Aplankykite LLM programos puslapius čia .

Kaip tarptautiniai ir tarpvalstybiniai nusikaltimai užkertamas kelias, tiriami ir persekiojami? Ar baudžiamoji teisė yra veiksminga priemonė dabartiniame globalizuoto nusikalstamumo kontekste? Šie klausimai taps vienu iš didžiausių iššūkių baudžiamosios teisės srityje ateinančiais metais ir yra pasaulinės baudžiamosios teisės LLM sekos akcentai, kuriuose nagrinėjama baudžiamoji teisė - tiek materiali, tiek procesinė - taikant pasaulinį nusikalstamumą, pavyzdžiui kaip organizuotas, tarpvalstybinis ir tarptautinis nusikalstamumas.

LLM programa visuotinėje baudžiamojoje teisėje daugiausia dėmesio skiriama baudžiamosios teisės taikymui - tiek materialiam, tiek procesiniam - taikant pasaulinį nusikalstamumą, įskaitant organizuotą, tarpvalstybinį ir tarptautinį nusikalstamumą. Šis kūrinys siūlo dvigubą galimybę iš lyginamosios ir tarptautinės perspektyvos išnagrinėti materialinę ir procesinę baudžiamąją teisę, bet taip pat specializuotis konkretaus nusikalstamo elgesio tyrime: organizuotuose ir finansiniuose nusikaltimuose, elektroninėse nusikalstamose veikose ir tarptautiniuose nusikaltimuose.

Studijuodamas vienerių metų LLM kursą "Global Friminal Law", jūs prisijungsite prie labai dinamiškos ir energingos aplinkos, kuri pritraukia studentus iš viso pasaulio. Programa siūlo unikalią tarptautinio nusikalstamumo supratimą, ir jūs gausite naudos iš žinomų akademikų patirties, taip pat iš specialių mokymų, susijusių su mokslinių tyrimų ir pristatymo įgūdžiais, kad galėtumėte visiškai aprūpinti karjerą tarptautinėse organizacijose ir teisminėse institucijose, taip pat per tarpvyriausybinės ir nacionalinės vyriausybės agentūros.

Programa specialiai pritaikyta mokyti studentus tapti gerai aprūpintus teisininkus, turinčius tiek akademinių įgūdžių, tiek praktines baudžiamosios teisės žinias. Absolventai gali pritaikyti savo specializuotą supratimą apie materialinę ir procesinę baudžiamąją teisę vietiniame, regioniniame ir tarptautiniame kontekste. Visų pirma, programa atitinka karjeros reikalavimus int. organizacijoms ir teisminėms institucijoms, taip pat tarpvyriausybinėse ir natūraliose institucijose. vyriausybinės agentūros.

Priėmimo sąlygos (bendroji)

 • Pagrindinis priėmimo į universitetines studijas reikalavimas yra universiteto teisės laipsnis, kuris suteikia turėtojui teisę įstoti į savo kilmės šalį arba reiškia baigti teisinio išsilavinimo akademinį etapą (pvz., LLB)
 • Tyrimų santraukoje turi būti nurodytas GPA (Grade Point Average), atitinkantis 7/10 (Nyderlandų klasifikavimo skalė);
 • Anglų kalbos įgūdžių įrodymas (būtini minimalūs balai);
 • Motyvacijos laiškas;
 • Gyvenimo aprašymas;
 • Viena akademinė nuoroda

Konkretūs reikalavimai pateikiami čia .

Paraiškų pateikimo terminas (kursas prasideda 2019 m. Rugsėjo 1 d.)

 • ES / EEE studentai: 2019 m. Gegužės 1 d
 • Ne ES ir EEE studentai: 2019 m. Gegužės 1 d

Mokestis už mokslą

 • ES ir EEE studentai: 2083 EUR
 • ne ES / EEE studentai: 14650 EUR
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų University of Groningen »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 10, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
2,083 EUR
- ES, 14,650 EUR. - ne ES per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date