LLM tarptautinėje žmogaus teisių ir vystymosi srityje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Žmogaus teisės ir įstatymai yra didžiulė augimo sritis, besivystanti ir plėtojant, reaguojant į naujus pokyčius, grėsmes ir evoliuciją mūsų mąstyme kaip visuomenėje. Ji turi didelę reikšmę dideliems pasauliniams iššūkiams, pvz., Karui, terorizmui, lyčiai, migracijai ir klimato kaitai, ir gana didelį sąsają su mokslo ir inovacijų poveikiu.

Šis naujas LLM žmogaus teisių ir vystymosi srityje yra skirtas suteikti jums daugialypės formos supratimą apie žmogaus teises, ypatingą dėmesį skiriant jo papildomumui su vystymusi.

Kursas siūlo platų šiuolaikinių, akademiškai griežtų ir į įgūdžių orientuotų modulių asortimentą. Jūs gausite pagrindines žinias apie platesnį šios srities konteksto formavimo įstatymą ir politiką, tuo pat metu turėdami lankstumo pritaikyti savo laipsnį, kad atitiktų jūsų konkrečius interesus ir karjeros siekius, pasirinkdami iš įvairių specialistų žmogaus teisių ir plėtros modulių.

Reitingai

University of Bradford 2019 m. Aukštojo mokslo pasaulio universiteto reitinguose užima 301–400 pasaulio verslo ir ekonomikos sričių.

Patekimo reikalavimai

 • 2: 2 ar daugiau bet kokio dalyko, arba atitinkama darbo patirtis absolventų lygmenyje.

Anglų kalbos reikalavimai

 • IELTS 6,5 arba lygiaverčiai, ne mažiau kaip 5,5 kiekviename sub-teste.

Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

Ką mokysi

Intensyvi 2 savaičių trukmės pradžia kurso pradžioje užtikrina, kad visi studentai, įskaitant ne teisinius ir / arba tarptautinius, mokomi pagrindinės sąvokos ir akademiniai įgūdžiai, reikalingi mokymosi rezultatams pasiekti.

Studentai imasi 180 kreditų modulių, apimančių 120 kreditų, ir 60 kreditų disertaciją.

Studentams reikės paimti 40 kreditų pagrindinių modulių, apimančių reglamentavimo ir vykdymo principus, ir tvaraus vystymosi įstatymą verslo ir visuomenės veikloje, kurioje bus nagrinėjamos pagrindinės temos ir pateikiami būtini šio klausimo tyrimo pagrindai ir platesnis kontekstas.

Be to, studentams reikės iš viso 60 kreditų modulių iš šių dalykų (po 20 kreditų), kurie suteiks konkrečių ir išsamių žinių apie specialias žmogaus teisių ir vystymosi aspektus:

 • Tarptautinė viešoji teisė
 • Tarptautinis žmogaus teisių įstatymas
 • Tarptautinis humanitarinis teismas
 • Lyčių teisė
 • Migracijos ir prieglobsčio įstatymai
 • Taikos palaikymo ir taikos kūrimas
 • Verslo žmogaus teisės ir aplinka
 • Valdymas vystymuisi

Galutinis 20 kreditų modulis LLM tarptautinėje komercinėje teisėje yra pasirenkamasis, kuris gali būti pasirinktas iš aukščiau pateikto sąrašo, iš platesnio laipsnio magistrantūros modulių iš Teisės mokyklos ar kitų padalinių, pavyzdžiui, Vadybos mokyklos.

Atminkite, kad 2020 m. Įvesties modulio informacija gali keistis.

Moduliai

Branduolys

 • Teisės ir įgūdžių pagrindai (LAW7029-R)
 • Tvaraus vystymosi įstatymai šiuolaikiniame versle ir visuomenėje (LAW7030-B)
 • Reguliavimo teorija ir praktika (LAW7035-B)
 • LLM disertacija (LAW7032-E)

Pasirinkimas

 • Tarptautinė viešoji teisė (LAW7044-B)
 • Tarptautinė žmogaus teisių teisė (LAW7043-B)
 • Tarptautinė humanitarinė teisė (LAW7019-B)
 • Teisė ir lytis (LAW7038-B)
 • Imigracijos ir pabėgėlių įstatymas (LAW7023-B)
 • Verslas, žmogaus teisės ir aplinka (LAW7041-B)
 • Taikos palaikymas ir taikos kūrimas (PES7046-B)
 • Valdymas vystymuisi (DEV7035-B)
 • Tarptautinė baudžiamoji teisė (LAW7046-B)
 • Pasirinktinai

Mokymasis ir vertinimas

Jums bus mokoma mažose grupėse interaktyvioje ir įtraukiančioje mokymosi aplinkoje.

