LLM teisinė praktika (solisitoriai)

Bendroji informacija

7 locations available

Programos aprašymas

LLM Teisinė praktika apima BPP University teisės mokyklos labai vertinamą teisinės praktikos kursą, suteikiantį jums būtiną išsilavinimą, kad galėtumėte tapti kvalifikuotu advokatu. Be to, galite pasirinkti iš daugybės modulių, skirtų padėti jums įgyti papildomų žinių ir kurti naujus įgūdžius, kuriuos ši profesija norėjo didinti savo įsidarbinimo galimybes.

LLM Teisinė praktika atitinka Studentų paskolų bendrovės akademinę paskolą iki 10 280 GBP.

Mūsų LLM teisinė praktika suteiks Jums daugiau nei teisėtų žinių ir įgūdžių - mes orientuojamės į visapusiškus profesinius gebėjimus, kuriuos siekia darbdaviai.

Tai jūsų tiltas tarp akademinio pasaulio ir profesinio gyvenimo advokatų kontoroje, suteikiant jums būtinų teisinių žinių, įgūdžių ir komercinio supratimo, kad galėtų klestėti šiuolaikinėje rinkoje. Pasirinkę mokytis savo LLM teisinės praktikos su BPP University teisės mokykla, jūs turėsite geriausią įmanomą savo teisinės karjeros pradžią.

Mūsų LLM teisinės praktikos apima BPP University teisės mokyklos labai vertinamas LPC. Neatsitiktinai mūsų LPC yra pirmasis pasirinkimas iš daugelio pirmaujančių advokatų kontorų, kurie išskirtinai siunčia savo stažuotojo advokatus studijuoti kartu su mumis. Šios firmos mus atrenka virš kitų teisės mokyklų, nes mūsų švietimas yra profesionalus ir mūsų mokymo, įrenginių ir medžiagų aukščiausias standartas.

Pasirinkę mokytis LLM teisinės praktikos su mumis, jūs turėsite geriausią įmanomą savo teisinės karjeros pradžią:

 • Inovacinė ir sudėtinga programa, skirta kurti pagrindinius įgūdžius ir savybes, kurių reikalauja teisininko profesija
 • Galimos stipendijos ir finansavimo galimybės, įskaitant Studentų paskolų bendrovės antrosios pakopos kreditų finansavimą
 • Lankstus studija, atitinkanti jūsų tvarkaraštį: visą ar ne visą darbo laiką galima rasti septyniose miesto centrų vietose
 • Sužinokite iš kvalifikuotų advokatų, teisėjų ir teisėjų, kurie gali padėti plėtoti teisinę karjerą - daugelis mūsų dėstytojų vis dar praktikuoja ir turi
  nuorodos į kolegijas, advokatų kontoras ir komandines pareigas kiekviename lygmenyje
 • Pasinaudokite mūsų stipriomis sąsajomis su teisininko profesija per mūsų kasmetinę tinklo renginių ir karjeros centro programą
 • Įsitraukite į praktinį teisinį darbą su mūsų apdovanojimų pelniusiu Pro Bono centru
 • Pridėkite vertę ir sutelkkite dėmesį į savo LLM teisinę praktiką, dalyvaudami nemokamose papildomose darbo grupėse, dirbančiose kartu su pirmaujančiomis advokatų kontoromis, kad užtikrintumėte, jog esate pasirengę praktikai, ir pasiekite aukščiausią sėkmingą savaitę užimtumo

LLM teisinę praktiką (solisitorius) skiria BPP University ir įgaliotas solicitors 'Regulatory Authority (SRA).

Prašyti LLM teisinės praktikos (solisitorių):

 • Visą darbo dieną paraiškos turi būti pateikiamos internetu per Centrinę paraiškų valdybą (CAB)
 • Neakivaizdines paraiškas reikia pateikti tiesiogiai BPP University

Pasiruošimas praktikai

LLM teisinė praktika integruoja BPP University teisės mokyklos rinkos lyderės LPC su profesionaliais įgūdžiais, kuriuos stažuotojai turi siekti šiuolaikiniame teisės pasaulyje. Mūsų LLM teisės praktika, sukurta kartu su pagrindinėmis advokatų kontoromis ir teisės akademikų, yra griežta, skatinama ir praktiškai orientuota.

Apie LLM teisinę praktiką jūs mokykitės, taikydami įstatymą imituojamoms realistinėms atvejų studijoms. Siekdami užtikrinti, kad jūs viską suvoktumėte iš savo LLM teisinės praktikos, mokome mažose grupėse, kurias teikia patyrę dėstytojai, kurie yra kvalifikuoti teisininkai. Mes tikime, kad siūlome aukštą mokinių ir studentų sąveikos lygį, o per savo studijas turėsite specialaus personalo dėstytojo paramą ir galėsite užsiregistruoti į "vieno kūno" mokymą.

