LLM tarptautinė ir Europos Sąjungos teisė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar esate pasirengęs ištirti ekonominės integracijos teisinius padarinius? Ekonominė integracija daro įtaką mūsų gyvenimui įvairiais būdais ir dažnai yra perkeliama į politiką ir įstatymus. Pagalvokite apie teisės vaidmenį Europos integracijos procese ir tokiose organizacijose kaip Pasaulio prekybos organizacija (PPO), reguliuojant tarptautinę prekybą. Ši unikali ir novatoriška LL.M. suteikia jums įgūdžių analizuoti ekonominės integracijos teisinius padarinius ir jų padarinius teisinei valstybei, demokratijai ir žmogaus teisėms. Pelnas iš mūsų tarptautinio ir prieinamo mokymo personalo, kuris taip pat aktyviai užsiima teisine praktika. Baigę šią programą, valstybinėms ir privačioms organizacijoms galite suteikti išsamias teisines konsultacijas tarptautinės ir Europos teisės bei ekonominės integracijos srityje.

Kokie aspektai apima programą?

Pirmame bloke sužinosite, kaip Europos ir tarptautinės institucijos skatina rinkos integraciją. Įgysite aktyvių žinių apie ES ir Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) prekybos taisykles. Be to, jums reikia išnagrinėti rinkos integracijos padarinius, įskaitant, pavyzdžiui, žmogaus teises ir aplinkos apsaugą. Antrame bloke ištirsite daugialypį teisinių sistemų pobūdį. Jūs studijuosite „realaus pasaulio problemas“, kad sužinotumėte, kaip tarptautinė ir Europos teisinė tvarka susipina su tarptautinėmis privačiomis teisinėmis sistemomis ir nacionalinėmis teisinėmis sistemomis.

Trečiame ir ketvirtame bloke jūs pasirenkate savo specializaciją. Galite pasirinkti kelią Europos Sąjungos teisėje arba tarptautinėje teisėje ir visuotiniame valdyme. Europinis pasirinkimas yra orientuotas į ekonominės integracijos teisę ir apima tokius kursus kaip ES konkurencijos teisė, Ekonominė ir pinigų sąjunga (EPS) ir finansinė priežiūra. Tarptautinės teisės specializacijoje pagrindinis dėmesys skiriamas tarptautiniam valdymui ir apima tokius kursus kaip žmogaus teisių teisė, tarptautinė baudžiamoji teisė, tarptautinė ekonominė teisė ir aplinkos teisė. Paskutinio bloko metu lankysite tik vieną kursą, nes didžiąją laiko dalį praleisite rašydami disertaciją pagal savo specializaciją.

Praktiniai įgūdžiai

Praktinių teisinių įgūdžių įgijimas yra svarbus ir naudingas šios programos aspektas. Jūs esate apmokytas struktūrizuoti, rašyti ir teikti teisines konsultacijas, pavyzdžiui, rengdamas politikos dokumentą arba maldaudamasis teismo posėdyje. Be to, gausite tarpkultūrinės komunikacijos mokymus, kurie leis sėkmingai derėtis tarptautinėje aplinkoje. Keli kursai apima paskaitas iš profesionalų, dirbančių teisinėje praktikoje, įskaitant (tarptautinius) teisėjus ir teisininkus. Kiekvienais metais darbuotojai ir studentai organizuoja apsilankymus Europos ir tarptautiniuose teismuose ir (arba) organizacijose. Šių vizitų metu jūs galite pamatyti, kaip viskas veikia praktiškai. LL.M. Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės programa siūlo nedidelio masto švietimą, kuriame tarptautiniai studentai ir tarptautinis personalas aktyviai bendradarbiauja.

Kodėl verta rinktis šią programą?

  • Ištirti ekonominės integracijos procesus ir jų poveikį teisinės valstybės principams, demokratijai ir žmogaus teisėms iš tarptautinės ir europinės teisinės perspektyvos;
  • Ugdykite išskirtinius teisinius patarimus ir tarpkultūrinius komunikacijos įgūdžius, kurie suteikia puikią galimybę pradėti tarptautinę karjerą valstybinėse organizacijose nacionaliniu ar tarptautiniu lygiu, daugiašalėse advokatų kontorose ar konsultacinėse firmose.
  • Įsigyti aktyvų ES ir Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) prekybos taisyklių žinojimą ;
  • Kursus dėsto tarptautiniai darbuotojai, kurie taip pat užsiima teisine praktika;
  • Mėgaukitės nedidelio masto išsilavinimu tarptautinėje klasėje;
  • Išmokos forma - diskusijos su žinomais akademiniais tyrinėtojais ir specialistais, tokiais kaip teisėjai, politikai ir tarptautinių organizacijų atstovai;
  • Dalyvaukite pažintinėse kelionėse į Briuselį, Ženevą ar Strasbūrą.

Kodėl „Erasmus“ teisės mokykla?

„Erasmus“ teisės mokykla siūlo jums aukštos kokybės išsilavinimą tarptautinėje mokymosi aplinkoje. Mūsų teisės mokykla taiko tarpdisciplininį požiūrį, apjungiantį teisinį, ekonominį, socialinį ir politinį mąstymą.

Be to, Roterdame yra „Erasmus“ teisės mokykla . Roterdamas, turintis didžiausią uostą Europoje, yra vienas iš svarbiausių Nyderlandų ekonomikos variklių. Todėl Roterdamas šiandien yra energingas kosmopolitinis ir daugiakultūris miestas, kuriame gyvena daugiau nei 160 tautybių ir daugybė tarptautinių ir vietos įmonių, tokių kaip „Unilever“ ir „Shell“.

Studentų patirtys

Spauskite čia norėdami sužinoti daugiau apie mūsų studentų patirtį!

Daugiau informacijos?

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie šią programą!

5431

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Erasmus School of Law is one of the schools of Erasmus University Rotterdam: a world-class university ranked 71th in the Times Higher Education World Universities Ranking. Our LLM programmes combine a ... Skaityti daugiau

Erasmus School of Law is one of the schools of Erasmus University Rotterdam: a world-class university ranked 71th in the Times Higher Education World Universities Ranking. Our LLM programmes combine academic thinking with practical training. Skaityti mažiau