LLM verslo teisėje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Virtuali atvirų durų diena

Ar norite sužinoti daugiau apie šią programą, apkeliauti mūsų miestelį ir susitikti su dabartiniais studentais bei darbuotojais iš savo namų komforto? Prisijunkite prie virtualių atvirų durų dienos 2020 m. Vasario 6 d.!

Programa

Išnagrinėsite europinės ir lyginamosios bendrovių teisės aspektus, tokius kaip įmonių restruktūrizavimas, įmonių mobilumas, įmonių formavimas ir finansavimas, Europos verslo formos, darbuotojų įtraukimas, įmonių valdymas ir perėmimo taisyklės. Taip pat išmoksite analizuoti pirminius ir antrinius ES teisės aktus, taip pat ES Teisingumo Teismo praktiką ir atitinkamų jurisdikcijų įstatymus. Programos pabaigoje suprasite Europos ir nacionalinių įstatymų sąveiką versle.

Jūs įgysite plačių žinių apie Europos Sąjungos vidaus ir išorės rinkas ir Europos padėtį pasaulyje, taip pat specialių žinių verslo teisės srityje ir studijas Olandijos teisės mokykloje, kuri buvo įvertinta kaip pirmoji pasaulyje. Nyderlandai už studentų pasitenkinimą.

Nijmegeno teisės fakultetas pirmasis Nyderlanduose pradėjo Europos teisės programą. Ji sukūrė tarptautinę reputaciją Europos teisės, imigracijos ir privatinės teisės srityse ir yra didelio tinklo, apimančio daugiau nei penkiasdešimt Europos, JAV, Azijos ir Australijos universitetų, dalis. Dirbsite kartu su prestižiniu verslu

Jus mokys stimuliuojančioje kolegialioje aplinkoje su mažomis grupėmis tarptautiniu mastu pripažinti teisės profesoriai, visi jų specifinių sričių specialistai. Ši programa skirta ne tik studentams iš ES šalių. Visos pasaulio šalys prekiauja su ES, kurios turi taisykles ir reglamentus, kurių turi būti laikomasi. Taigi teisės magistrantai iš viso pasaulio turės naudos iš šios magistro specializacijos.

Faktai ir skaičiai

 • Laipsnis: Teisės magistras (LL.M)
 • Fakultetas: Teisė
 • „Croho“ kodas: 60224
 • Trukmė: 1 metai (60 EC), dieninės
 • Pradinis mėnuo: rugsėjis arba vasaris
 • Mokymo kalba: anglų
 • Priimami studentai: 60–70 per metus
 • Kontaktinės valandos: 15-18 valandų per savaitę

Kodėl verta studijuoti Radboud University ?

 • Įgysite plačių žinių apie Europos Sąjungos vidaus ir išorės rinkas ir Europos padėtį pasaulyje, taip pat specialių žinių verslo teisės srityje.
 • Jūs mokysitės Nyderlandų teisės mokykloje, kuri buvo įvertinta kaip viena iš Nyderlandų studentų pasitenkinimo.
 • Nijmegeno teisės fakultetas pirmasis Nyderlanduose pradėjo Europos teisės programą. Ji sukūrė tarptautinę reputaciją Europos teisės, imigracijos ir privatinės teisės srityse ir yra didelio tinklo, apimančio daugiau nei penkiasdešimt Europos, JAV, Azijos ir Australijos universitetų, dalis.
 • Dirbsite kartu su prestižiniu verslu
 • Jus mokys stimuliuojančioje kolegialioje aplinkoje su mažomis grupėmis tarptautiniu mastu pripažinti teisės profesoriai, visi jų specifinių sričių specialistai.
 • Tarptautinis studentų derinys suteikia klasėms ir projektiniam darbui daugiakultūriškumo. Tai suteiks jums papildomą naudą, įgyjant daugiakultūrio bendravimo įgūdžius, taip pat gausybę šios srities kultūrinių perspektyvų. Gavę magistro diplomą, įgysite puikių įgūdžių dirbti Nyderlanduose ar bet kurioje kitoje šalyje.
 • Ši programa skirta ne tik studentams iš ES šalių. Visos pasaulio šalys prekiauja su ES, kurios turi taisykles ir reglamentus, kurių turi būti laikomasi. Taigi teisės magistrantai iš viso pasaulio turės naudos iš šios magistro specializacijos.