Atsiskirkite nuo minios

LLM Teisinė praktika suteikia jums galimybę plėtoti pažangius įgūdžius, komercinį supratimą ir specialias žinias, kurias įmonės reikalauja. Studijuosite visas pagrindines standartinės LPC sritis ir galėsite rinktis iš daugybės pasirenkamų dalykų, priklausomai nuo įstatymo, kurį norite specializuotis, tipą. Taip pat jūs pasirinksite vieną iš trijų individualių praktikos parengtų modulių: derybas ir atvejų analizę; Klinikinis teisinis švietimas; arba verslo vadyba

Be to, studijuodami privalomąjį teisės peržiūros ir reformų modulį, atliksite originalius tyrimus, susijusius su teisės sritimi, kurią reikia reformuoti, ir išmokti pamatyti įstatymą, veikiantį nuo naudotojo perspektyvos, o ne kaip akademinį.

Padidinkite savo įsidarbinimo galimybes

Nuo to laiko, kai priimsite savo vietą, galėsite pasinaudoti mūsų karjeros paslauga, kuri siūlo:

 • Pripažintų mokymų ar praktikos laikotarpių paraiškų peržiūros advokatų kontorose, kompanijose ir ne pelno sektoriuje
 • Parama tiriant įmones
 • Patarimai apie gyvenimo aprašymus ir motyvacinius laiškus
 • Padėkite pasiruošti interviu ir vertinimo centro patarimus
 • Mock interviu
 • Patarimai dėl alternatyvių karjeros

Jūs niekada nepaliksite patarimų sesijos tuščios rankos. Kartu mes parengsime karjeros veiksmų planą, kuriame išsamiai aptariami veiksmai, kurių turėtumėte imtis siekdami savo karjeros tikslų.

Jums taip pat bus paskirtas dėstytojas, kuris gali patarti jums prieš pradedant kurso eigą. Jų profesinė patirtis gali būti naudinga jums, jei norėtumėte kreiptis dėl savo pripažintojo mokymo laiko prieš pradėdami LLM teisinės praktikos programą.

Mes taip pat suteiksime jums savo laiku įsidarbinimo savaitę, kuri yra puiki proga jums tobulinti savo profesinius įgūdžius ir tobulinti savo asmeninį prekės ženklą, kad pasirengtumėte teisinei karjerai. Visi LLM teisinės praktikos studentai galės susipažinti su trimis privalomais seminarais, kuriuose pateikiami pagrindiniai patarimai, kaip pirmąją savaitę dirbti advokatų kontoroje ir plėtoti savo komercinį supratimą.

Be to, turėsite galimybę dalyvauti daugelyje pasirenkamų darbo grupių, sukurtų ir pristatytų bendradarbiaujant su pirmaujančiomis advokatų kontoromis.

Lankstus pasirinkimas, atitinkantis jūsų gyvenimo būdą

Galite pasirinkti studijuoti visą ar ne visą darbo dieną. Jei studijuosite visą darbo dieną, paprastai baigsite LLM teisinę praktiką per 12 mėnesių, tačiau yra galimybė baigti per 9 mėnesius. Jei studijuosite ne visą darbo dieną, jūs paprastai baigsite LLM teisinę praktiką per 24 mėnesius, tačiau yra galimybė baigti per 21 mėnesį. Neakivaizdinio ir dieninio darbo režimų laikinosios datos dokumentai suteikia išsamesnės informacijos apie programos struktūrą ir numatomas užbaigimo datas. Visi mūsų centrai siūlo visą ir ne visą darbo dieną pradėti rugsėjo mėnesį. Taip pat galite mokytis visą darbo dieną nuo sausio mėn. Londone, Lydse ir Mančesteryje.

Mūsų dieninių ir neakivaizdinių studijų programos sukurtos taip, kad atitiktų jūsų gyvenimo būdą. Priklausomai nuo pasirinkto centro ir pradžios datos galite pasirinkti iš įvairių režimų ir tvarkaraščių.

Kai kuriuose centruose mūsų dieninių studijų programa leidžia jums mokytis per dvi, tris ar keturias dienas per savaitę, o mūsų neakivaizdinė programa sukurta taip, kad atitiktų jūsų kitus įsipareigojimus, tokius kaip darbas ir šeima, dienos, vakaro ir savaitgalio parinktys ir visos paskaitos, pateiktos internete, siekiant maksimaliai lankstumo.

Atkreipkite dėmesį, kad tvarkaraščiai priklauso nuo galimybių ir priklauso nuo centro ir režimo.

Mažų grupių sesijos (SGS) - pradėti savo profesinę praktiką

Didžioji jūsų mokymo dalis pagrindinėms praktikos sritims (verslo teisė ir praktika, nuosavybės teisė ir praktika bei ginčai), įgūdžiai ir kiti branduolio moduliai bei profesinio pasirenkamieji moduliai bus SGS (paprastai 2 valandos), kurias papildo jūsų savarankiškas privačias studijas. SGS apima daugybę skirtingų mokymosi ir mokymo metodų, derinant individualų ir komandinį darbą ir įtraukiant:

 • Pristatymai

 • Mock klausymai

 • Derybos

 • Redagavimo pratybos

 • Problemų sprendimas

Online tutorials

Didžioji dalis jūsų mokymo "Praktinis parengties modulis" ir "Teisės peržiūros ir reformų modulis" bus sinchroniniai (tiesioginiai) arba asinchroniniai (įrašyti) internetiniai mokymai ar paskaitos, kurias papildys jūsų nepriklausomas privati ​​studija. Jūsų dėstytojai taip pat galės pasiūlyti konstruktyvius patarimus ir patarimus, tuo metu, kai juos vykdysite, ugdydami savo kritinį mąstymą ir pasitikėjimą savimi.

