LLM sveikatos, teisės ir visuomenės srityse

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos apžvalga

Ši savita LLM programa nagrinėja, kaip spręsti kai kuriuos iš didžiausių įstatymų ir politikos iššūkių ir galimybių, kaip sveikatos ir gerovės valdymo mechanizmus. Jame nagrinėjami klausimai, įskaitant reprodukcinį teisingumą, socialinę ir psichinę sveikatą bei gerovę, sveikatos netolygumus ir įvairius socialinių ir politinių institucijų vaidmenis formuojant sveikatą, įstatymus ir visuomenę.

Taigi, tai yra daugiau nei tradiciniai sveikatos priežiūros įstatymų kursai, skirti nagrinėti įstatymų, valdymo ir sveikatos ryšius visuomenėje ir vyriausybės sektoriuose. Studentai turės galimybę išstudijuoti įvairius klausimus, susijusius su įstatymų, reguliavimo, politikos ir praktikos poveikiu sveikatai ir gerovei.

Šios LLM studijų patrauklumas ir pranašumas slypi ir dalyko apimtyje, ir perkeliamų įgūdžių diapazone. Tai būtų naudinga daugelyje skirtingų praktinių aplinkybių ir karjeros. Tai tinka visiems, dirbantiems ar planuojantiems karjerą politikos, sveikatos priežiūros valdymo, sveikatos reguliavimo (taip pat ir vietos valdžios lygmeniu), sveikatos priežiūros ir socialinės priežiūros teikimo, teisinės praktikos, visuomenės sveikatos, advokacijos, NVO, specialiųjų interesų grupių ar teisinių / politinių tyrimų srityje. .

Jus mokys akademikai, derinantys tarptautiniu mastu pripažintus tyrimų profilius ir didelę patirtį organizacijose, atsakingose už politikos plėtrą, profesinį reguliavimą ir socialinę atstovavimą. Programa apima pagrindinius sveikatos teisės ir valdymo mokymus kartu su specialistais.

Turime didelę ir gyvą tarptautinę bendruomenę, o mūsų magistrantūros studijų programos studentams naudinga mažų klasių klasė, kurią moko pasaulyje garsūs ekspertai.

Programos struktūra

Jūs pasirinksite keturis dėstomus vienetus (po 30 kreditų, iš viso 120 kreditų) ir privalomą disertaciją (60 kreditų). Programa susideda iš dviejų privalomų pagrindinių sveikatos įstatymų skyrių, pasirenkamojo specialisto sveikatos įstatymo skyriaus ir atvirojo pasirinkimo jūsų ketvirtajam LLM skyriui.

Išeik iš apdovanojimų

Visos dėstomos magistrantūros programos, išskyrus atvejus, kai Senatas atleidžia nuo jų, studentams turi suteikti galimybę išeiti iš programos su magistro diplomu ar pažymėjimu.

Norėdami gauti magistro diplomą, studentai turi būti sėkmingai išlaikę 120 kreditų, iš kurių 90 turi būti M / 7 lygio.

Norėdami gauti magistro pažymėjimą, studentai turi būti sėkmingai išlaikę 60 kreditų, iš kurių 40 turi būti M / 7 lygio.

Laipsnių klasifikacija:

Apdovanojimas „Už nuopelnus“ ar „Išskyrimas“ leidžiamas magistrantūros magistrantams, diplomams ir pažymėjimams, kai jie yra konkrečiai įvardyti pradinio lygio kvalifikacijomis. Apdovanojimai „Už nuopelnus“ ar „Išskyrimas“ neleidžiami, jei studentai privalo palikti programą dėl akademinių priežasčių. Išimties apdovanojimas už nuopelnus ar išsiskyrimą gali būti leidžiamas, kai dėl išskirtinių aplinkybių studentams neleidžiama baigti numatomo apdovanojimo.

