LLM pasaulinėje baudžiamojoje teisėje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kaip užkertamas kelias tarptautiniams ir tarptautiniams nusikaltimams, jie tiriami ir patraukiami baudžiamojon atsakomybėn? Ar baudžiamoji teisė yra veiksminga priemonė dabartiniame globalizuoto nusikalstamumo kontekste?

Šie klausimai bus vieni iš didžiausių baudžiamosios teisės iššūkių ateinantiems metams ir yra pagrindinė „Global baudžiamosios teisės LLM“ trasa, kurioje nagrinėjamas baudžiamosios teisės - tiek materialinės, tiek procesinės - taikymas visuotinio nusikalstamumo kontekste, pvz. organizuotas, tarptautinis ir tarptautinis nusikalstamumas.

Kodėl verta studijuoti šią programą Groningene?

Ši programa daug dėmesio skiria baudžiamosios teisės taikymui globalizuotame ir internacionalizuotame kontekste. Taigi, siekiant ištirti tam tikras pasaulinio nusikalstamumo rūšis: organizuotus ir finansinius nusikaltimus, elektroninius nusikaltimus ir tarptautinius nusikaltimus, jis remiasi lyginamąja baudžiamąja teise ir tarptautine baudžiamąja teise bei taisyklėmis, reglamentuojančiomis tarptautinį bendradarbiavimą baudžiamosiose bylose.

Programa

1 metai

Studentai turės dalyvauti šešiuose privalomuose kursuose ir privalomame šios programos seminare. Kaip ir visi magistrai, ši programa taip pat baigiama rašant magistro darbą, kurio vertė 18 ECTS.

Kursai

 • Palyginamoji baudžiamoji teisė (6 EB)
 • Baudžiamasis procesas ir žmogaus teisės (6 EB)
 • Organizuotas ir finansinis nusikalstamumas (6 EB)
 • Kibernetinis nusikalstamumas ir elektroninis saugumas (6 EB)
 • Tarptautiniai baudžiamieji tribunolai ir teismai (6 EB)
 • Seminaras Tarptautinis bendradarbiavimas baudžiamosiose bylose (6 EB)
 • Magistro darbas (18 EC)
 • Tarptautiniai nusikaltimai (6 EB)

Studijuoti užsienyje

 • Studija užsienyje yra neprivaloma

Patekimo reikalavimai

Priėmimo sąlygos

Konkretūs reikalavimai Daugiau informacijos
pažymio vidurkis Be to, kad Priėmimo taryba teikia nuorašus ir diplomus, studentai turėtų turėti lygiavertį minimalų GPA (pažymių vidurkį), lygų 7/10 (Olandijos vertinimo skalė).
žinių minimumas Pagrindinės baudžiamosios teisės žinios ir elementarios tarptautinės viešosios teisės žinios
kalbos testas

Gimtoji kalba angliškai gali reikalauti išimties teikiant kvalifikacijos įrodymus. Priešingu atveju turėsite pateikti anglų kalbos mokėjimo įrodymą:

 • TOEFL: 100 (visų skyrių turi būti ne mažiau kaip 21; rašymo skyriaus turi būti ne mažiau kaip 23)
 • IELTS: 7 (visos sekcijos turi būti ne mažesnės kaip 6,0; rašomosios dalys turi būti bent 6,5)
 • Kembridžo C2 kvalifikacija (CPE, Kembridžo anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas);
 • „Cambridge C1 Advanced“ (CAE, Kembridžo pažengusiųjų anglų kalba pažymėjimas)
 • Kandidatams, baigiantiems / baigusiems anglų kalbos bakalauro programą Nyderlandų mokslinių tyrimų universitete, gali būti netaikomas anglų kalbos testas.

Testų balai negali būti vyresni nei dveji metai.

ankstesnis išsilavinimas LLB arba lygiavertis
rekomendacinis laiškas Kandidatai privalo pateikti vieną rekomendacinį laišką iš akademinio arbitro, kuris turi išsamių žinių apie savo akademinius įrašus.
rašytinis prašymas Kandidatai turi atsiųsti motyvacinį laišką (daugiausia 650 žodžių). Laišką turėtų parašyti patys pareiškėjai; neleidžiama pateikti (oficialaus) vertimo.
kiti priėmimo reikalavimai Gyvenimo aprašymas

Paraiškų pateikimo terminai

Studento tipas Terminas Pradėkite kursą
Olandijos studentai 2020 m. Gegužės 1 d 2020 m. Rugsėjo 1 d
ES / EEE studentai 2020 m. Gegužės 1 d 2020 m. Rugsėjo 1 d
ne ES / EEE studentai 2020 m. Gegužės 1 d 2020 m. Rugsėjo 1 d

Mokestis už mokslą

Tautybė Metai Rinkliava Programos forma
ES / EEE 2019-2020 2083 eurai pilnas laikas
ne ES / EEE 2019-2020 14650 eurų pilnas laikas
ES / EEE 2020-2021 2143 eurai pilnas laikas

Darbo perspektyvos

Pasaulinė baudžiamosios teisės programa yra specialiai sukurta mokyti studentus tapti gerai aprūpinamais teisininkų profesionalais, turinčiais ir akademinių įgūdžių, ir praktinių žinių baudžiamosios teisės srityje.

Programos absolventai gali pritaikyti savo specialųjį materialinės ir procesinės baudžiamosios teisės supratimą vidaus, regioniniame ir tarptautiniame kontekste. Visų pirma, programa skirta patenkinti karjeros reikalavimus tarptautinėse organizacijose ir teisminėse institucijose, taip pat tarpvyriausybinėse ir nacionalinėse vyriausybinėse agentūrose.

Tyrimai

Fakulteto tyrimai vykdomi vadovaujant Groningeno teisės ir valdymo centrui, kuriame dalyvauja visi fakulteto skyriai. Kur įmanoma, mokytojai panaudos ir įtrauks šį tyrimą į dėstomus kursus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astr ... Skaityti daugiau

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astronaut and the first president of the European Central Bank. Geographically, the University is rooted in the Northern part of the Netherlands, a region very close to its heart. Skaityti mažiau
Groningenas , Leeuwardenas + 1 Daugiau Mažiau