Verslo teisės magistrantūros programa per 2,5 minutės

Priėmimo sąlygos

Visų studentų priėmimo reikalavimai

 1. Įgytas teisės bakalauro ar magistro laipsnis, prilygstantis Olandijos išsilavinimo lygiui *.
  • Specializuojasi Europos teisė ir globalūs reikalai: Į šią specializaciją taip pat gali pretenduoti studentai, turintys politikos, valdymo, tarptautinių santykių, laisvųjų menų ar jiems prilygintą išsilavinimą, turintys daugybę teisės kursų. Šie studentai turėtų įrodyti, kad žino savo pagrindines teisės sąvokas.
 2. Anglų kalbos mokėjimas
  • Norėdami dalyvauti šioje programoje, turite mokėti pakankamai anglų kalbos. Ne gimtoji anglų kalba ** turi pateikti savo įgūdžių įrodymus pateikdami vieną iš šių testų:
   • TOEFL pažymėjimas, turintis mažiausiai 90 balų (internetinis, mažiausiai 23 rašymui) arba 575 (popierinis). Radboud University TOEFL kodas yra 3387; arba
   • IELTS, kurio bendras balas yra ne mažesnis kaip 6,5 (minimalus balas yra 6,0, kai klausoma, skaitoma ir kalbama komponentams, o minimalus balas yra 6,5, kai reikia rašyti); arba
   • Kembridžo pažymėjimas pažengusiųjų anglų kalba (CAE), turint C arba aukštesnį laipsnį, arba anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas (CPE), turintis C ar aukštesnį laipsnį.
    • Atminkite, kad IELTS ir TOEFL sertifikatai galioja 2 metus, o CAE / CPE - 5 metus.
    • ES šalių studentai (įskaitant olandų studentus), įgiję LL.B (teisės bakalauro diplomą), dėstomą ne anglų kalba, gali laikyti RATEr testą mūsų kalbų institute „ Radboud In'to Languages“ 2019 m. Birželio 4 d. Arba 2019 m. Rugpjūčio 9 d. , vieta: „Erasmusbuilding“, „Erasmusplein 1“, 00.28 kambarys Nijmegene. Norėdami gauti informaciją apie 2020 m. Vasario mėn., Studentai gali laikyti testą „Wageningen In'to Languages“, Droevendaalsesteeg 2, 102 pastatas, 2.67 kambarys, 2019 m. Lapkričio 7 d. Wageningen arba 2020 m. Sausio 9 d. Radboud In'to Languages, Nijmegen. Fakultetas mokės už RATEr testą. Mes taip pat priimame TOEFL, IELTS, CAE ir CPE pažymėjimus su aukščiau paminėtais balais. Tačiau Teisės fakultetas neatlygins šių bandymų išlaidų.
 3. Motyvacinis laiškas anglų kalba ***
  • Motyvaciniame laiške paaiškinkite, kodėl norėtumėte stoti į pasirinktą magistro specialybę pagal Tarptautinės ir Europos teisės programas. Prie šio laiško taip pat pridėkite savo gyvenimo aprašymą su nuotrauka ir pažymių sąrašą.
  • Atkreipkite dėmesį:
  • Tiems, kurie neatitinka reikalavimų, Radboud University nesiūlo tarptautinės ir Europos teisės magistro studijų programos. Jei norite įstoti į tarptautinės ir Europos teisės magistrantūros programą, jums reikės bakalauro laipsnio (iš mokslo universiteto), kuris atitiktų reikalavimus.
  • Jei esate Kinijos studentas ir norite užsiregistruoti kaip studentas pagal anglų kalbos programą Nyderlandų aukštojoje mokykloje, turite kreiptis dėl „Nuffic“ pažymėjimo. Daugiau informacijos galite rasti „Study in Holland“ svetainėje.