Apdovanojimai klasifikuojami pagal galutinį programos pažymį:

Apdovanojimas už išskirtinumą *: ne mažiau kaip 65 iš 100 už išmokytą komponentą ir, magistrų apdovanojimai, ne mažiau kaip 70 iš 100 už disertaciją. ** Fakultatai gali savo nuožiūra padidinti šias ribas.

Apdovanojimas „Už nuopelnus“ *: ne mažiau kaip 60 iš 100 už išmokytą komponentą ir, magistrų apdovanojimai, ne mažiau kaip 60 iš 100 už disertaciją. Fakultetai gali savo nuožiūra padidinti šias ribas.

* Teisės magistras turi atskirus apdovanojimų ir nuopelnų suteikimo reglamentus.
** Norint skirti apdovanojimą, Inžinerijos fakultetas reikalauja ne mažiau kaip 70 iš 100 visų dėstomų komponentų, o magistrų apdovanojimams - ne mažiau kaip 70 iš 100 disertacijos.

Diplomo / pažymėjimo etapai:

Visos dėstomos magistrantūros programos, išskyrus atvejus, kai Senatas atleidžia nuo jų, studentams turi suteikti galimybę pasirinkti arba reikalauti išvykti iš magistrantūros diplomo ar pažymėjimo.

Norėdami gauti magistro diplomą, studentai turi būti sėkmingai išlaikę 120 kreditų, iš kurių 90 turi būti M / 7 lygio.

Norėdami gauti magistro pažymėjimą, studentai turi būti sėkmingai išlaikę 60 kreditų, iš kurių 40 turi būti M / 7 lygio.

lady justice, legal, law„jessica45“ / „Pixabay“

Patekimo reikalavimai

Tikimasi, kad kandidatai turės aukštesnį antrosios klasės pagyrimo laipsnį (arba lygiavertę profesinę patirtį) disciplinose, susijusiose su programos dėmesiu. Teisės laipsnis nėra būtina sąlyga.

Kandidatai, jungiantys profesinės medicinos, odontologijos ir veterinarijos mokslų programas, turi būti sėkmingai baigę trečius metus, kad galėtų dalyvauti šioje programoje. Tinka ir šių profesinių klinikinių programų absolventai.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, turite atitikti šį profilio lygį:

Profilis B

Norėdami gauti vietą pasirinktame kurse / programoje, turite pasiekti reikiamą anglų kalbos lygį.

Skirtingiems kursams / programoms reikia skirtingų kalbos įgūdžių. Šiuos įgūdžių lygius vadiname „profiliais“. Pasirinkto kurso / programos profilis rodomas kurso / programos puslapyje.

Kiekviename profilio puslapyje yra testai ir lygiai, kuriuos turite pasiekti, kad atitiktumėte reikalavimus.

Anglų kalbos testai turėjo būti gauti per dvejus metus nuo jūsų programos / kurso pradžios dienos.

Karjera

Ši programa lavins jūsų specialiąsias žinias ir supratimą bei perduodamus įgūdžius. Jos turinys ir požiūris į mokymą ir vertinimą palaiko įvairius karjeros būdus sveikatos priežiūros praktikoje ir valdyme, sveikatos politikoje ir reglamentavime, sveikatos priežiūros paslaugų teikime, teisinėje praktikoje, visuomenės sveikatos praktikoje, socialiniame gynime (pavyzdžiui, spaudimo grupėse ar NVO) ir teisiniuose / politiniuose tyrimuose. .

LLM gali būti karjeros pradžia šiose srityse, kartu suteikiant tinkamą studijų programą žmonėms, jau dirbantiems tose srityse.

Ši programa sudomins naujausius teisės, politikos, politikos ir giminingų sričių absolventus ir sudomins visus, siekiančius tęsti tyrimų karjerą.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Bristol is one of the most popular and successful universities in the UK, ranked in the world's top 50 in the QS World University Rankings 2020.

Bristol is one of the most popular and successful universities in the UK, ranked in the world's top 50 in the QS World University Rankings 2020. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje