LLM jūrų ir transporto teisė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar esate pasirengęs išnagrinėti teisinius gabenimo ir prekių gabenimo aspektus? Unikali ir išsami magistro programa „Jūrų ir transporto teisė“ suteikia jums išsamių, išsamių žinių apie dinamišką jūrų ir transporto teisės pasaulį. Erasmus universitetas yra Roterdame: Roterdamas yra neabejotinai didžiausias Europos jūrų uostas ir vienas didžiausių logistikos ir pramonės centrų pasaulyje. Studijos „Erasmus“ teisės mokykloje reiškia studijas ten, kur yra veiksmas!

Kokie aspektai apima programą?

Kaip studentas, jūs įgyjate mokslinių tyrimų, rašymo ir pateikimo įgūdžius, būtinus sėkmingam teisininkui karjerai ar vidaus patarimui jūrų ar transporto verslo pasaulyje. Sutelkdami dėmesį į dabartinius pokyčius ir praktines problemas, lyginant su lyginamąja teise, jums bus sukurta tarptautinė perspektyva dėl daugelio teisinių laivybos ir prekių gabenimo aspektų. Ši programa, įsikūrusi Roterdamo uoste, moko teisininkus, kurie yra gerai pasirengę patenkinti daugelį šios srities problemų. Studijų programa suskirstyta į keturis devynių savaičių blokus. Pirmajame bloke gausite bendrą temos įvadą. Jie mokosi, kaip atlikti nepriklausomus teisinius tyrimus ir kaip pranešti apie savo išvadas per 15 ECTS teisinių tyrimų ir rašymo įgūdžių kursą. Sėkmingas šio kurso užbaigimas yra išankstinė sąlyga norint dalyvauti magistro darbe.

Antrąjį bloką sudaro trys kursai: Prekių vežimas, Laivų teisė ir (Viešoji) jūrų teisė. Trečiame bloke jūs eisite po 10 ECTS kursų „Chartijos šalys ir važtaraščiai ir jūriniai nuostoliai“ (5 ECTS). Paskutinį bloką sudaro magistro darbas (10 ECTS) ir kursas Jūrų draudimo teisė.

Praktiniai įgūdžiai

Ši programa, įsikūrusi Roterdamo uoste, moko teisininkus, kurie turi gerai susipažinti su Jūrų ir transporto teise. Dėl savo pozicijos didžiausiame Europos uoste programa gali pasiūlyti daugybę galimybių apsilankyti vietoje ir apsilankyti laivybos bei uosto įmonėse, kad pamatytumėte, kaip viskas veikia praktiškai.

Kodėl verta rinktis šią programą?

  • LL.M. Jūrų ir transporto įstatymų programa suteikia jums unikalią galimybę įgyti teisinės patirties, įgūdžių ir praktinės patirties, reikalingos karjerai jūrų ir transporto teisės srityje.
  • Jus ugdo puikus dėstytojų personalas . Jie turi tvirtą akademinį išsilavinimą, nes turi daug teisinės praktikos ir jūrų bei transporto pramonės patirties.
  • Jūsų studijų vieta yra akmens metimo atstumu nuo didžiausio Europos uosto . Apsilankysite įmonėse ir pamatysite, kaip viskas veikia praktiškai.
  • Mūsų absolventai turi puikias darbo perspektyvas !

Kodėl „Erasmus“ teisės mokykla?

„Erasmus“ teisės mokykla siūlo jums aukštos kokybės išsilavinimą tarptautinėje mokymosi aplinkoje. Mūsų teisės mokykla taiko tarpdisciplininį požiūrį, apjungiantį teisinį, ekonominį, socialinį ir politinį mąstymą.

Be to, Roterdame yra „Erasmus“ teisės mokykla . Roterdamas, turintis didžiausią uostą Europoje, yra vienas iš svarbiausių Nyderlandų ekonomikos variklių. Todėl Roterdamas šiandien yra energingas kosmopolitinis ir daugiakultūris miestas, kuriame gyvena daugiau nei 160 tautybių ir daugybė tarptautinių ir vietos įmonių, tokių kaip „Unilever“ ir „Shell“.

Studentų patirtys

Spauskite čia norėdami sužinoti daugiau apie mūsų studentų patirtį!

Daugiau informacijos?

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie šią programą!

543

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

Erasmus School of Law is one of the schools of Erasmus University Rotterdam: a world-class university ranked 71th in the Times Higher Education World Universities Ranking. Our LLM programmes combine a ... Skaityti daugiau

Erasmus School of Law is one of the schools of Erasmus University Rotterdam: a world-class university ranked 71th in the Times Higher Education World Universities Ranking. Our LLM programmes combine academic thinking with practical training. Skaityti mažiau