LLM teisės magistrai JAV teisinėje sistemoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Cincinnati teisės kolegijos universitetas yra malonu pasiūlyti JAV teisinės sistemos studijų programą, skirtą advokatų ir teisės studijų absolventams, kurie įgijo teisinį išsilavinimą už Jungtinių Amerikos Valstijų ribų.

LLM programa yra skirta pristatyti tarptautiniu mastu apmokytus teisininkus į JAV teisinę sistemą, kartu suteikiant kiekvienam studentui galimybę kurti UC teisės studijų kursą, kuris geriausiai išplėtys jo profesinę darbotvarkę. Studentai, kurie baigia programą, gali geriau atstovauti JAV klientams ir labiau pasirengę deryboms ir byloms su JAV partijomis.

LLM programa gali būti baigta mažiausiai 9 mėnesius, nors kai kurie studentai nusprendžia praleisti iki dviejų akademinių metų programoje.

LLM programa

LLM laipsnio studentai gali būti praktikuojantys advokatai arba naujausi teisės mokyklos absolventai, kurie patobulins savo anglų kalbos teisinį rašymo įgūdžius, išsamiai supras JAV teisminį procesą ir stengsis įveikti konkrečias teisės sritis, kurioms jie labiausiai domina. Studentai galės pasinaudoti galimybe užmegzti ilgalaikius santykius su kitais tarptautiniais teisėjais LLM programoje, taip pat su JD programos studentais, glaudžiai bendradarbiauti su mūsų gerbiamais UC teisės fakulteto nariais ir bendradarbiauti su vietos teisininkais, teisėjais ir verslo lyderiais.

Specializacija

UC Law LLM studentai paprastai baigia programą per vienus mokslo metus. LLM studijų programa prasideda orientacija, o pirmas kursas - Įvadas į įstatymus - rugpjūčio mėn. Ir baigiasi gegužės mėnesį. Per metus LLM studentai privalo imtis dviejų papildomų kursų: JAV teisinės sistemos ir teisės studijų ir rašymo LLM studentams.

Pagal LLM programos direktoriaus ir kitų fakultetų patarimus ir pagalbą, studentai pasirinks likusias savo klases iš UC teisės mokyklos visą siūlomų kursų spektrą. Tai leidžia LLM studentams studijuoti kartu su mūsų JD studentais ir sutelkti savo studijas į teisės sritis, kurios yra svarbiausios jų karjeros. UC teisės kolegijos mokymo programoje yra šios studijų sritys, vadinamos profesionaliais Pathways : Verslas ir Verslumas; Baudžiamoji; Tarptautinis; Inovacijos, technologijos ir intelektinė nuosavybė; Mokslas, sveikata ir aplinka; Visuomenės interesai; Bylinėjimosi ir alternatyvių ginčų sprendimo; Bendra ir nedidelė praktika. Dabar siūlome naują koncentracijos verslo teisės srityje!

Anglų kalbos mokėjimas ir sąlyginis priėmimas

LLM programa apima tarpdalykinį dialogą apie sudėtingus teisinius klausimus ir esminį sudėtingo teisinio teksto skaitymą. Todėl, jei anglų kalba nėra jūsų šalies pagrindinė kalba, jums reikės pasiimti ir pateikti egzaminą, kuriame būtų nurodyta jūsų anglų kalbos žinios. Pretendentai, turintys tokius balus, turės pirmenybę: 1) TOEFL internetinis 85, kompiuterinis 250 arba 600 popieriaus; 2) IELTS 7.0 arba 3) ELS Language Centre baigtas 112. lygis. Taip pat bus svarstomi pareiškėjai, kurių TOEFL balai yra 80 ar daugiau.

Jei turite kitokią kvalifikaciją programai, bet jums reikia papildomo anglų kalbos mokymo, turėsite teisę gauti sąlyginį įleidimo raštą, kuris leis jums atvykti ir studijuoti anglų kalbą mūsų miesteliu prieš pradedant LLM programą. ELS-Cincinnati kalbų centras yra įsikūręs Cincinnati universitete ir yra vienas iš didžiausių ELS centrų JAV Sąlyginis įėjimas galioja dvejus metus.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2018

Apie mokyklą

A great American law school in a great American city The University of Cincinnati College of Law is a rare resource. An affordable top legal education in an energetic, diverse urban environment. A sma ... Skaityti daugiau

A great American law school in a great American city The University of Cincinnati College of Law is a rare resource. An affordable top legal education in an energetic, diverse urban environment. A small and supportive law school community committed to your professional success. An academic enterprise that prides itself on its world class faculty and offers experiences in our law clinics and area law offices and courthouses. Apply today! www.law.uc.edu/llm Skaityti mažiau