LLM skaitmeninė ekonomika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Anglia Ruskin universitetas

Apžvalga

Įvaldykite skaitmeninės ekonomikos iškeltas teisines ir politines problemas. Ugdykite pažangiausias strateginio verslo įgūdžius ir pažangias teisines žinias, kad taptumėte strateginio skaitmeninio verslo lyderiu ar praktikuojančiu teisininku.

 • Įgiję pažengusiųjų tarptautinę teisę anglų kalba, kartu su teisininkais iš įvairių jurisdikcijų ir įvairių sričių.
 • Nauda iš mažų klasių: gaukite artimą palaikymą ir užmegzkite draugystę visą gyvenimą.
 • Studijos Kembridžo teisinio kvartalo centre, įpusėjus karūnos skaičiui ir grafystės teismui.
 • Prisijunkite prie teisės mokyklos su patenkintais studentais: mūsų teisės bakalaurai buvo labiausiai patenkinti JK 2015 ir 2016 m. *
 • Mūsų teisės klinikos savanoris: įgyvendinkite teisės teoriją, padėdami visuomenės nariams
 • Gaukite profesionalų patarimų ir patarimų iš savo pusės apie mūsų mentorystės schemą
 • Gaukite prieigą prie Kembridžo universiteto „Squire Law Library“

* Išsamus universiteto vadovas 2015 ir „The Times“ bei „Sunday Times University League Table 2016“

Tobulinkite savo teisinius ir verslo įgūdžius iki aukštesnio lygio

Mūsų LLM skaitmeninėje ekonomikoje įgysite įgūdžių tapti strateginio skaitmeninio verslo lyderiu, galinčiu padėti įmonėms, organizacijoms ir vyriausybėms išnaudoti skaitmeninės ekonomikos potencialą, kartu ginant jų teisines teises.

Jūsų teisinis pagrindimas, kritinė analizė, tyrimų įgūdžiai ir nepriklausomas sprendimas bus naudojami, kai įgysite išsamų pagrindinių teisinių ir politinių klausimų, esančių skaitmeninės ekonomikos centre, susipažinimą.

Išmok pagrindines temas ir specializuojasi

Dėmesys šiuolaikinio amžiaus iššūkiams ir galimybėms, mūsų pagrindiniai moduliai supažindins jus su teisės praktika tokiose srityse kaip komunikacija, konkurencija, intelektinė nuosavybė ir duomenys.

Mūsų pasirenkamuose moduliuose galite specializuotis globalizacijos ir pasaulio prekybos, tarptautinės konkurencijos teisės, įmonių valdymo ar tarpvalstybinės komercinės teisės srityse.

Kurso pabaigoje, pasitelkę ekspertus, panaudosite visus įgytus įgūdžius ir žinias, norėdami ištirti ir įvykdyti pagrindinį projektą, kuris jus labiausiai domina skaitmeninės ekonomikos srityje.

Nauda iš mažų klasių

Visi mūsų moduliai apima nedidelių grupių seminarinį darbą, papildytą nepriklausoma studija, leidžiančią spręsti kiekvieną problemą vienu metu ir aiškiai atskirti jas. Mūsų mažos klasės leis jums gauti specialų dėstytojų palaikymą ir užmegzti artimas draugystes su kolegomis.

Gaukite įvairių ekspertų palaikymą

Kurso metu gausite palaikymą ir patarimus iš pasiaukojančių savo srities ekspertų. Tarp jų yra kursų vadovas Tomas Serbijus ir dr. Sarita Patil-Woolhouse (abu praktikuojami kaip teisininkai Londono mieste, baigę Kembridžo universitetą); Ana Keglević Steffek (pagrindinių komercinės teisės tekstų autorius) ir profesorius Rohanas Kariyawasamas (Harvardo Fulbrighto mokslininkas ir E15 konsultantų grupės narys Kinijos juostos kelio projekte).