Nepriklausomas privatus tyrimas

Jums reikės atlikti nepriklausomą privačių studijų programą visiems LLM teisinės praktikos moduliams. Nuo LLM teisinės praktikos pradžios mes padėsime jums tobulinti gebėjimą savarankiškai mokytis ir apmąstyti mokymosi ir (arba) praktikos sritis, kad laikas nuo laiko pagerėtų.

Klientų portfeliai

Jūs mokysite savo pagrindines praktikos sritis pagal tris konkrečius "klientus". Tokiu būdu apsvarstydami tris klientų verslą, jūs įvertinsite, kaip jų verslas veikia kaip visuma, ir kaip sprendimai, priimti nekilnojamojo turto ar verslo sandorio kontekste, gali turėti įtakos vykstančiam bylinėjimui. Klientų portfelių naudojimas taip pat parodo, kaip klientai dažnai atstovauja skirtinguose įmonės padaliniuose, kurie labai kartoja realų gyvenimą.

Pasirinkę savo profesinio pasirenkamojo modulio ir praktikos parengties modulį, jūs elgsitės įvairias klientų grupes, atspindintį patirties įvairovę praktikoje. Tai ir toliau plėtos ne tik jūsų teisėtą pagarbą, bet ir jūsų komercinį supratimą.

Studijų medžiagos

Daugumoje modulių, kuriuos studijuosite LLM teisinėje praktikoje, prieš pradėdami studijas jums bus pateikta (spausdintinė) medžiagų pakuotė. Tai paprastai yra:

 • Modulio brėžiniai

 • Skyrius

 • SGS aprašymai

 • Jūsų leidžiamos medžiagos modulio įvertinimui (jei taikoma)

Kiekvienam skyriuje pridedama įrašyta (asinchroninė) internetinė paskaita. Paskaitos dažniausiai trunka 1 val.

Klasės medžiagą rengia mūsų dėstytojai, kurie praktiškai dirbo kvalifikuotu teisininku. Tai užtikrina, kad praktinė veikla, atliekama jūsų SGS, vadovėliai ar nepriklausomas tyrimas, yra realių atvejų tyrimų kontekste, kuris kruopščiai paruošia jus dirbti praktiškai.

Mokomosios medžiagos internete

Visi mūsų dieninių ir neakivaizdinių studijų studentai turi prieigą prie kokybiškų internetinių paskaitų įvairiais formatais, kuriuos galite žiūrėti tiek kartų, kiek norite pasiruošti ir peržiūrėti. Kiekvieno SGS versija yra prieinama internete, o mūsų sinchroniniai internetiniai vadovėliai taip pat yra užregistruoti ir pateikiami internete, todėl galite konsoliduoti ir keisti bet kada ir bet kur pasirinkdami.

Simbolis ir tinkamumas

Jūs turite atskleisti klausimus, susijusius su charakteriu ir tinkamumu, prieš pradėdami savo pripažintą mokymosi laikotarpį ir dar kartą į solicitorių įsteigtą reguliavimo tarnybą. Jei esate susirūpinęs dėl to, kad galite turėti simbolių ir tinkamumo problemą, turėtumėte laikytis išankstinio vertinimo procedūros, nes mokymai negali būti pradėti iki vertinimo.


Apsilankymas BPP University teisės mokykloje/>

Jei jus domina kreiptis į BPP University teisės mokyklą, kad galėtumėte studijuoti GDL, galite aplankyti mus dalyvaudami viename iš mūsų atvirų vakarų arba paprašę pastato kelionę ir prižiūrėtoją "vienas su vienu" jūsų pageidaujamame centre.

Mokesčiai

Rugsėjo 2018 m. Pradžios, dieninių ir neakivaizdinių studijų programos:

 • Birmingeme: 12 740 svarų sterlingų
 • Bristolis: 12 740 svarų sterlingų
 • Kembridžas: ​​12 740 svarų sterlingų
 • Leedsas: 11 930 svarų sterlingų
 • Liverpulis: 11 930 svarų sterlingų
 • Londonas Holbornas: 16 200 svarų sterlingų
 • Mančesteris: 11 930 svarų sterlingų
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The University's aims are to promote excellence in professional education by being forward-thinking, progressive and innovative, to bridge the gap between education and professional practice, to inspi ... Skaityti daugiau

The University's aims are to promote excellence in professional education by being forward-thinking, progressive and innovative, to bridge the gap between education and professional practice, to inspire and challenge tomorrow's business and professional people in a supportive learning environment. Skaityti mažiau
Mančesteris , Londonas , Abingdonas , Birmingamas , Bristolis , Kembridžas , Lidsas , Liverpulis + 7 Daugiau Mažiau