Plėtokite savo įgūdžius, kurkite tinklą ir tapkite įdarbinamu praktikuojamu žmogaus teisių srityje, dirbdami su gyvais projektais kurso metu.

Šis magistro laipsnis suteikia pagrindą, į kurį reikia įvesti žmogaus teisių įstatymą, ir išplėsti esamą laipsnį. Jūs padengsite žmogaus teisių teorijos ir praktikos plitimą, o absolventą - kvalifikuotą, gerai žinomą ir įdarbintą praktiką.

 • Įgyti specialistų žinias tarptautinių ar vidaus žmogaus teisių srityje.
 • Taikykite savo įgūdžius dirbdami kartu su žmogaus teisių specialistais viso kurso metu.
 • Giliai suprasdami žmogaus teisių įstatymus, principus ir politiką, remdamiesi savo turima kvalifikacija.
 • Dirbti su realiais žmogaus teisių klausimais su išorės agentūromis
 • Padidinkite savo karjerą ir pereikite prie naudingo vaidmens.

LLM Taikomosios žmogaus teisės vyksta "Helena Kennedy" tarptautinio teisingumo centre.

Jūsų teisiniai įgūdžiai bus taikomi bendradarbiaujant su akademikais, savanoriais ir specialistais, taip suteikiant jums realaus pasaulio patirties kartu su teoriniu pagrindu.

106416_DS-097-Law-Criminology.jpg

Kurso turinys

Pagrindiniai moduliai gali apimti:

Disertacija

Jūs pasirenkate savo srities žmogaus teisių, skirtų moksliniams tyrimams, ir skiriate specialistą, kuris yra jūsų srities specialistas, ir jie padės tęsti mokslinius tyrimus. Tyrimai gali būti atliekami šioje srityje arba remiantis anksčiau paskelbtais tyrimais ir yra daug galimybių bendradarbiauti su esamomis mokslinių tyrimų projektais.

Žmogaus teisių gynimas

Išnagrinėkite propagavimo metodus ir būdus, kuriais žmogaus teisės vystomos įvairiais kontekstais, taikant įvairią taikomąją mokymosi aplinką, įskaitant realaus gyvenimo ir vaidmenų žaidimo pavyzdžius, taip pat išsamesnes imituojamąsias mokymosi pratybas. Modulis vykdomas bendradarbiaujant su nevyriausybinėmis organizacijomis, kurios remia mokytojų komandą su profesinės praktikos pavyzdžiais. Turinys bus nukreiptas į praktinį propagavimą, kai jūs galite pritaikyti propagavimo įgūdžius įvairiais kontekstais vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Žmogaus teisės ir teisinė stipendija

Įvadas į žmogaus teisių ir teisinių tyrimų metodus ir būdus, kuriuose dalyvauja seminarai, kuriuose nagrinėjamos teisinės stipendijos ir akademinio teisėtvarkos žmogaus teisių srityje pagrindai. Seminaruose daugiausia dėmesio skiriama praktiniams tyrimams, diskusijoms ir rašymo darbams, sukurtiems tik kelioms dienoms iki kiekvienos klasės, siekiant paskatinti intensyvesnį jūsų įgūdžių pritaikymą.

Žmogaus teisės XXI amžiuje

Karo nusikaltimų (tiek tarptautiniu, tiek nacionaliniu lygmenimis) persekiojimas, jėgos panaudojimo prieš valstybes (pvz., Irakas) teisėtumas, aplinkos apsauga, žmogaus teisių apsaugos apimtis (pvz., "Karas su terorizmu") ir ekonominis Globalizacija, kurią skatina tokių institucijų veikla kaip Pasaulio prekybos organizacija, yra tik keletas sričių, kurios bus aptariamos šiame įdomiame modulyje. Studentams suteikiamas supratimas ir gebėjimas leisti jiems įgyti pozicijas vyriausyb ÷ se, tarpvyriausybin ÷ se organizacijose (pvz., Jungtin ÷ se Tautose), nevyriausybin ÷ se organizacijose ir advokatų kontorose, kurios aktyviai ieško advokatų, galinčių atlikti savo darbą sudėtingų teisinių ir kitų socialinių mokslų analizė naujų ir sudėtingų klausimų pasaulio teisė ir teisingumas.

