Turėdama daugiau kaip 30 metų patirties, LSBU įstatymas formavo tūkstančių teisės studentų profesinę ateitį.

Per kritinius ir lyginamuosius teisingumo ir baudžiamosios bylos nagrinėjimo procesus, šis kursas suteiks jums aiškų supratimą apie pagrindinius principus, kuriais pagrįsta JK baudžiamojo teisingumo sistema, jos klausimai, požiūris ir aktualios diskusijos.

Jei esate neseniai baigęs mokymą ar jau dirbsite baudžiamosios teisės srityje, jūs papildysite savo akademines ir praktines žinias apie bylos nagrinėjimą. Programa taip pat labai svarbi žmogaus teisių darbuotojams ir politikos agentams, dirbantiems Jungtinėje Karalystėje ar užsienyje. Baigę programą, turėsite išsamiai ir sistemingai suprasti baudžiamąsias bylas ir baudžiamąją teiseną, taip pat galėsite dirbti pažangioje praktikoje ir tiriant šias sritis.

Šis kursas yra skiriamasis dėl šių priežasčių:

 • Pagrindinis dėmesys žmogaus teisių ir teisingumo klausimams;
 • Praktinis teisinis problemų sprendimas, atsižvelgiant į įvairias teisines ir ne teisines žinias, supratimą ir įgūdžius;
 • Pirmaujančių praktikų supratimas apie dabartines teisinio ir baudžiamojo teisingumo praktikos problemas;
 • Stiprūs nacionaliniai ryšiai su teisininko profesija;
 • Mokymosi aplinką labai sustiprina svečių paskaitos, kurias vykdo žymūs mokslininkai ir praktikai.


7 priežastys čia studijuoti

 1. Ekspertų mokslininkai:
  mokomi ekspertų akademikų ir praktikų. Kursą apmoka keletas lankančių profesorių ir dėstytojų. Visi yra lyderiai, turintys nacionalinę reputaciją nusikalstamumo, baudžiamosios teisenos ir bylinėjimosi srityse.


 2. Profesionalios nuorodos:
  Teisės departamentas palaiko glaudžius ryšius su Pietų Londono advokatų draugija ir bendradarbiauja su jais, teikdamas vietos profesionalų ir Pietų Londono advokatų draugijos tęstinio profesinio tobulėjimo programą (CPD).


 3. Dinaminė tyrimo kultūra:
  naudos iš aukštos kvalifikacijos akademinio personalo.


 4. Nemokamas iPad:
  Išplėstinė technologija ir e-mokymasis, nemokamas iPad palaikys jūsų studijas.


 5. Išsamūs literatūros šaltiniai:
  per mūsų virtualios mokymosi aplinką - asmeninė elektroninės teisės biblioteka, kurios vertė yra 6 000 svarų sterlingų.


 6. Įsidarbinimo galimybės:
  Baigus kursą, sukursite pažangias teisinės praktikos įgūdžius ir informuotą bei atspindinčią kriminalinės justicijos sistemos supratimą. Be teisinės praktikos, šios LLM absolventai gali ieškoti darbo įvairiose susijusiose srityse, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų ir politikos formavimo policijos, kalėjimo ir probacijos tarnybos.


 7. Puikus mokymas:
  LSBU teisės departamentas turi didelę ekspertų, konsultantų ir tarptautinių patarėjų, dirbančių nusikalstamumo ir bylinėjimosi srityje, rinkinį.


Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimą

Režimas


Moduliai

Pagrindiniai moduliai

 • Tyrimo metodai
 • Baudžiamoji byla
 • Baudžiamoji teisena
 • Disertacija

Modulio parinktys

Baigę pagrindinius modulius, jūs pasirinksite variantus, kurie atspindės praktinio / teorinio ir socialinio teisingumo kontekstą. Pasirinkimai daromi po diskusijos su savo asmeniniu dėstytoju, taip pat vadovaujantis savo profesiniais interesais ir karjeros siekiais.

