Koks vyriausybės vaidmuo skaitmeninėje visuomenėje? Ir kokia tai pasekmė viešajam sektoriui? Kaip turėtume kreiptis į elektroninių nusikaltimų klausimus teisiniu ir organizaciniu požiūriu?

Dėl nesenų skaitmeninimo padarinių daugėja šalių, dalyvaujančių saugumo klausimais. Galų gale "saugumas ir skaitmeninimas" neapima tik elektroninių nusikaltimų, taigi ir policijai, ir teismams. Ji taip pat rūpinasi priežiūros ir teisėtvarkos, įskaitant internetinę bei viešosios tvarkos nepraleidimą, klausimais. Vyriausybinės agentūros turi nuspręsti, kurias strategijas priimti norint išspręsti tokias kliūtis ir klausimus, kuriuos sukelia skaitmeninimas. Darbo rinkoje yra akivaizdi paklausa absolventams, turinti tarpdisciplininį profilį, galinčią interpretuoti skaitmeninės visuomenės raidą ir reaguoti į juos atitinkamai. Ši magistro programa skirta patenkinti šią paklausą ir parengti studentus šioje srityje karjerą.

Šioje programoje intensyviai dirbate su universiteto partneriais tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose, norėdami sužinoti apie realias problemas, su kuriomis susiduria organizacijos. Jūs gausite praktinės patirties dirbant viešajame kontekste su skaitmenimu susijusių problemų srityje. Programos absolventai bus gerai pasirengę aptarti ir spręsti tokias problemas, tiek akademiniuose tyrimuose, tiek politinėse, vyriausybinėse organizacijose ar verslo pasaulyje.

Darbo perspektyvos

Šios programos absolventai dirba įvairiose viešojo sektoriaus pareigose. Karjeros galimybės priklauso ne tik su tradicinėmis institucijomis, tokiomis kaip ministerijos, provincijų ir vietos valdžios institucijos, bet ypač su jais supančiomis organizacijomis: agentūromis, nepriklausomais valdymo organais, tarpmiestinėmis ir regioninėmis organizacijomis, Europos ir tarptautinėmis organizacijomis bei verslo pasauliu. Paimkite, pavyzdžiui, nacionalinę policiją, ministerijų departamentus, tokius kaip nacionalinis saugumo ir kovos su terorizmu koordinatorius, prokurorų tarnyba, specialiosios tyrimo tarnybos ir privačios šalys, kurios dirba kartu su viešosiomis organizacijomis.

Priėmimo sąlygos

Kalbos reikalavimai

Jei nesate anglų kalbos gimtoji kalba, turėsite pateikti savo anglų kalbos mokėjimo įrodymą. Priimtini testo rezultatai yra:

 • TOEFL: 92 (visi skyriai turi būti bent 21, rašymo skyriuje turi būti ne mažiau kaip 23)
 • IELTS: 6.5 (visi skirsniai turi būti ne mažesni kaip 6.0, rašymo skyriuje turi būti ne mažiau kaip 6,5)
 • CAE arba CPE
 • Pareiškėjai, kurie Olandijos universitete studijuoja ar baigė anglų kalbos bakalauro studijų programą, atleidžiami nuo anglų kalbos testo.

Jei ėmėtės ar planuojate atlikti anglų kalbos testą, kuris nėra išvardytas čia, susisiekite su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos.

Ankstesnis išsilavinimas

Jums reikės teisės laipsnio ir GPA, atitinkančios 7/10, Nyderlandų skalės skalėje, kad galėtumėte gauti šią programą. Be to, turėsite pateikti akademinę nuorodą, savo gyvenimo aprašymą ir motyvacijos laišką. Daugiau informacijos apie priėmimo reikalavimus, žr teisės magistro priėmimo reikalavimus mūsų svetainėje.

Naudinga šios programos žinių reikšmė:

 • žinių minimali teisė: pagrindinės žinios apie administracinę teisę, konstitucinę teisę, nuosavybės teisę ir sutarčių teisę bei pagrindines žinias apie viešąją tarptautinę teisę ir (arba) Europos teisę.
 • žinių minimalus socialinis mokslas: pagrindinės žinios apie socialinių mokslų tyrimo metodiką, socialinių mokslų teorija, politikos studijos ir organizaciniai tyrimai.

Paraiškų pateikimo terminas (kursas prasideda 2019 m. Rugsėjo 1 d.)

 • ES / EEE studentai: 2019 m. Gegužės 1 d
 • Ne ES ir EEE studentai: 2019 m. Gegužės 1 d

Mokestis už mokslą

 • ES ir EEE studentai: 2083 EUR
 • ne ES / EEE studentai: 14650 EUR
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų University of Groningen »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 10, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
2,083 EUR
- ES, 14,650 EUR. - ne ES per metus