LLM tarptautinėje ekonominėje teisėje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Tarptautinė ekonominė teisė yra labai svarbi daugumai tarptautinių veiklų. Tapk šios srities ekspertu!

Dvejų metų LLM studijų programa siūlo išsamų tyrimą tarptautinės ekonominės teisės su dvigule laipsnį Leuphana universiteto Lüneburg Vokietijoje ir Glazgo universiteto Škotijoje, arba West Indies universiteto Barbadosas.

Programa suburia studentus iš viso pasaulio. Tai derina privatinę ir viešąją tarptautinę ekonominę teisę ir siūlo holistinį požiūrį į šią teisės sritį.

Per pirmuosius studijų metus Liuneburge sužinosite, kaip moksliškai bendrauti su tarptautinės ekonominės teisės struktūromis ir svarbiausiais veikėjais . Antrus metus Glazge ar Bridžtaune galite sutelkti dėmesį į konkretesnius dalykus, tokius kaip įmonių ir finansų teisė, tarptautinė komercinė teisė, tarptautinė konkurencijos teisė ar intelektinės nuosavybės teisė.

Privalomų modulių ir pasirenkamųjų dalykų mišinys yra unikali programos savybė. Tai leidžia įgyti gilių žinių įvairiose tarptautinės ekonominės teisės srityse, pagrindinę idėją apie tarptautinių santykių ir rinkų funkcijas, taip pat įgūdžius analizuoti globalių santykių ir tarptautinių ekonominių normų galimybes ir riziką.

Pasiruoškite teisėtiems globalizacijos iššūkiams !

Programos struktūra

Pirmus metus (nuo spalio iki rugpjūčio) praleisite Liuneburge, o antrus metus (nuo rugsėjo iki rugpjūčio) - Glazge ar Barbadose .

Liuneburge baigėte šešis privalomus modulius. Už kiekvieną iš šių modulių gaunate dešimt kreditų: tarptautinė teisė, tarptautinė ekonominė teisė, Europos teisė, Europos ekonominė teisė, tarptautinė privatinė teisė ir Europos privatinė teisė.

Glazge galite pasirinkti vieną iš septynių specializacijų: įmonių ir finansų teisę, intelektinę nuosavybę ir skaitmeninę ekonomiką, tarptautinę komercinę teisę, tarptautinę konkurencijos teisę ir politiką, tarptautinę ekonominę teisę, tarptautinę teisę arba tarptautinę teisę ir saugumą.

Bridžtaune jūs turite galimybę pasirinkti kursus iš daugybės modulių, susijusių su įmonių ir komercine teise bei viešąja teise, pavyzdžiui, įmonių, finansų, intelektinės nuosavybės ir tarpvalstybinių komercinių sandorių teise.

Remdamiesi konsoliduotomis pirmaisiais metais įgytomis žiniomis ir antraisiais metais gauta specializacija, studentai baigia studijas rašydami magistro disertaciją.Visi šios tarptautinės programos moduliai yra anglų kalba. Glaudus trijų universitetų bendradarbiavimas suteikia galimybę ne tik įgyti profesinę kvalifikaciją, bet ir kultūrinius bei kalbinius įgūdžius, kurie turi didelę reikšmę tarptautinėje ekonominėje teisėje.


Karjeros galimybės

Jei norite dirbti vadovaujančiose tarptautinių kompanijų pozicijose arba patariamosiose pareigose tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose , tai yra ideali programa jums. Jums bus gerai pasirengę šioms pareigoms, nes gilinsitės tarptautinės ekonominės teisės, kurią įgysite pagrindinėje programos srityje, taip pat tarpdisciplininių ir tarpkultūrinių kompetencijų, kurias įgyjate per savo specializaciją.

Skirtingi specializacijos variantai taip pat leidžia pabrėžti įvairias profesines sritis ir karjerą akademiniame kontekste, tyrinėjimą, mokymą ir administravimą.

Žvilgsniu

 • Suteikti laipsniai: Leuphana University Lüneburg ir Glasgow universitetas arba Vakarų Indijos universitetas - teisės magistro laipsnis.
 • Prašymo laikotarpis: balandžio 1 - birželio 1 d
 • Pradžios data: Kiekvienas žiemos laikotarpis, spalio mėn
 • Apimtis: 120 ECTS
 • Trukmė: 4 semestrai
 • Kalba: Anglų
 • Vieta: Lüneburg ir Glazgas arba Bridžtaunas
 • Indėlis: per metus: 720 EUR Leuphana University Lüneburg
 • Mokesčiai: per metus: 7.000 GBP (ES) / 15 500 GBP (ne ES) Glazgo universitete arba 10.000 USD Vakarų Indijos universitetas
  gali keistis
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded furthe ... Skaityti daugiau

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded further education programmes. Skaityti mažiau