAV, JK, Airijoje, Naujojoje Zelandijoje ar Australijoje arba
 • tarptautinis bakalaureatas.
Presescinis anglų kalbos kursas

Pretendentams gali būti pasiūlyta leisti į vieno mėnesio prieš sesiją vykstančius anglų kalbos kursus prieš atvykstant, jei jie turi šiuos anglų kalbos testų balus - tai visada yra programos priėmimo komisijos nuožiūra:

 • Bendras anglų kalbos balas - IELTS 6,5 (TOEFL 90) - nė vienos grupės balas nėra mažesnis nei IELTS 5,5 (TOEFL 17)
 • Pakankamas bendras anglų kalbos balas, tačiau vienos ar daugiau IELTS 5,5 grupės balų (TOEFL 17)
Programai taikomi reikalavimai
 • Priėmimo sąlygų atitikimas nebūtinai garantuoja priėmimo pasiūlymą. Studentai atrenkami atsižvelgiant į jų nuopelnus.
 • Būdami ne ES / EEE studentai, galite pasirinkti tik visą darbo dieną tiesiogiai (arba mišrųjį mokymąsi, kurį gali įsigyti oro ir kosmoso teisės studentai), bet ne visą darbo dieną.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... Skaityti daugiau

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! Skaityti mažiau
Leidenas , Leidenas , Leidenas , Leidenas , Leidenas , Leidenas , Haga , Haga , Haga , Haga + 9 Daugiau Mažiau