LLM informacinių technologijų ir intelektinės nuosavybės teisėje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įstatymo ateitis yra skaitmeninė. Ši novatoriška LLM siūlo kritinę ir intelektualinę specializaciją šioje sparčiai besivystančioje srityje.

Jūs išmoksite iš šiuolaikinių teisininkų, o mūsų tyrimai pagrindžia mūsų mokymą. Išnagrinėsite klausimus, susijusius su teisinės sistemos pateikimu interneto valdymo priešakyje. Jūs taip pat įgysite teorinių ir praktinių įžvalgų, leisiančių įvaldyti susietas informacinių technologijų ir intelektinės nuosavybės teisės sritis.

Sasekso teisės mokykla suteikia tikrai tarptautinę, stimuliuojančią ir patrauklią mokymosi aplinką, kad galėtumėte sukurti turtingą žinių bazę. Mes paruošime jus jūsų būsimai karjerai - mūsų kursai yra skirti įgūdžių lavinimui, mokant logiškai mąstyti apie teisines problemas.

Remdamiesi vos keliomis minutėmis nuo silicio paplūdimio Braitone ir vos valandos kelio traukiniu nuo Londono, taip pat turėsite galimybę patirti skaitmeninių advokatų kontorų darbą ir teisės aktų formavimą Europos institucijose ir Jungtinių Tautų įstaigose.

Patekimo reikalavimai

JK reikalavimai

Laipsnio reikalavimai: Paprastai turėtumėte aukštesnį antrosios klasės (2,1) bakalauro laipsnį ar aukštesnį laipsnį.

Specifiniai dalyko reikalavimai: Jūsų kvalifikacija turėtų atitikti įstatymus. Jūs taip pat gali būti svarstomi kursai, jei turite kitą profesinę kvalifikaciją ar lygiavertę patirtį.

Tarptautiniai reikalavimai

IELTS (akademinis): Standartinis lygis (bendras 6,5, įskaitant bent 6,0 kiekviename komponente).

Informacija apie priėmimą pareiškėjams

Kaip kreiptis: Jūs kreipiatės į „Sussex“ naudodamiesi mūsų magistrantūros programų sistema.

Asmeninis pareiškimas: Taip. Kaip paraiškos dalį turite pateikti asmeninį pareiškimą.

Paraiškų pateikimo terminai

 • 2020 m. Rugpjūčio 1 d. (Tarptautinis)
 • 2020 m. Rugsėjo 1 d. (JK / ES)

Kurso informacija

Dieninės ir neakivaizdinės studijos

Pasirinkite studijuoti visą kursą arba ne visą darbo dieną, kad atitiktumėte savo darbą ir asmeninį gyvenimą. Žemiau pateikiami dieninių kursų moduliai.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie neakivaizdinį kursą, susisiekite su mumis adresu lps@sussex.ac.uk

Moduliai

Šie moduliai vykdomi 2020/21 mokslo metais. Tačiau šie moduliai gali būti pakeisti dėl personalo prieinamumo, studentų poreikio ar mūsų mokymo programos atnaujinimų. Mes stengsimės kuo greičiau pranešti pareiškėjams apie modulių pakeitimus.

Pagrindiniai moduliai

Pagrindinius modulius visus kursus ima visi studentai. Jie suteikia jums tvirtą pagrindą pasirinktoje temoje ir pasiruoškite išnagrinėti jus dominančias temas.

 • LLM disertacija
 • Išplėstiniai teisiniai tyrimai ir rašymas
 • Intelektinės nuosavybės teisės aspektai
 • Kritinis požiūris į informacijos teisę

Galimybės

Kartu su savo pagrindiniais moduliais galite pasirinkti variantus, kad galėtumėte išplėsti savo horizontus ir pritaikyti savo kursus į savo interesus.

 • Kibernetinė teisė
 • Skaitmeninis intelektinės nuosavybės įstatymas
 • Tarptautiniai intelektinės nuosavybės ir technologijos reguliavimo aspektai
 • Privatumo ir duomenų apsaugos įstatymas
 • Kūrybinių industrijų reglamentavimas

Pažintinis vizitas

Jūs turite galimybę aplankyti Europos Sąjungos institucijas Briuselyje ir Liuksemburge, taip pat Pasaulio intelektinės nuosavybės organizaciją (PINO) ir kitas JT agentūras Ženevoje.

Kiek tai kainuoja?

Mokesčiai

 • JK / ES studentai: £ 9 250 per metus
 • Kanalo salų ir Meno salos studentams: 9 250 svarų sterlingų per metus
 • Tarptautiniams studentams: 18 500 svarų sterlingų per metus

Papildomos išlaidos

Atminkite, kad visos išlaidos yra geriausios, remiantis dabartinėmis rinkos vertėmis. Išlaidos apmokamos kurso pradžioje, jei nenurodyta kitaip. Kiekvienais metais peržiūrime įvertinimus, kurie gali skirtis atsižvelgiant į infliaciją.

Informacinių technologijų ir intelektinės nuosavybės teisės tekstai

Rekomenduojame nusipirkti tam tikrų pasirenkamų tekstų už maždaug 70 svarų. Šiuos tekstus galite rasti universiteto knygyne, internete ir iš kitų parduotuvių.

Rekomenduojami tekstai

Neprivalomi, bet rekomenduojami šio kurso tekstai kainuoja nuo 20 iki 50 svarų.

Kaip galėčiau finansuoti savo kursą?

Antrosios pakopos magistro paskolos

Galite pasiskolinti iki 11 222 svarų sterlingų, kad galėtumėte padengti mokesčius ir pragyvenimo išlaidas, jei kursai prasideda 2020 m. Rugpjūčio 1 d. Arba vėliau. Paskolas galite gauti iš studentų paskolų bendrovės, jei esate iš JK arba jei esate ES pilietis, studijuojantis a meistrai.

Stipendijos

Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad kiekvienas studentas, norintis mokytis kartu su mumis, galėtų nepaisyti finansinių kliūčių, kad ir toliau pritrauktų talentingų ir unikalių žmonių.

Karjera

Baigsi įgijęs įgūdžių tapti skaitmeniniu teisininku, galinčiu atlikti praktiką didelėje advokatų kontoroje (įprastinėje ar vyriausybinėje). Jūs įsisavinsite tiek turinio, tiek nešiojimo klausimus, kad taptumėte išties suartėjusiu skaitmeniniu teisininku.

Taip pat turėsite įgūdžių tęsti studijas doktorantūroje ir tęsti profesinę praktiką IT ir intelektinės nuosavybės srityje Londone, Briuselyje ir visame pasaulyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. We have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent en ... Skaityti daugiau

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. We have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent engagement in community activities and services. Skaityti mažiau