Kai kuriuose moduliuose turėsite galimybę dalyvauti klinikiniame teisiniame švietime, kur įgyja praktinės patirties dirbant su realaus gyvenimo atvejais, palaikydami akademikus.

Kursą taip pat papildo lankytojai iš visų gyvenimo sričių, įskaitant teisininkų profesijas, akademinę bendruomenę ir įmones.

Teisės klinika

Mūsų teisės klinika suteikia studentams galimybę teoriją praktiškai įgyvendinti. Studentai dirba mūsų teisės klinikoje, konsultuodami visuomenės narius kartu su „Citizens Advice Bureau“ ir „CHAS @ StVincent“.

Studentai mokomi interviu ir konsultuoja visuomenės narius apie bet kokį teisės aspektą. Dirbdami komandoje, studentai aptaria bylą ir nusprendžia, ar klientui reikia teisinės konsultacijos. Vykdydami klinikos direktoriaus nurodymus, studentai rengia patarimus savo klientui.

Studentai taip pat turi galimybę gauti oficialų imigracijos įstatymų mokymą, dėl kurio OISC (Imigracijos tarnybų komisaro biuras) skiriama 1 ir 2 lygio kvalifikacija, bendradarbiaujant su CHAS @ StVincent's. Tai suteikia studentams galimybę dalyvauti priimant konsultacijas imigracijos klausimais, tuo pačiu uždirbant pripažintas kvalifikacijas.

Fotografavimas

Mūsų studentai turi galimybę įsitraukti į įvairias vidines ir išorines varžybų varžybas.

Šaudymas papildo studentų teisinį išsilavinimą ir yra puikus būdas sužinoti, kaip naudoti įstatymą įtikinamų teisinių argumentų kūrimui. Studentai turi analizuoti problemas, tirti įstatymus, parengti rašytinius pareiškimus ir pateikti argumentus apmokytiems teisininkams arba teisėjams.

Konkursas imituoja apeliaciniuose teismuose taikomas procedūras ir yra puiki proga studentams praktiškai įgyvendinti savo įgūdžius ir žinias.

Karjeros parama

Universitetas yra įsipareigojęs padėti studentams plėtoti ir stiprinti įsidarbinimo galimybes ir tai yra neatskiriama daugelio programų dalis. Specializuotą paramą galima gauti visą karjeros ir įdarbinimo paslaugų teikimo laikotarpį, įskaitant pagalbą ieškant ne visą darbo dieną studijuojant, stažuotei, atostogoms ir absolventų laisvoms darbo vietoms. Studentai yra raginami ankstyvoje stadijoje naudotis šia parama ir naudotis išteklius "Careers" svetainėje.

Aptariant galimybes su specialistų patarėjais, galima išsiaiškinti planus, tiriant galimybes ir tobulinant darbo medžioklės įgūdžius. Daugumoje mūsų programų karjeros plėtros patarėjai tiesiogiai dalyvauja mokymo programoje arba specialiai organizuotuose seminaruose.

Karjeros galimybės

Mūsų kursus formuoja Teisės mokyklos Tarptautinė patariamoji taryba, sudaryta iš lyderių teismų ir teisinės praktikos, akademinės bendruomenės ir platesnės pramonės bei visuomenės, kurie pataria mums apie įgūdžius ir kompetencijas, kurių reikia dabartinėje ir būsimoje darbo vietoje. Tai prisideda prie mūsų kursų kūrimo ir pristatymo, užtikrindama, kad mūsų studentai įgytų žinių ir patirties, kuri yra ne tik akademiškai griežta, bet ir vertinama darbdavių.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Skaityti daugiau

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Skaityti mažiau