LLM valdymas ir teisė skaitmeninėje visuomenėje

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Koks vyriausybės vaidmuo skaitmeninėje visuomenėje? Ir kokį poveikį tai turi viešajam sektoriui? Kaip turėtume spręsti kibernetinio nusikalstamumo problemas iš teisinės ir organizacinės perspektyvos?

Dėl naujausios skaitmeninimo pažangos vis daugiau šalių įsitraukė į saugumo klausimus. „Saugumas ir skaitmeninimas“ galų gale nėra vien tik elektroniniai nusikaltimai ir daro įtaką tiek policijai, tiek teismams. Jis taip pat susijęs su priežiūros ir teisėtvarkos, įskaitant internetinę ir neprisijungus prie viešosios tvarkos, palaikymo problemomis. Vyriausybinės agentūros turi nuspręsti, kurias strategijas priimti, kad būtų pašalintos tokios skaitmeninimo keliamos kliūtys ir problemos.

Darbo rinkoje akivaizdus tarpdisciplininio profilio absolventų, gebančių suprasti skaitmeninės visuomenės pokyčius ir atitinkamai į juos reaguoti, poreikis. Ši magistrantūros programa skirta patenkinti šį poreikį ir paruošti studentus šios srities karjerai.

Šioje programoje intensyviai bendradarbiausite su universiteto partneriais tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose, kad įgytumėte žinių apie realias gyvenimo problemas, su kuriomis susiduria organizacijos. Įgysite praktinės patirties dirbant viešoje aplinkoje su skaitmeninimu susijusių problemų srityje. Programos absolventai bus gerai pasirengę aptarti ir spręsti tokias problemas, nesvarbu, ar tai moksliniai tyrimai, ar politinės ar vyriausybinės organizacijos, ar verslo pasaulis.

Informuojame, kad ši programa yra dėstoma mūsų fakulteto miestelyje Leeuwarden (ne Groningene).

Programa

1 metai

Ši magistro programa trunka vienerius metus. Pirmąjį semestrą sudaro integruotas kursų, susijusių su pagrindinėmis valdymo, teisės ir saugumo temomis, rinkinys, apimantis pagrindinę „saugumo skaitmeninėje visuomenėje“ temą. Pirmąjį semestrą pagrindinis dėmesys skiriamas susipažinimui su teorinėmis sąvokomis ir tyrimų įgūdžių ugdymui.

Iš dalies to galima pasiekti dirbant su, pavyzdžiui, saugos kontrolės regiono, draudimo kompanijų, bankų, Nyderlandų eismo pažeidimų biuro CJIB ir vyriausybinių organizacijų praktiniais atvejais. Antrasis semestras skirtas pagilinti šias žinias.

Kursai

 • Politikos mokslas skaitmeninėje visuomenėje (6 EB)
 • Priežiūra ir vykdymas (6 EB)
 • Seminaro politikos analizė (6 EB)
 • Šiuolaikinis viešasis valdymas (6 EB)
 • Sauga ir saugumas skaitmeninėje visuomenėje (6 EB)
 • Kibernetinis nusikalstamumas (5 EB)
 • Saugos valdymas (5 EB)
 • Darbo projektas (20 EC)

Studijuoti užsienyje

 • Studija užsienyje yra neprivaloma
 • Vidutiniškai 20 savaičių
 • Ne daugiau kaip 30 EC

Patekimo reikalavimai

Priėmimo sąlygos

Konkretūs reikalavimai Daugiau informacijos
pažymio vidurkis Be to, kad Priėmimo taryba teikia nuorašus ir diplomus, studentai turėtų turėti lygiavertį minimalų GPA (pažymių vidurkį), lygų 7/10 (Olandijos vertinimo skalė).
žinių minimumas

Būtiniausios žinių žinios: pagrindinės žinios apie administracinę teisę, konstitucinę teisę, nuosavybės teisę ir sutarčių teisę, taip pat elementarios žinios apie tarptautinę viešąją teisę ir (arba) Europos teisę.

