Ar jus domina derybos, projektų rengimas ir vykdymas? Ar idėja studijuoti sutarčių teisę ryškiame Pietų Afrikos komerciniame centre yra jums patraukli? Ar norite įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų norint tobulėti rengiant sutartis?

Komercinėje aplinkoje, kur vis daugiau įstatymų skleidžia vartotojų teises ir kur vis labiau suprantama kalba, šiuolaikinių sutarčių rengėjai nebegali griebtis ir įklijuoti atskirtų, archajiškų ar net nelegalių frazių, taip sugalvodami kartu sutartis. Atvirkščiai, žinios apie galiojančius įstatymus, susijusius su sutarčių sudarymu ir aiškinimu, ir puikios kalbų žinios yra priemonės, reikalingos teisininkams, kurie veda derybas ir rengia sutartis. Iš tikrųjų praktinės ir teorinės sutarčių sudarymo ir aiškinimo žinios yra būtinos praktikuojantiems teisininkams.

Paskaitos stilius šioje programoje yra interaktyvus. Klasės yra nedidelės, o programa skirta tik studentų grupei, kuriai bus naudingi glaudūs ryšiai su savo profesoriumi ir atitinkamos teisės srities specialistais. Programa pristatoma per dvejus metus. Pirmaisiais metais mokiniai turi vieną klasę per savaitę. Pirmąjį pirmųjų metų semestrą klasėje nagrinėjamas sutarčių aiškinimas. Antrasis pirmųjų metų semestras susijęs su teise ir kalba. Prireikus užsiėmimai gali būti pristatomi kaip šeštadienis seminarų pavidalu.

Pirmasis antrųjų metų semestras yra skirtas sutarčių rengimui ir yra viena klasė per savaitę. Tikimasi, kad antrųjų kursų antrame semestre bus baigta nepilnavertė disertacija. University of Johannesburg turi puikią biblioteką ir elektroninius išteklius. Šie ištekliai, kartu su savaitinėmis rašymo užduotimis, padeda studentams parašyti savo nedideles disertacijas.

Kursą sudarys šie keturi moduliai:

  • Sutarčių aiškinimas;
  • Įstatymai ir kalba;
  • Sutarčių sudarymas; ir
  • Nepilnamečio disertacija.

Laipsnis įgyjamas ne visą darbo dieną per dvejus metus. Paskaitos vyksta po 18 val. Arba šeštadieniais, kad būtų galima priimti studentus, kurie dirba dienos metu.

Dėstytojai:

Kursą skaitys prof. Daleen Millard, dr. Marieke Roos, dr. Eesa Fredericks ir ekspertai, pakviesti pristatyti kviestinių paskaitų.

Priėmimo sąlygos:

Apskritai, kaip minimalus priėmimo reikalavimas, studentai turi būti įgiję vidutiniškai 65% teisės dalykų, turinčių savo LLB laipsnį.

Stipendijos:

Galimos stipendijos. Studentai, baigę mokslą per dvejus metus, gali būti kompensuoti už mokslą (išskyrus registracijos mokestį ir IRT mokestį bei laikantis tam tikrų sąlygų).

Karjeros galimybės:

Sutarčių rengimo ir aiškinimo LLM suteikia absolventams žinių ir įgūdžių, kurie leis jiems tobulėti šioje sudėtingoje ir dinamiškoje srityje. Puikūs projekto rengimo įgūdžiai suteikia teisininkams daugiau galimybių derėtis, rengti ir vykdyti visas sutartis, o šie įgūdžiai yra ypač vertingi vykdant komercinę praktiką. Tie, kurie dirba kaip patarėjai teisės klausimais arba vyriausybės pareigūnai, susiję su viešaisiais pirkimais, sužinos, kad sutarčių teorijos ir praktinių įgūdžių derinys suteiks jiems galimybę tobulėti savo srityje.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir klausimų dėl stojimo reikalavimų, paraiškų teikimo tvarkos ir kursinio darbo esmės, susisiekite su fakultetu:

Ponia P Magongoa: Auckland parko „Kingsway“ miestelis
Tel .: 011 559 3843, El. Paštas: Phaladim@uj.ac.za, Internetas: www.uj.ac.za/law

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų University of Johannesburg »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 12, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
3,500 USD
Studijų sąmata per metus | Būsto įvertinimas: 2500 USD per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date