LLM tarptautinė teisė ir žmogaus teisės

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Žmogaus teisės yra svarbiausios šiuolaikinėje politikoje ir tarptautiniame valdyme. Jie tapo dominuojančia politinės kovos kalba, kurioje vertinami, pagrįsti ir ginčijami vyriausybių ir kitų institucijų veiksmai.

Ši LLM suteikia pažangų konceptualų ir praktinį supratimą apie tai, kaip tarptautinė teisė skatina žmogaus teises ir reaguoja į jų pažeidimus. Kursas nustato tarptautines žmogaus teises jų platesniame filosofiniame, istoriniame ir socialiniame kontekste, įtraukia studentus į tarpdisciplininį tarptautinių teisinių procesų tyrimą, skirtą užtikrinti jų įgyvendinimą. Jis taip pat skatina studentus kritiškai mąstyti apie tarptautinio žmogaus teisių judėjimo ribas, dviprasmybes ir prieštaravimus.

Kodėl verta studijuoti tarptautinę teisę ir žmogaus teises Keele?

Keele teisės mokykla turi senas akademinės patirties tradicijas tarptautinės teisės ir žmogaus teisių srityje. Šiuos dalykus Keele dėstė visame pasaulyje žinomi ekspertai, tokie kaip Michaelas Akehurstas ir Patrickas Thornberry. Pastaraisiais metais Keele teisės mokykla daug investavo į tarptautinės teisės ir žmogaus teisių sritis. Studentai bus mokomi dinamiško akademinio personalo, turinčio platų patirtį ir mokslinių tyrimų interesus.

Keele yra tarpdisciplininio švietimo pradininkas ir lyderis. Studentai, dalyvaujantys LLM tarptautinėje teisėje ir žmogaus teisėse, imsis modulių tiek Teisės mokykloje, tiek Politikos, tarptautinių santykių ir aplinkos mokykloje (SPIRE). Studentai taip pat turi galimybę studijuoti šiuolaikines kalbas, įskaitant pagrindines JT kalbas, kaip jų laipsnio dalį, didinant jų profesinių įgūdžių asortimentą. Šiuo metu Keele siūlo kursus arabų, kinų, prancūzų, vokiečių, japonų, rusų ir ispanų kalbomis.

Kurso struktūra

Programa gali būti baigta 12 mėnesių visą darbo dieną arba 24 mėnesius ne visą darbo dieną. Taip pat yra galimybė atlikti kursą moduliniu pagrindu, skleisti modulius per 2–5 metus, leidžiant maksimalų lankstumą.

Akademiniai atvykimo reikalavimai

Turėtumėte turėti pirmos ar antros klasės pagyrimo laipsnį (ar užsienio ekvivalentą) įstatyme ar susijusioje disciplinoje. Paraiškos yra sveikintinos iš dabartinių teisininkų ar bet kurio kito asmens, turinčio atitinkamą profesinę kvalifikaciją ir (arba) patirtį.

Anglų kalbos įvažiavimo reikalavimai tarptautiniams studentams

Pareiškėjai, kuriems anglų kalba nėra pirmoji kalba, turi pateikti anglų kalbos kvalifikacijos įrodymus. Minimalus įrašas į LLM yra akademinis IELTS 6.5 (arba TOEFL 91). Studentai, kurie ėmėsi vienos iš anglų kalbos kvalifikacijų, bet nepasiekė reikiamo laipsnio, gali būti įtraukti į programą, jei jie mokosi prieš anglų kalbos kursą prieš pradedant studijas.

Keele University šiuo metu priima „Tofel iBT“ testus, kurie buvo atlikti už Jungtinės Karalystės ribų. Visi „Tofel iBT“ testai turi būti atlikti ne vėliau kaip prieš dvejus metus iki jūsų „Keele“ pradžios datos ir turi būti patikrinami naudojant ETS. Jei JK Tofel iBT testą atlikote, prašome susisiekti su priėmimo komanda, jei norite gauti daugiau informacijos.

Karjera

Tarptautinės teisės ir žmogaus teisių LLM yra vartai į įvairias įsidarbinimo galimybes. Tai apima karjerą žmogaus teisių NVO, labdaros organizacijose, tarptautinėse organizacijose, pvz., JT, politikos ekspertų grupėse, advokatų grupėse, vyriausybėse ir akademinėse bendruomenėse. Vis dažniau privatusis sektorius taip pat ieško profesionalų, turinčių tvirtą pagrindą žmogaus teisių srityje, nes sparčiai vystosi ĮSA (įmonių socialinė atsakomybė) ir verslo bei žmogaus teisių standartai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Skaityti daugiau

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Skaityti mažiau