LLM pramogų teisėje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kursų santrauka

Pramogos yra didelė pasaulio gyvenimo dalis daugelyje formų, pavyzdžiui, muzikos, kino, žiniasklaidos, sporto ir meno. Tai visuomenės, populiariosios kultūros ir prekybos derinys, o jų sąveika su įstatymu sukuria įdomų šiuolaikinį komercinį objektą su eklektiniais rezultatais. Tai sritis, kuriai didelę įtaką daro technologijų pažanga ir verslo pritaikymas. Šis kursas sujungia akademinę analizę ir pramogų teisės komercinės praktikos elementus iš tarptautinės perspektyvos. Įvairūs pramogų teisės aktai leis jums sekti daugybe svarbių specialybių, kurių visos grindžiamos sutarčių ir intelektinės nuosavybės klausimais.

Šis kursas bus pritaikytas absolventams iš teisinės bazės arba ne teisinės kilmės, turinčių reikšmingą atitinkamą patirtį. Yra daug sėkmingų tarptautinių absolventų iš viso pasaulio. Tai suteiks jums galimybę ištirti naujas idėjas, mintis ir akademinę patirtį palaikančioje aplinkoje.

Kurso tikslas - suprasti, kaip veikia pramogų pramonės pagrindinės sritys, įvertinti jų poveikį jiems ir suteikti praktinių įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai dirbti pramogų ir žiniasklaidos įstatymuose.

Kurso struktūra

Šie moduliai rodo, ką jūs mokysitės šiuo kursu.Pagrindiniai moduliai

 • Intelektinė nuosavybė pramogų versle
 • Disertacija pramogų įstatyme
 • Ryšių reguliavimas pramogų versle
Pasirinkimo moduliai
 • Prekyba pramogų versle
 • Teisė ir žiniasklaida: turinys ir kontrolė
 • Skaitmeninių pramogų ir socialinės žiniasklaidos teisė
 • Pramogų verslas: reguliavimas, licencijavimas ir renginiai

Patekimo reikalavimai

Turėtumėte išlaikyti Apdovanojimų laipsnį (viršutinės ar apatinės antrosios klasės apdovanojimų laipsnį, vidutiniškai 55 proc. Ar daugiau) įstatyme, arba laipsnį, turintį įgūdžių profilį, kuris parodo tinkamumą teisiniam tyrimui, tačiau mes svarstysime brandžius pareiškėjus be standartinė kvalifikacija, turinti didelę profesinę patirtį atitinkamoje srityje.

Prašome susisiekti su mumis dėl neoficialios diskusijos, jei nepatenka į standartinę kategoriją. Šis kursas buvo sėkmingai baigtas įvairiais absolventais, neturinčiais teisės teisės. Jei Įstatymas nėra jūsų pirmojo laipsnio dalykas, reikia pateikti įrodymus apie teisinius modulius arba atitinkamą patirtį.

Jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, jums reikės IELTS 6,5 bendrojo balo, su 6,0 kiekviename komponente arba lygiaverte.

KarjeraKarjeros kelias

Kaip pramogų teisės absolventas, galėsite plėtoti karjerą įvairiose pramogų pramonės šakose. Galbūt labiausiai populiarūs yra sporto, muzikos, žiniasklaidos ir ryšių teisės vaidmenys. Šis dalykas suteikia šiuolaikinį kraštovaizdį tradiciniams teisės subjektams ir darbdaviai gerbia juos.Karjeros plėtros centras

Mūsų Karjeros vystymo centras ką tik buvo atrinktas geriausiam universiteto karjeros tarnybai Nacionaliniame bakalauro įdarbinimo apdovanojimuose už 2017 m.

Turėdami vis daugiau nei 3000 darbdavių tinklą visame pasaulyje ir patyrusių karjeros konsultantų komandą, mes esame čia, kad padėtų jums sėkmingai.

2015–2016 m. Padėjome daugiau kaip 1500 studentų rasti darbo vietų įvairiuose sektoriuose, 250 darbdavių dalyvavo 14 universitetinių įgūdžių ir karjeros mugėse.

Kaip „Westminster“ studentas galėsite susipažinti su mūsų paslaugomis per visą savo studijas ir baigus studijas.

Mes galime Jums padėti:

 • rasti su jūsų kursu susijusių darbo vietų,
 • rasti ne visą darbo dieną / atostogas, įdarbinimo ir absolventų darbo vietas, įskaitant savanorišką patirtį,
 • rasti tarptautinių galimybių padidinti savo įsidarbinimo galimybes,
 • efektyviai prekiauti darbdaviais,
 • parašyti geresnius gyvenimo aprašymus ir paraiškų formas,
 • plėtoti savo interviu ir verslo įgūdžius,
 • planuoti savo karjerą su savo karjeros konsultantais,
 • susitikti su darbdaviais ir ištirti savo karjeros galimybes mūsų darbdavių mugėse, karjeros pristatymuose ir tinklo renginiuose per metus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Skaityti daugiau

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Skaityti mažiau