 • Tarptautinė baudžiamoji teisė
 • Psichologiniai tyrimo aspektai
 • Advokatas
 • Policija
 • Tyrimo psichologija
 • Bylos valdymas
 • Įrodymai / Mokslas ir technologijos
 • Sprendimų priėmimas teismo ekspertizės kontekste
 • Terorizmas

Baudžiamoji byla

Jei jus domina baudžiamasis ginčas, galite pasirinkti tokias galimybes kaip bylų valdymas, advokatas, tarptautinė baudžiamoji teisė.

Baudžiamoji teisena

Arba, jei norite sutelkti dėmesį į baudžiamosios justicijos sistemą, galite pasirinkti tokias galimybes kaip policijos, terorizmas, sprendimų priėmimas teismo procese, psichologiniai tyrimo aspektai

Visi moduliai (pagrindiniai ir neprivalomi) užtikrina pusiausvyrą tarp praktikos, teorijos ir profesinių įgūdžių ugdymo.


Įsidarbinimo galimybės

Baigus kursą, sukursite pažangias teisinės praktikos įgūdžius ir informuotą bei atspindinčią kriminalinės justicijos sistemos supratimą. Be teisinės praktikos, šios LLM absolventai gali ieškoti darbo įvairiose susijusiose srityse, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų ir politikos formavimo policijos, kalėjimo ir probacijos tarnybos.

Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai - "Times" ir "Sunday Times" geras universiteto vadovas, 2018 m.

LSBU norime, kad jūs taptumėte sėkminga karjera. Per savo studijas - ir dvejus metus nuo to laiko, kai baigiate studijas - turėsite prieigą prie mūsų "Įdarbinimo" paslaugos, kurią sudaro:

 • Internetinė lenta, kurioje galite pamatyti daugybę paskirties vietų: ne visą darbo dieną, visą ar savanorišką. Taip pat galite nusileisti, kad pamatytumėte "Job Shop" patarėjus, kurie visada gali padėti jums atlikti kitą žingsnį jūsų paieškoje.
 • Mūsų "Careers Gym" siūlo grupines darbo grupes apie CV, interviu metodus ir darbo patirtį, taip pat reguliarius darbdavių įvairiuose sektoriuose pristatymus.

Mūsų studentų verslo komanda taip pat gali padėti jums pradėti savo verslą ir plėtoti vertingus verslumo įgūdžius.


Mokymas ir mokymasis

Turinys, žinios ir supratimas vertinami per kursinius darbus arba kursų, pristatymų ir internetinių įvertinimų derinį. Kursinis darbas gali būti įvairių formų (remiantis praktiniu ar teoriniu modulio turiniu), įskaitant esė ir ataskaitas.


Patekimo reikalavimai

 • 2: 2 apdovanojimas teisės ar susijusios temos (pavyzdžiui, sociologija, kriminologija ir teismo medicina). Arba bakalauro laipsnis lygus Didžiosios Britanijos antrosios klasės apdovanojimų mažesnio skyriaus.
 • Programa taip pat įdarbina skirtingų akademinių disciplinų absolventus ir praktikus iš profesijų baudžiamosios teisės srityje.
 • Baudžiamosios teisės specialistai, turintys atitinkamą profesinę kvalifikaciją ir patirtį, neprivalo pripažinti, kad gavo 2: 2 apdovanojimų laipsnį.
 • Atskiros paraiškos dėl ankstesnio mokymosi ir patirties akreditavimo bus svarstomos pagal FAHS APL ir APEL politiką.
 • Mes sveikiname kvalifikacijas iš viso pasaulio. Anglų kalbos kvalifikacija tarptautiniams studentams: IELTS įvertinimas - 6,5, Kembridžo kvalifikacija ar aukštesnysis laipsnis.

Visi moduliai gali keistis universitete ir gali skirtis nuo modulių, kuriuos siūlote studijų metu.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų London South Bank University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
7,500 GBP
Visą darbo dieną dirbantis UK / ES mokestis: 7500 svarų sterlingų; Tarptautinis mokestis: 13125 svarų sterlingų. 1 metai. Neakivaizdinio UK / ES mokestis: 3333,33 svaro sterlingų; Tarptautinis mokestis: 5833,33 svaro sterlingų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date