Žinios apie minimalius socialinius mokslus: pagrindinės žinios apie socialinių mokslų tyrimų metodologiją, socialinių mokslų teoriją, politikos studijas ir organizacijos studijas.

kalbos testas

Gimtoji kalba angliškai gali reikalauti išimties teikiant kvalifikacijos įrodymus. Priešingu atveju turėsite pateikti anglų kalbos mokėjimo įrodymą:

 • TOEFL: 100 (visų skyrių turi būti ne mažiau kaip 21; rašymo skyriaus turi būti ne mažiau kaip 23)
 • IELTS: 7 (visos sekcijos turi būti ne mažesnės kaip 6,0; rašomosios dalys turi būti bent 6,5)
 • Kembridžo C2 kvalifikacija (CPE, Kembridžo anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas);
 • „Cambridge C1 Advanced“ (CAE, Kembridžo pažengusiųjų anglų kalba pažymėjimas)
 • Kandidatams, baigiantiems / baigusiems anglų kalbos bakalauro programą Nyderlandų mokslinių tyrimų universitete, gali būti netaikomas anglų kalbos testas.

Testų balai negali būti vyresni nei dveji metai.

ankstesnis išsilavinimas LLB arba lygiavertis laipsnis su nepilnamečiu socialiniuose moksluose arba socialinių mokslų bakalauras su nepilnamečiu teisėje.
rekomendacinis laiškas Kandidatai privalo pateikti vieną rekomendacinį laišką iš akademinio arbitro, kuris turi išsamių žinių apie savo akademinius įrašus. Nuorodą galite siųsti el. Paštu Priėmimo tarnybai iš teisėjo institucinio el. Pašto adreso arba nusiųsti į internetinę paraiškų teikimo sistemą. Įkelta raidė turi būti ant blanko ir pasirašyta teisėjo. Jame turi būti teisėjo kontaktiniai duomenys, įskaitant jo institucinį el. Pašto adresą.

Paraiškų pateikimo terminai

Studento tipas Terminas Pradėkite kursą
Olandijos studentai 2021 m. Gegužės 1 d 2021 m. Rugsėjo 1 d
ES / EEE studentai 2021 m. Gegužės 1 d 2021 m. Rugsėjo 1 d
ne ES / EEE studentai 2021 m. Gegužės 1 d 2021 m. Rugsėjo 1 d

Mokestis už mokslą

Tautybė Metai Rinkliava Programos forma
ES / EEE 2020-2021 2143 eurai pilnas laikas
ne ES / EEE 2020-2021 15000 eurų pilnas laikas

Darbo perspektyvos

Šioje programoje intensyviai bendradarbiausite su partneriais privačiame ir viešajame sektoriuose. Tokiu būdu susidursite su realiomis problemomis, su kuriomis susiduria viešojo sektoriaus organizacijos. Įgysite praktinės patirties dirbant viešoje aplinkoje skaitmeninimo problemų srityje. Baigę šią programą, turėsite puikias galimybes diskutuoti ir spręsti tokias problemas tiek akademiniuose tyrimuose, tiek politinėse ar vyriausybinėse organizacijose, tiek verslo pasaulyje.

Šios programos absolventai eina įvairias pareigas viešajame sektoriuje. Karjeros galimybes turi ne tik tradicinės valdžios institucijos, tokios kaip ministerijos ar provincijų ir vietos valdžios institucijos, bet ir ypač jas supančios organizacijos: agentūros, nepriklausomi valdymo organai, savivaldybių ir regionų organizacijos, Europos ir tarptautinės organizacijos bei verslo pasaulis. Pavyzdžiui, Nacionalinė policija, ministerijų skyriai, tokie kaip Nacionalinis saugumo ir kovos su terorizmu koordinatorius, Prokuratūra, Specialiųjų tyrimų tarnybos ir privačios partijos, dirbančios kartu su valstybinėmis organizacijomis.

Darbo pavyzdžiai

 • Saugos kontrolės regiono tyrėjas
Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astr ... Skaityti daugiau

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astronaut and the first president of the European Central Bank. Geographically, the University is rooted in the Northern part of the Netherlands, a region very close to its heart. Skaityti mažiau
Groningenas , Leeuwardenas + 1 Daugiau Mažiau