LLM teisėje (ONLINE MOKYMAS)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Ši programa siūlo įdomų ir lankstų kursų spektrą, leidžiančią pritaikyti LLM, kad atitiktų jūsų konkrečius profesinius ir asmeninius poreikius.

Siekiant veiksmingai tarptautinėje arenoje, teisės specialistai, verslo žmonės ir politikos formuotojai turi suprasti skirtingas teisines kultūras ir būdus veikti ir bendrauti alternatyviose verslo aplinkose ir reguliavimo sistemose. Ši programa suteikia idealią mokymosi aplinką tokiems asmenims, siekiant ugdyti įgūdžius ir žinias, dėl kurių gali būti kuriamos tolesnės studijos ar atitinkama karjera.

Programa apima pagrindines teisės srities problemas, įskaitant:

 • Komercinė teisė
 • Informacinių technologijų teisė
 • Intelektinės nuosavybės teisė
 • Medicinos teisė

Programos struktūra

Gavę LLM Įstatymą, privalote sėkmingai baigti šešis kursus ir 10 000 žodžių disertaciją pasirinktos studijų trukmės metu.

Studijų metu turėsite galimybę mokytis kursų iš įvairių sričių.

Mokymosi rezultatai

Ištyrę programą, jūs susidursite su teisinių klausimų supratimu ne tik teisiniame kontekste, bet ir su pagrįstu etikos, socialiniu ir teoriniu kontekstu.

Karjeros galimybės

Mūsų internetinių nuotolinių studijų programų absolventai siekia įvairių karjeros teisėje ir susijusiose teisinėse srityse, įskaitant darbą vietos ir tarptautinėse įmonėse, vyriausybės teisės departamentuose, kitose valstybinėse institucijose, tarptautinėse organizacijose ir akademinėje bendruomenėje.

Programos taip pat yra ideali pažangių tyrimų platforma.

Patekimo reikalavimai

JK 2: 1 diplomas arba jo tarptautinis ekvivalentas. Jūsų laipsnis neturi būti teisės dalykas, tačiau jis turi būti iš pripažintos aukštojo mokslo institucijos.

Mes taip pat atsižvelgsime į jūsų kitą kvalifikaciją ir profesinę patirtį kaip į jūsų paraišką.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
 • IELTS: iš viso 7,0 (ne mažiau kaip 6,5 kiekviename modulyje)
 • TOEFL-iBT: iš viso 100 (bent 23 kiekviename modulyje)
 • PTE (A): iš viso 67 (ne mažiau kaip 61 kiekviename iš "Komunikacinių įgūdžių" skirsnių)
 • CAE ir CPE: iš viso 185 (bent 176 kiekviename modulyje)
 • Trejybė ISE: ISE III, turintis visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Edinburgo teisės mokyklos anglų kalbos testas

Edinburgo teisės mokykla kartu su Universiteto anglų kalbos mokymo departamentu parengė alternatyvią anglų kalbos testą pareiškėjams į mūsų internetines nuotolinių studijų magistrantūros studijų programas įstatymais įvažiuoti į 2017/18 mokslo metus.

Testas yra alternatyva anglų kalbos testams, kuriuos šiuo metu priima universitetas, pvz., IELTS, TOEFL-iBT, PTE (A), CAE ir CPE.

Atkreipiame dėmesį, kad šis testas gali būti naudojamas tik anglų kalbos teisės norint patekti į teisės magistro laipsnį, kai atliekamas internetinis nuotolinis mokymas Edinburgo teisės mokykloje Edinburgo universitete.

Paraiškų pateikimo terminai

 • Programos pradžios data: 2019 m. Sausio 14 d
 • Paraiškų pateikimo terminas: 2018 m. Lapkričio 13 d

Mes primygtinai rekomenduojame pateikti savo užpildytą paraišką kuo anksčiau, ypač jei jūs taip pat kreipiatės dėl finansavimo arba jums reikės vizos. Jei turėsime vietų, galime apsvarstyti vėlesnes paraiškas.

Mes atidžiai stebime programų numerius, kad užtikrintume, jog mes galime priimti visus tuos, kurie gauna pasiūlymus. Todėl gali prireikti uždaryti programą anksčiau nei paskelbti terminai. Tokiu atveju mes keturių savaičių perspėjimo įspėjimą.

Kaip taikyti

Turite pateikti nuorodą su savo paraiška.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. Skaityti mažiau
Edinburge , JK internete + 1 Daugiau Mažiau