LLM tarptautinė energetikos ir aplinkos teisė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Didėjantis gamtos išteklių spaudimas paskatino ieškoti naujų ir atsinaujinančių energijos rūšių. Be viso kito reikšmingo poveikio aplinkai, energijos gamyba, paskirstymas ir naudojimas tapo prioritetine sritimi vyriausybėms, įmonėms ir nevyriausybinėms organizacijoms visame pasaulyje. Augant poreikiui darbuotojų, turinčių specialių pasaulinių teisinių žinių energetikos ir aplinkos apsaugos srityje, mes sukūrėme šį kursą būtent tam poreikiui patenkinti.

Šiame magistrantūros kurse jūs ištirsite energijos, aplinkos ir reguliavimo sankirtas . Ekspertų darbuotojai susibūrė norėdami suteikti absolventams išsamų supratimą apie tarptautinius energetikos ir aplinkos įstatymus, taip pat svarbiausias energetikos vadybos, aplinkos politikos ir ekonomikos sritis.

Jus mokys ekspertai iš teisės, politikos, ekonomikos ir aplinkos mokslų. Jie suteiks jums aiškų supratimą apie svarbius teisinius, politinius ir ekonominius klausimus, susijusius su energetikos ir aplinkos įstatymais nacionaliniu, regioniniu ir ypač tarptautiniu lygiu.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

 1. Dėmesys tvariam vystymuisi, klimato pokyčiams ir energetikos trilemmai.
 2. Integruoja aplinkos ir energetikos teisės subdisciplinus iš tarptautinės perspektyvos.
 3. Intensyvūs moksliniai tyrimai ir orientuoti į užimtumą.

Kurso tikslai

Kurso pabaigoje turėsite:

 • Žinios, supratimas ir įgūdžiai magistrantūros lygmenyje, tinkami karjerai advokatų kontorose, vyriausybėje, tarptautinėse organizacijose, NVO ir versle.
 • Išsamios įžvalgos apie svarbius teisinius, politinius ir ekonominius klausimus, susijusius su energetikos ir aplinkos įstatymais nacionaliniu, regioniniu ir tarptautiniu lygiu.
 • Suprasti praeities ir dabartinius energetikos ir aplinkos įstatymus, politikos formavimą ir valdymą, taip pat tikėtinus būsimus pokyčius šioje srityje.
 • Akademinis pagrindas pereiti į doktorantūros studijas.

Padaryti daugumą meistrų

Mes žinome, kad jūsų užimtumo didinimas siekiant padėti išsiskirti tarptautinėms įmonėms ir organizacijoms yra pagrindinė varomoji jėga nusprendžiant siekti magistrantūros. Apdovanojimai „Daugiausia naudos iš magistro programos“ suteikia jums galimybę pradėti savo karjerą įgyvendinant darbo projektą su energetikos įmonėmis ir advokatų kontoromis, siekiant disertacijos. Projektas bus orientuotas į sprendimus ir atitiks realius organizacijos tyrimų poreikius.

Kurso informacija

Energetikos ir aplinkos klausimai yra vieni aktualiausių visame pasaulyje. Kalbant apie klimato pokyčius, biologinės įvairovės nykimą ar žalą aplinkai, įstatyme skubiai reikia sprendimų, kurie sušvelnintų, pritaikytų, sumažintų ar užkirstų kelią dideliam poveikiui. Šis magistro laipsnis skirtas spręsti šias problemas ir ieškoti galimų sprendimų, leidžiančių išsiugdyti įgūdžius ir žinias, kurių reikia norint padaryti ilgalaikį ir teigiamą poveikį planetai.

Šiame kurse jūs įgysite puikų vietos, nacionalinių ir tarptautinių energetikos ir aplinkos įstatymų supratimą. Jame nagrinėjami teisiniai, ekonominiai, moksliniai ir politiniai iššūkiai, su kuriais susiduria visuomenė, suteikiantis integruotą supratimą apie aktualias problemas, kurios žymiai padidins jūsų įsidarbinimo galimybes.

Mokymas

Visi moduliai pristatomi per mažą grupinį mokymąsi ir mokymą, kuris suteikia studentams ir darbuotojams sąveiką. Tai palaiko bendravimo įgūdžių ugdymą diskutuojant ir pristatant svarbiausius klausimus.

Mokslo laipsniui atstovaujantys akademikai yra žinomi tarptautinių ir pasaulinių mokslinių tyrimų tema tema. Jų darbas yra gerai atstovaujamas nacionaliniuose ir tarptautiniuose žurnaluose, akademinėse konferencijose visame pasaulyje ir žiniasklaidoje.

Kviestinės paskaitos taip pat ves svarbiausius energetikos ir aplinkosaugos teisės bei politikos specialistus ir kitus tarptautinius ekspertus.

Tikimasi, kad atliksite nepriklausomą tyrimą ir galėsite skaityti iš įvairių šaltinių. Disertacija suteikia jums galimybę atlikti nepriklausomus tyrimus jūsų pasirinktoje srityje ir parodyti įgytas žinias ir įgūdžius.

Vertinimas

Moduliai vertinami kursų ir egzamino deriniu, kurių svorių skirtumas priklauso nuo dėstomos medžiagos pobūdžio.

Akademiniai reikalavimai

Mažiausiai antros klasės pagyrimu laipsnis ar lygiavertis laipsnis. Kviečiami kandidatai, neturintys šios oficialios kvalifikacijos, tačiau turintys didelę tinkamą / svarbią darbo / gyvenimo patirtį.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, turite turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip savo anglų kalbos įgūdžių įrodymą:

 • IELTS: 6.0 su minimaliu 5,5 kiekvieno įgūdžio
 • Kembridžo C2 kvalifikacija (CPE) 180, ne mažiau kaip 162 kiekviename įgūdyje
 • „Cambridge C1 Advanced“ (CAE) 169, ne mažiau kaip 162 kiekviename įgūdyje
 • Pearson testas anglų kalbos (akademinės): 54 su 51 kiekviename komponente
 • IBT TOEFL: 80, be jokio testo mažiau nei 17

Ikimokykliniai anglų kalbos kursai

Jei norėtumėte tobulinti anglų kalbos įgūdžius prieš pradėdami eiti į šį kursą, mūsų partneris INTO University of Stirling siūlo įvairius anglų kalbos kursus. Šie intensyvūs ir lankstūs kursai yra skirti pagerinti anglų kalbos įgūdžius įstoti į šį laipsnį.

Baigę mokslus

Klimato pokyčiai vis dažniau laikomi mūsų kartos iššūkiu, todėl tarptautinė energetikos ir aplinkos teisė šiuo metu yra viena iš aktualiausių visuomenės problemų. Suvokdamos šiuos pokyčius, advokatų kontoros atidaro savo specializuotus energetikos ir aplinkosaugos įstatymų skyrius. Todėl labai reikia darbuotojų, turinčių specialių teisinių žinių energetikos ir aplinkos apsaugos srityje.

Mūsų absolventai taip pat turi geras galimybes siekti karjeros:

 • Advokatų kontoros
 • Vyriausybės ir reguliavimo institucijos
 • Tarptautinės organizacijos
 • Nevyriausybinės organizacijos ir labdaros organizacijos
 • Slėgio grupės, įskaitant energetikos ir aplinkos sektorių grupes
Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau