LLM kibernetinėje teisėje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

University of Johannesburg Teisės fakultetas siūlo LLM arba kibernetinės teisės magistro programą.

Ši LLM programa yra sui generis programa, kurioje aptariami susiję kibernetinės teisės aspektai. Šie kibernetinės teisės aspektai aprašo susikirtimą, kuris egzistuoja tarp įstatymų ir ketvirtosios pramonės revoliucijos (4IR). Ja taip pat siekiama suteikti studentams išsamių teisinių ir techninių žinių bei įgūdžių kuriant ir įgyvendinant reaguojančias programas, politiką ir teisinę bazę, susijusią su nuolat besiplečiančia kibernetinės teisės sritimi. Kibernetinės teisės magistrantūros studijų programa išaiškina privalumus ir iššūkius, kuriuos visuomenei siūlo informacinės ir ryšių technologijos (IRT). Todėl jis supažindina studentus su svarbiais įstatymo, nagrinėjančio IRT pranašumų suvokimo būdus ir reglamentuojančių ar kontroliuojančių šių IRT kylančius iššūkius, aspektais.

Tai atliekant, kibernetinės teisės srities ekspertai yra kviečiami pateikti praktinę informaciją apie įstatymą ir jo aktualumą 4IR.

Taigi programoje elementariai ir ekspertiškai aprašomi įstatymų pranašumai ir trūkumai, atsižvelgiant į pokyčius, atsirandančius dėl 4IR. Be to, joje pateikiamos teisiškai veiksmingos sistemos, kuriose atsižvelgiama į šiuos privalumus ir apribojimus skaitmeninėje eroje.

Made with Canon 5d Mark III and loved analog lens, Leica APO Macro Elmarit-R 2.8 / 100mm (Year: 1993)

Apie programą

Trukmė: 12 mėnesių

Metodas: mišrus požiūris, apimantis užsiėmimų ir diskusijų internete bei (arba) veiklos naudojimą.

Vertinimas: Užsiėmimai klasėje, individualios ar grupinės diskusijos, užduotys raštu, testai ir egzaminai bei mini disertacija.

Rezultatas: baigę kibernetinės teisės magistro studijas, studentai gaus kibernetinės teisės magistro laipsnį University of Johannesburg .

Programos turinys

Programa yra skirta pagerinti studentų supratimą apie toliau nurodytas temas ir suteikti studentams išsamų principų, standartų supratimą ir rekomendacijas, kaip realiuoju laiku elgtis su 4IR pranašumais ir spręsti jų pozicijas. įstatymas reaguojant į 4IR.

Atitinkamai, programa apima tris privalomus kursus ir du pasirenkamuosius modulius. Taigi studentai privalo įstoti į visus privalomus modulius ir pasirinkti vieną pasirenkamąjį iš išvardytų pasirenkamųjų modulių.

1. Privalomi moduliai

1.1 Duomenų ir informacijos privatumo įstatymas:

a) Šiame modulyje pateikiama išsami duomenų ir informacijos privatumo įstatymų ir principų apžvalga. Taip pat išsamiai aprašoma šių principų esmė, svarba ir poveikis visuomenei.

(b) Taip pat tiriamas 4IR poveikis teisėtam duomenų rinkimui ir tvarkymui. Duomenų rinkimą ir tvarkymą reglamentuojantys principai vadovaujasi šia diskusija.

1.2 Elektroninė arba elektroninė komercija:

(a) Šiame modulyje nagrinėjama elektroninė ar elektroninė prekyba. Daugiausia dėmesio skiriama, inter alia, komercinių sutarčių sudarymui ir būtiniems formalumams, susijusiems su šių sutarčių sudarymu. Jame taip pat aptariami galimi teisiniai principai, skirti apsaugoti vartotojus, kurie vykdo sandorius internetu ar elektroniniu būdu.

1.3 Kibernetiniai nusikaltimai ir kibernetinis saugumas:

(a) Čia išsamiai aptariami elektroniniai nusikaltimai ir kibernetinis saugumas. Aptariami faktais pagrįsti scenarijai, siekiant parodyti įstatymo stipriąsias ir ribines puses reguliuojant nusikaltimus, padarytus internete ar padarytus naudojant internetą kaip įrankį ar įrankį.

b) Tai taip pat apima įstatymo poziciją dėl nusikaltimų, kurių padarymas nereikalauja žmogaus įsikišimo ar technologijos kontrolės. Tokiu būdu AI, robotai ar mašinos yra naudojami kaip pavyzdys.

2. Pasirenkamieji moduliai arba kursai

2.1 Internetinis ginčų sprendimas

a) Tai apima IRT pobūdį ir svarbą sprendžiant teisinius ginčus. Praktiniai ir pramonės pavyzdžiai naudojami siekiant išsiaiškinti, kokį vaidmenį IRT gali atlikti ar galėtų veiksmingai ir efektyviai spręsti ginčus.

b) Be to, šis modulis apima susijusius įstatymų aspektus, pavyzdžiui, baudžiamąją teisę, delikto įstatymą ir įrodymų įstatymą, sprendžiant ginčus naudojantis internetiniu ginčų sprendimo mechanizmu.

2.2 Elektroninė arba elektroninė valdžia

a) Šiame modulyje aptariamas teisinis IRT poveikis teikiant vyriausybės paslaugas visuomenei. Tai iliustruoja bendrą e. Valdžios idėją ir nagrinėja įvairias taikomas e. Valdžios paslaugas.

(b) Taip pat nagrinėjama e. vyriausybei reikalinga priemonė ir principai.

Programos vedėjai

Profesorius M Njotini yra šios programos vadovas arba koordinatorius.

Kas turėtų dalyvauti?

Programa apima arba yra skirta aprėpti daugybę sričių ar pramonės sričių, be kitų, be kita ko, teisinių, teismo ar techninių profesijų.

Patekimo reikalavimai

Kaip minimalus priėmimo reikalavimas, studentai turi būti įgiję vidutiniškai 65% teisinių ar teisinių dalykų savo LLB laipsniu.

Užsienio studentai

Studentai, kurie nėra Pietų Afrikos Respublika, turėtų teirautis fakulteto apie įstatymų reikalavimus.

Programos

Kitas studentų skaičius vyks 2020 m. Vasario mėn. Fakultetas pasilieka teisę nesiūlyti tam tikrų modulių konkrečiais metais

NB: papildomos informacijos apie laipsnį ir (arba) paraiškų teikimo procesą galite gauti susisiekę su fakultetu:

Ponia Andani Ramulongu
Tel .: 011 559 3552
Paštas: aramulongu@uj.ac.za

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Skaityti daugiau

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Skaityti mažiau