Žmogaus teisių ir socialinio teisingumo principai

Klauskite dabartinių ir besiformuojančių temų, diskusijų, ginčų ir klausimų, susijusių su žmogaus teisėmis ir socialiniu teisingumu, ir iššūkį kai kuriuos mitus, susijusius su kai kuriais pagrindiniais principais, kuriais grindžiamos šios sąvokos. Modulis pabrėžia konkuruojančius interesus, prioritetus ir nuomones, kurios formuoja žmogaus teisių ir socialinio teisingumo eigą Britanijoje ir visame pasaulyje. Klausimai apie lygybę, teisingumą, teisingumą, socialinę įtrauktį ir pasaulinę etiką bus aptariami kartu su atskaitomybe, teisine valstybe, skaidrumu ir socialine atskirtimi, atsiradusiais dėl amžiaus, lyties, tautybės, negalios ir kitų "saugomų savybių".
106415_DS-150-Law-Criminology.jpg

Gyvi projektai

Žinoma, jums bus suteikta galimybė dalyvauti realiuose projektuose, kurie padės suprasti šiuolaikines žmogaus teisių problemas ir problemas. Tai gali būti bendradarbiavimas su nevyriausybinėmis organizacijomis, vizitai į tarptautines žmogaus teisių institucijas Europoje, rašytinių pareiškimų rengimas nacionalinėms ir tarptautinėms agentūroms ar mokslinių tyrimų įstaigoms.

Tinklo galimybės

Be to, reguliariai įsitraukiant į žmogaus teisių praktikus, specialistus ir organizacijas, kaip antai praėjusius kalbėjusius, yra Shami Chakrobarti ir Trevoras Phillipsas, bus daug galimybių užmegzti tinklus, stažuotes ir dalyvauti planuojant renginius. Jūs taip pat reguliariai bendraujate su Žmogaus teisių ir socialinio teisingumo bei socialinių-teisinių tyrimų grupių darbuotojų ir Teisės ir kriminologijos departamento darbuotojų mokslinių tyrimų darbais.

Ateities karjera

Šis kursas rengia jums karjerą

 • žmogaus teisių politikos ar vystymosi darbas
 • žmogaus teisių gynimas
 • akademinė bendruomenė ar mokymas
 • nevyriausybinės organizacijos (NVO)
 • vietos ir centrinės valdžios paslaugos
 • mokslinių tyrimų ir plėtros organizacijos

Patekimo reikalavimai

Paprastai 2.2 laipsnio laipsnis arba aukštesnis lygis įstatyme ar lygiavertis. Galite sužinoti daugiau apie konkrečios šalies kvalifikacijas, kurias priimame mūsų tarptautinėje kvalifikacijų sąrałe.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, jums reikės 6,5 balo IELTS, raštu mažiausiai 6,0 ir 5,5 visose kitose įgūdžių srityse arba lygiavertėse.

Jei neturite tokios akademinės kvalifikacijos, galime jūsų paraišką apsvarstyti atskirai, atsižvelgiant į jūsų asmeninę, profesinę ir darbo patirtį bei kitą formalią kvalifikaciją.

Trukmė ir mokesčiai

 • Pradžios datos: rugsėjis, sausis
 • Trukmė: vieneri metai
 • Mokesčiai:
  • ES studentai 2019/20 akademinių metų £ 7.200 už kursą
  • Tarptautiniai studentai 2019/20 mokslo metais £ 13,500 už kursą
 • Galutinis terminas: užklausos info
Programa mokoma:
 • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 11, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Sau. 2020
Duration
1 metai
Dieninės
Price
7,200 GBP
Pradžia / ES studentai 2019/20 mokslo metai 7 200 svarų sterlingų; Tarptautiniai studentai 2019/20 mokslo metais £ 13,500 už kursą
Deadline
Susisiekti su mokykla
Request info
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
End Date
Rgp. 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Request info
Start Date
Sau. 2020
End Date
Grd. 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Request info

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Request info
End Date
Rgp. 31, 2020

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Request info
End Date
Grd. 31, 2020

Justice For Her (2018) | short documentary

Launching the Helena Kennedy Centre for International Justice

Postgraduate study - An introduction to Law at Sheffield Hallam University