Apie kursą

Tarptautinės įmonių valdymo, finansinio reguliavimo ir ekonominės teisės (angl. ICGFREL) LLM yra aukštesnio lygio programa, nagrinėjanti įmonių valdymą, finansinį reguliavimą ir ekonominę teisę nuo tarptautinės ir lyginamosios perspektyvos, ypatingą dėmesį skiriant Europos ir JK įmonių valdymo reglamentavimui ir praktikai bei tarptautinėms institucinius pokyčius.

Kursas vyksta Londono centrinės pažintinių studijų instituto, Londono universiteto Išplėstinių studijų mokyklos narys. LLM laipsnį tarptautiniame įmonių valdyme, finansiniame reglamente ir ekonominėje teisėje Londono universitetas skiria kasmet Senato rūmuose.

Ši naujoviška LLM programa remiasi instituto turima mokslinių tyrimų patirtimi bendrovių teisės, įmonių valdymo, tarptautinės ekonominės teisės, finansų reguliavimo ir finansų teisės srityse. Ji skirta kreiptis į teisės absolventus ir tuos, kurie atvyksta iš kitų disciplinų, pavyzdžiui, verslo studijų, tarptautinių santykių, finansų ir ekonomikos, ir norėtų daugiau sužinoti apie tarptautinių ekonominių santykių, ypač tarptautinių finansų rinkų ir paslaugų, teisinę pusę ir plėtoti specializuotą įmonių valdymo koncepcijų supratimą ir finansų reguliavimo vaidmenį šiandienos globalizuotose finansų rinkose. Institutas yra unikaliai kvalifikuotas ir įsikūręs tokioje akademinės teisės studijų programoje Londone - pasaulyje pirmaujančiame tarptautiniame finansų centre.

Dėl nuolat besikeičiančios tarptautinių finansų rinkų pobūdžio ir naujų iššūkių bei krizių, susijusių su šiuo dinamišku pasaulio ekonomikos sektoriumi, reikia tarpdisciplininio ir tarptautinio požiūrio. Dėl šios priežasties mes siūlome šią LLM, kuri sujungia finansų rinkų ir paslaugų teisę ir ekonomiką, kad atitiktų teisės ir verslo absolventų, norinčių siekti karjeros finansinių paslaugų srityje ir plėtoti savo žinias bei įgūdžius šioje svarbioje, sudėtingoje ir augančioje srityje, poreikius .

Kas turėtų pasirinkti šį laipsnį?

  • Advokatai ar atitikties pareigūnai, reguliatoriai ar politikos formuotojai, kurie nori pagerinti jūsų žinias ir supratimą įmonių valdymo, finansų teisės ir reguliavimo srityse bei ekonominėje teisėje
  • Teisės absolventai, ekonomikos absolventai arba kitos disciplinos absolventai, kurie verčiasi finansinių paslaugų ir įmonių finansų karjerą, turintys teisinę ir reguliavimo normą. Tarpdisciplininis programos pobūdis reiškia, kad pareiškėjams neprivaloma turėti išankstinio teisinio laipsnio, nei profesinės kvalifikacijos teisės srityje
  • Asmenys, turintys profesinės patirties dirbdami finansinių paslaugų įmonėse, advokatų kontorose ar korporacijose, norinčiose daugiau sužinoti apie tai, kaip įstatymai ir reguliavimas veikia valdymo praktiką, įmonių valdymą ir verslo strategiją
  • Tie, kurie nori dirbti arba jau dirba vyriausybinėse ir valstybinėse įstaigose, atsakingose už reglamentavimo įstatymų, pvz., Centrinių bankų, vertybinių popierių ir biržos komisijų, taip pat draudimo reguliavimo institucijų gamybą, priežiūrą ir vykdymą
  • Tie, kurie turi universiteto paskaitų verslo, teisės ar socialinių mokslų fakultetuose, kurie siekia sustiprinti savo kvalifikaciją mokyti įmonių teisę / valdymą, finansinę teisę / reguliavimą, tarptautinę politinę ekonomiką ir tarptautinę ekonominę teisę bei organizacijas

Paskaita ir mokymas

Daugumą mokymo vykdo nuolatiniai akademikai, o daugybę pasirenkamų dalykų mokys teisininkai, reguliavimo ir įmonių praktikai.

Programos akademinį fakultetą sudaro vadovaujantys mokslininkai nacionalinės ir tarptautinės finansų teisės ir reglamentavimo, Europos ir JK ekonominės teisės, įmonių valdymo ir įmonių teisės bei praktikos srityje.

Fakulteto nariai paskelbė pirmaujančiuose akademiniuose spaudos leidiniuose ir pirmaujančiuose žurnaluose, įskaitant „Oxford University Press“, „Cambridge University Press“ ir „Lexis-Nexis / Butterworths“. Fakulteto nariai taip pat parašė pagrindines vyriausybės ataskaitas ir buvo patarėjai Europos Sąjungos Ekonomikos ir pinigų politikos komitetui ir Lordų Rūmų ekonomikos komitetui.

Patyrę specialistai mokys kai kuriuos modulius ir lankysis paskaitos, kurias surengs žinomi teisininkai ir teisininkai iš Universiteto.

Ką sako mūsų mokiniai

„Man ypač patiko idėja studijuoti nedidelėje magistrantūros institucijoje, kurią sudarė kai kurie iš ryškiausių pasaulio institutų. IALS turi pavydėtiną reputaciją kaip pirmaujanti magistrantūros teisinė institucija Jungtinėje Karalystėje, ypač su tarptautine ir finansine teise . " Benediktas Turneris, 2017 m.

Programa mokoma:
  • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 28, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2020
Duration
12 - 24 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
8,740 GBP
13 930 GBP užsienio studentams
Deadline
Susisiekti su mokykla
Liepa 31, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 31, 2020

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 31, 2020
End Date