LLM tarptautinėje finansinėje veikloje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Plėtokite savo pasaulinę teisinę karjerą su internetine LLM iš „Dickson Poon School of Law“, viena iš pirmaujančių pasaulio teisės mokyklų.

Tarptautinis finansavimas

Šiandien prekybos ir finansų pasaulyje dominuoja pasaulinė prekyba ir laisvas kapitalo ir investicijų srautas. Teisinė praktika nuolat keičiasi ir prisitaiko prie naujų produktų, naujų rinkų ir naujų technologijų. Finansinės naujovės klesti nuolat besiplečiančioje finansinio reguliavimo sistemoje, todėl atsiranda naujų rinkos dalyvių, naujų finansinių produktų ir naujų prekybos metodų.

Siekiant konceptualiai užfiksuoti šiuos reiškinius, turime taikyti savo tradicinius teisinius metodus naujoviškais būdais ir dažnai sukurti naują teisinį mechanizmą, kuris geriau atitiktų mūsų pasaulinę ekonominę tikrovę. Tam reikia, kad teisininkai pasinaudotų daugybe teisinių šaltinių - vidaus, tarptautiniu ir tarptautiniu -, taip pat panaudotų tarpdisciplininį požiūrį į teisę, pagrįstą finansų ir ekonomikos įžvalgomis.

Šis teisės magistro laipsnis yra mokomas 100 proc. Internete, o tai reiškia, kad jūs galite iš anksto mokytis be darbo pertraukos, ir jūs galite pritaikyti savo studijas savo gyvenimo įsipareigojimams. Jūs galite pasinaudoti visame pasaulyje žinomu „King's College London“ mokymu visur, kur esate.

Kursas skirtas studentams, norintiems siekti karjeros finansinėje ar komercinėje teisėje, ir idealiai tinka teisininkams, norintiems geriau suprasti prekybos ir finansų pasaulį, kuriame dominuoja pasaulinė prekyba ir laisvas kapitalo judėjimas. investicijas. Taip pat būtų naudinga žmonėms, dirbantiems finansų ir verslo srityse, kurių vaidmuo yra teisinis.

Išsami informacija apie kursą

Internetinė tarptautinė finansinė priemonė

Programa:

  • Pateikite išsamias žinias ir supratimą apie įvairias finansinės ir komercinės teisės sritis (teisines sąvokas, vertybes, principus ir taisykles) iš anglų, Europos, tarptautinės ir tarptautinės teisės perspektyvų.
  • Suteikite jums žinių apie pagrindinius finansavimo principus ir jų svarbą įmonių teisei. Tai būtina visiems, norintiems siekti karjeros tarptautinėje komercinėje ir finansinėje teisėje.
  • Pateikite pažangiausią požiūrį į komercinio realizmo supratimą, kuris turi įtakos teisiniams sprendimams, kuriuos įmonės turi atlikti mūsų pasaulio ekonomikoje, ir padėti plėtoti kritišką informuotumą apie dabartines problemas įvairiose finansų ir komercinės teisės srityse.
  • Kritiškai vertinti šiuolaikinių finansų rinkų veikimą ir veikimą, apimant techninę ir teisinę skirtingų finansinių priemonių išleidimo, laikymo ir prekybos būdą.

Jis grindžiamas pažangiausiu teisiniu mąstymu, kylančiu iš pagrindinių teisinių sistemų ir tarptautinės bei tarptautinės teisės režimų patirties. Jums bus naudinga „Dickson Poon School of Law“ novatoriško teisinio tyrimo ir mokymo tarptautinė teisinė perspektyva.

Pirma vieta JK mokslinių tyrimų kompetencijai („Research Excellence Framework 2014“) ir viena iš dešimties didžiausių JK mokyklų pasaulyje, mūsų akademikai teikia pažangiausią teisinį mokymą intelektualiai griežtai ir skatinančioje aplinkoje. „King's College London“ įgijo teisės magistro laipsnį ir pagerins savo karjeros galimybes.

Patekimo reikalavimai

2: 1 apdovanojimo laipsnis (arba užsienyje lygiavertis) teisės srityje arba laipsnis, turintis 70% teisės turinį, arba teisės magistro diplomas.

Jei turite aukštą 2: 2 (ty 57% -59%) įstatymą, arba laipsnį, turintį 70% teisės turinį, ir ne mažiau kaip 3 metų darbo patirtį teisės srityje, jūsų prašymas bus svarstomas.

Profesinė patirtis. Į šią programą bus atsižvelgiama į pareiškėjus, kurie pasiekė ne daugiau kaip 2: 1 ar aukštesnį laipsnį (ty finansus ar verslą), jei jie turi ne mažiau kaip 3 metų darbo patirtį teisėje (ty tuos, kurie dirba įstatyme). advokatas, arba advokatas, išlaikęs advokato egzaminą ir dirbantis praktikuojančiu teisininku). Taip pat gali būti svarstomi išskirtiniai kandidatai, turintys didelę darbo patirtį, kuri yra glaudžiai susijusi su teise, bet nėra iš esmės teisėta (pvz., Sutarčių valdytojai).

Atsiliepimai

Mano darbas yra labai užimtas. Aš daug keliauju ir taip pat turiu praleisti laiką namuose su savo šeima. Aš žinojau, kad turėčiau juos žongliruoti ir kažkaip pritaikyti kitiems įsipareigojimams. Nesvarbu, ar esate namuose ar darbe, bet kuriuo metu galite gauti prieigą prie kurso. Šis kursas suprojektuotas taip, kad atitiktų mano darbą ir asmeninį gyvenimą.

- Salio, studentų internetinis studentas

Karjeros galimybės

„King's“ įžengs į vieną iš konkurencingiausių pasaulio studentų ir prisijungs prie absolventų palikimo, kurį ieškojo kai kurie iš pagrindinių šios srities darbdavių. „Dickson Poon“ teisės mokykla turi tvirtus ryšius su kai kuriomis pirmaujančiomis pasaulio teisinėmis įmonėmis ir tarptautiniais darbdaviais. „King's College London LLM“ leis jums studijuoti kartu su kitais teisiniais specialistais visame pasaulyje ir pagerinti savo karjeros perspektyvas.

Tarptautinis finansavimas

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established i ... Skaityti daugiau

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established in 1831 and has played an integral role in the life of King's since the university was formed almost 200 years ago. Skaityti mažiau