Pagrindinės tarptautinės teisės anglų kalba

Anglijos teisė suteikia pagrindą daugeliui teisinių tradicijų ir principų visame pasaulyje, ypač Amerikoje ir Sandraugos šalyse, tokiose kaip Indija, Malaizija ir Nigerija. Studijuodami tarptautinę teisę anglų kalba, gausite unikalų supratimą apie tai, kaip buvo suformuota teisės gramatika, taip pat pažengusių į aukštesnįjį kalbų, vartojamų visame pasaulyje, įgūdžius.

Karjera

Perkeliami įgūdžiai

Mūsų LLM padės jums išsiugdyti perkeliamus profesinius įgūdžius, įskaitant loginius samprotavimus, kritinę analizę, tyrimus ir nepriklausomą vertinimą, kartu suprasdamas sudėtingą infrastruktūros, turinio, konkurencijos, socialinės politikos, bausmių ir prekybos sąveiką pasaulinėje skaitmeninėje arenoje ir didesni teisinio bendravimo gebėjimai.

Šie įgūdžiai parengs jus tarptautinei praktikai ir akademiniams tyrimams aukščiausiame lygyje, tačiau juos galima perkelti ir į kitus vaidmenis, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas skaitmeninei ir žinių ekonomikai, pavyzdžiui, teisinius / verslo patarėjus ar tyrėjus kartu su NVO ar privačiomis įmonėmis ar nepriklausomas konsultacijas.

Įdarbinimo įvykiai ir galimybės

Savanoris mūsų Teisės klinikoje ir praktikuokite savo teisinius įgūdžius realiame gyvenime. Dirbkite kartu su vietiniais advokatais, teikdami pro bono patarimus žmonėms, kurie turi ribotas galimybes naudotis teisiniais ištekliais.

Prisijunkite prie mūsų mentorystės schemos: partneris su profesionalu iš regioninės advokatų kontoros, kad gautų patarimų ir patarimų iš pirmų rankų.

Mūsų įdarbinimo tarnyba taip pat organizuoja daug svarbių renginių, tokių kaip karjeros mugės, specialiai skirtos teisės studentams.

Moduliai ir vertinimas

Pagrindiniai moduliai

 • Teisė globaliame kontekste
 • Skaitmeninė ekonomika
 • Teisinių tyrimų metodai
 • Pagrindinis tyrimų projektas (LLM)
 • Intelektinės nuosavybės teisė ir socialinė žiniasklaida

Neprivalomi moduliai

 • Globalizacija ir pasaulio prekyba
 • Konkurencijos teisė tarptautiniame kontekste
 • Bendrovių valdymas
 • Tarptautinė komercinė teisė

Vertinimas

Parodysite savo pažangą rašytinių esė, problemų sprendimo užduočių ir pristatymų deriniu.

Visi studentai priima mūsų pagrindinius modulius, tačiau atkreipkite dėmesį, kad pasirenkamų modulių prieinamumas priklauso nuo poreikio.

Kursų mokesčiai

 • JK ir ES studentai, 2019/20 (per metus): 8500 svarų sterlingų
 • Tarptautiniai studentai, pradedantys 2019/20 (per metus): £ 13 100

Patekimo reikalavimai

 • Pirmasis laipsnis su pagyrimu susijusiame dalyke ir ne mažesnis kaip mažiausias antrosios pakopos laipsnis (2: 2) arba lygiavertis.
 • Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, tikimasi įrodyti sertifikuotą bent IELTS 6.5 (akademinio lygio) arba lygiavertės anglų kalbos kvalifikacijos lygį, kaip pripažino Anglia Ruskin universitetas.
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

EduPlanet has more than 10 years of experience on international education, founded in England, United Kingdom. Is a service provider of educational consultancy, one of the best options in the market f ... Skaityti daugiau

EduPlanet has more than 10 years of experience on international education, founded in England, United Kingdom. Is a service provider of educational consultancy, one of the best options in the market for students who want to develop their careers and pursue further education abroad. Members of ANEX (Colombia), English UK and recognised by British Council in England Skaityti mažiau
Hatfield , Meksikas , Bogota , Salfordas , Vonios kambarys , Kembridžas , Londonas , Nortamptonas + 7 Daugiau Mažiau