LLM teisės magistras (DL)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso informacija

Jei turite išlaikę teisės magistro laipsnį, teisinės praktikos kursą, baro profesinį kursą ar profesinio rengimo kursą (BPTC), galite mokytis šio kurso iš bet kurios pasaulio vietos, norėdami įgyti magistro laipsnį, rašydami disertaciją dėl konkrečios teisės sritis.

Teikiamos mokymo metodikos ir reguliariai bendrauja su disertacijos vadovu. Jei jūs siekiate karjeros mokymo įstatymo arba nori dirbti specializuotoje teisės ir verslo srityje, šis kursas padės jums įgyti atitinkamą patirtį.

Mes siūlome disertacinę priežiūrą įvairiose teisės srityse, įskaitant verslo teisės, tarptautinės teisės, baudžiamosios teisenos, darbo teisės, lygybės ir diskriminacijos įstatymus, ES teisės aktus, žmogaus teises, intelektinę nuosavybę, profesinę praktiką ir profesinę etiką. Jei jus domina kita sritis, mes mielai aptarsime tai su jumis toliau.

Teisės švietimo ir mokymo pokyčiai

Šiuo metu teisinį švietimą ir mokymą išsamiai peržiūri profesionalūs reguliavimo institucijos teisiniame sektoriuje. Peržiūrint bus nagrinėjami šiuo metu atverti maršrutai ir kvalifikacija, kurios reikia norint tapti advokatu arba advokatu, ir atspindėti esamų maršrutų pakeitimus ir pašalinimą, taip pat galimybę kurti naujus.

Šiuo metu studentai gali baigti kvalifikacinį laipsnį, aukštojo mokslo diplomą (GDL), o vėliau - baro praktikos kursą (BPTC), kad taptų advokatu, šis maršrutas išliks nepakitęs anksčiausiai iki 2017 m. Vasaros. Kvalifikacinio laipsnio ar GDL, o tada teisinės praktikos kursas, skirtas kvalifikuotam advokatui, bus taikomas iki 2019 m. Vasaros.

Advokatų reguliavimo tarnyba (SRA) ir Barų standartų valdyba (BSB) paskelbs savo išvadas 2016 m. Pabaigoje, o jų sprendimai turės įtakos turimiems teisingumo ar barrinatoriaus kvalifikacijos kėlimo būdams.

Kurso išmokos

Jums bus mokomi darbuotojai, turintys akademines žinias ir didelę pramonės patirtį. Kiekvieną metų dieną turėsite prieigą prie mūsų bibliotekos kasdien ir 24 valandas per parą, kad galėtumėte pritaikyti savo studijas pagal esamus įsipareigojimus.

Patekimo reikalavimai

Norint patekti į šį kursą yra trys būdai, pagal kuriuos kandidatai turi atitikti vieną iš šių kriterijų:

  • Teisės dalyko magistro diplomas (GDL, LPC, BVC arba BPTC)
  • Gavo Anglijos ir Velso advokato kvalifikaciją
  • Gavo kvalifikuotą kvalifikuotą teisininką jurisdikcijoje, kurią pripažįsta Solicitors Regulatory Authority

Visoms paraiškoms turėtų būti pridedama nuoroda, tiek akademinė, tiek profesinė.

Prie visų paraiškų turi būti pateikta baigta disertacijos pasiūlymo forma.

Visi pareiškėjai turėtų atitikti mūsų universiteto anglų kalbos reikalavimus.

IELTS 6.5 be įgūdžių, mažesnių nei 6.0, arba lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Šis kursas pagerins jūsų galimybes įsidarbinti konkurencinėje teisėje. Tai padės jums pereiti į specializuotas sritis, tokias kaip darbo teisė ar tarptautinė teisė. Daugelis advokatų kontorų ir baristerių rūmų pripažįsta LLM aukštesniuoju išsilavinimu ir pritars šios kvalifikacijos kandidatams. Jei siekiate dirbti teisiniame švietime, LLM dažnai turi būti laikomas dėstytojo pareigų.

  • Stažuotoja advokatas
  • Solicitor
  • Pretenzijų apdorojimo priemonė
  • Teisės dėstytojas

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali pasiūlyti jums patarimus rašyti CV ieškant darbo.

Moduliai ir mokymasis

Pagrindiniai moduliai

  • Disertacija

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES

Kurso mokestis studentams per metus yra 3000 svarų sterlingų. Jūsų sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti, atsižvelgiant į infliacijos poveikį.

Tarptautinis

Kurso mokestis studentams per metus yra 3000 svarų sterlingų. Mokėjimo suma yra fiksuota šiame lygyje kiekvieniems jūsų kurso metams.

Įranga

Portlandas

Lidso teisės mokykla įsikūrusi Portlande, netoli miesto teisinio ketvirčio. Mūsų studentai gali išbandyti savo teisinę kompetenciją specialiai įrengtose patalpose, įskaitant mūsų pačių teismo salę.

Virtuali mokymosi aplinka

VLE suteikia prieigą prie kurso medžiagos, pvz., Vaizdo įrašų, elektroninių knygų ir kitų dokumentų. Jūs taip pat naudojate, kad pateiktumėte užduotis ir gautumėte atsiliepimus.

Biblioteka ir internetiniai ištekliai

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Skaityti mažiau
Lidsas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau