LLM medicinos teisėje ir etikos srityje (ONLINE LEARNING)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Medicinos teisės ir etikos LLM remiasi Edinburgo teisės mokyklos patirtimi ir tradicija pristatyti tarptautiniu mastu suplanuotą tarpdisciplininę programą, jungiančią lankstų mokymąsi su naujausia mokymų apie visus svarbius klausimus, turinčius įtakos medicinoje, teisėje ir etika šiandien.

Medicinos teisė yra patraukli studijų sritis, nes medicinos tyrimų pažanga ir naujos technologijos perkelia medicinos sienas. Naujos sveikatos problemos kyla, o pacientų teisės vis dažniau užima svarbiausią vietą. Klinikinėje praktikoje atsiranda naujos ir sudėtingos medicininės teisinės dilemos, susijusios su žmogaus sveikata ir santykiais tarp pacientų ir sveikatos priežiūros specialistų.

Programa leidžia ištirti tarptautinius ir tarpdisciplininius medicinos teisės ir etikos aspektus. Turėsite galimybę išnagrinėti sveikatos priežiūros politiką ir medicinos reguliavimą skirtingose ​​pasaulio dalyse. Jūs taip pat įvertinsite atsakymus į technologijas ir diskutuosite apie galimas medicinos įstatymų būsenas.

Paraiškas teikia teisininkai ir sveikatos priežiūros specialistai, įskaitant gydytojus ir slaugytojus, ir visus, kurie nori domėtis šia sritimi.

Programos struktūra

Gavę LLM medicinos teisę ir etiką, privalote sėkmingai baigti šešis kursus, iš kurių keturi privalo būti privalomi, ir 10 000 žodžių disertaciją pasirinktos studijų trukmės metu.

Studijų metu taip pat galėsite mokytis iki dviejų kursų iš įvairių sričių, pavyzdžiui, informacinių technologijų teisės, intelektinės nuosavybės teisės ar tarptautinės komercinės teisės.

Atkreipkite dėmesį, kad galimas kursų pasirinkimas bet kuriais metais gali pasikeisti.

Mokymosi rezultatai

Ištyrę programą, jūs susidursite su medicininių teisinių klausimų supratimu ne tik teisiniame kontekste, bet ir su pagrįstu etikos, socialiniu ir teoriniu kontekstu.

Ši programa yra tinkama studentams parengti pažangius tyrimus.

Karjeros galimybės

Mūsų internetinių nuotolinių studijų programų absolventai siekia įvairių karjeros teisėje ir susijusiose teisinėse srityse, įskaitant darbą vietos ir tarptautinėse įmonėse, vyriausybės teisės departamentuose, kitose valstybinėse institucijose, tarptautinėse organizacijose ir akademinėje bendruomenėje.

Programos taip pat yra ideali pažangių tyrimų platforma.

Patekimo reikalavimai

JK 2: 1 diplomas arba jo tarptautinis ekvivalentas. Jūsų laipsnis neturi būti teisės dalykas, tačiau jis turi būti iš pripažintos aukštojo mokslo institucijos.

Mes taip pat atsižvelgsime į jūsų kitą kvalifikaciją ir profesinę patirtį kaip į jūsų paraišką.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

  • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
  • IELTS: iš viso 7,0 (ne mažiau kaip 6,5 kiekviename modulyje)
  • TOEFL-iBT: iš viso 100 (bent 23 kiekviename modulyje)
  • PTE (A): iš viso 67 (ne mažiau kaip 61 kiekviename iš "Komunikacinių įgūdžių" skirsnių)
  • CAE ir CPE: iš viso 185 (bent 176 kiekviename modulyje)
  • Trejybė ISE: ISE III, turintis visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Edinburgo teisės mokyklos anglų kalbos testas

Edinburgo teisės mokykla kartu su Universiteto anglų kalbos mokymo departamentu parengė alternatyvią anglų kalbos testą pareiškėjams į mūsų internetines nuotolinių studijų magistrantūros studijų programas įstatymais įvažiuoti į 2017/18 mokslo metus.

Testas yra alternatyva anglų kalbos testams, kuriuos šiuo metu priima universitetas, pvz., IELTS, TOEFL-iBT, PTE (A), CAE ir CPE.

Atkreipiame dėmesį, kad šis testas gali būti naudojamas tik anglų kalbos teisės norint patekti į teisės magistro laipsnį, kai atliekamas internetinis nuotolinis mokymas Edinburgo teisės mokykloje Edinburgo universitete.

Paraiškų pateikimo terminai

  • Programos pradžios data: 2019 m. Sausio 14 d
  • Paraiškų pateikimo terminas: 2018 m. Lapkričio 13 d

Mes primygtinai rekomenduojame pateikti savo užpildytą paraišką kuo anksčiau, ypač jei jūs taip pat kreipiatės dėl finansavimo arba jums reikės vizos. Jei turėsime vietų, galime apsvarstyti vėlesnes paraiškas.

Mes atidžiai stebime programų numerius, kad užtikrintume, jog mes galime priimti visus tuos, kurie gauna pasiūlymus. Todėl gali prireikti uždaryti programą anksčiau nei paskelbti terminai. Tokiu atveju mes keturių savaičių perspėjimo įspėjimą.

Kaip taikyti

Turite pateikti nuorodą su savo paraiška.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. Skaityti mažiau
Edinburge , JK internete + 1 Daugiau Mažiau