* Studentai, įgiję laipsnį Nyderlanduose, privalo turėti mokslo universiteto (universiteto) bakalauro laipsnį. Studentai, įgiję bakalauro diplomą iš taikomųjų mokslų universiteto (hbo), negali būti priimami.

Studentai, įgiję diplomą Indonezijoje, privalo turėti teisės magistro laipsnį (Sarjana Hukum II).

** Kandidatai laikomi gimtąja anglų kalba, jei jie yra Australijos, Kanados (išskyrus Kvebeko), Airijos, Naujosios Zelandijos, Singapūro, JK, JAV ar Pietų Afrikos piliečiai arba jei įgijo LL. B (teisės bakalauro programa) vienoje iš aukščiau paminėtų šalių. Kalbos testas taip pat netaikomas Radboud University Europos teisės mokyklos bakalauro Radboud University .

*** Radboud University Europos teisės mokyklos bakalauro Radboud University atleidžiami nuo motyvacinio laiško.

Terminai

Galutiniai terminai studentams, turintiems Olandijos laipsnį

Visos mūsų magistrantūros programos prasideda pirmąją rugsėjo savaitę, kelios programos taip pat siūlo vasarį. Šios informacijos ieškokite konkrečiuose programos puslapiuose. Jei norite studijuoti Radboud University , atminkite, kad mes nustatėme paraiškų pateikimo terminus kiekvienam įsisavinimui.

Studentai, turintys Olandijos universiteto bakalauro laipsnį, turi įsitikinti, kad jie užpildė savo prašymą iki rugsėjo 1 d. (Rugsėjo mėnesio įvažiavimui) ir iki vasario 1 d .

Jei jums reikalinga priėmimo pažyma, paprašykite to Ekspertų tarybos ne vėliau kaip liepos 1 d. (Atsižvelgiant į rugsėjo mėnesio duomenis).

Kai kurie (tyrimų) magistrantai yra nustatę savo papildomus priėmimo terminus. Eikite į pasirinktą programą ir sužinokite apie šiuos terminus.

Terminai studentams, turintiems tarptautinį laipsnį

Rugsėjo suvartojimas
Ne ES / EEE pareiškėjai su stipendija

Ne ES / EEE studentai turi pateikti išsamią paraišką iki kovo 1 d., Jei jie nori gauti stipendiją, pavyzdžiui, „ Radboud stipendijų programą ir (arba) „Orange Tulip“ stipendiją. Atminkite, kad kitoms stipendijoms gali būti taikomi skirtingi terminai. Patikrinkite stipendijų svetainę, jei norite sužinoti, ar jūs ar jūsų pasirinkta programa gali gauti stipendiją.

Ne ES / EEE pareiškėjai be stipendijos

Visi kiti ne ES / EEE pareiškėjai išsamią paraišką turi pateikti iki balandžio 1 d . Tai yra galutinis terminas, į kurį įskaičiuotos išankstinio atvykimo paslaugos. Tai sudaro pagalba apgyvendinimo srityje ir parama vizų teikimo procese.

ES / EEE pareiškėjai (1)

ES / EEE pareiškėjai turi pateikti išsamią paraišką iki gegužės 1 d., Kad gautų paramą apgyvendinimui. Radboud University vis dar svarstys ES / EEE paraiškas iki liepos 1 d. , Bet mes galbūt negalėsime pasiūlyti pagalbos apgyvendinimo srityje.

Studentai priims priėmimo sprendimą maždaug per 3 savaites po to, kai užpildys savo paraišką internetinėje paraiškų teikimo sistemoje OSIRIS.

Kai kurie (tyrimų) magistrantai yra nustatę savo papildomus priėmimo terminus. Eikite į pasirinktą programą ir sužinokite apie šiuos terminus.

Vasario mėnesio suvartojimas

Ne ES / EEE pareiškėjai

Ne ES / EEE pareiškėjai iki lapkričio 1 d. Turi pateikti išsamią paraišką paslaugų paketui gauti. Tai apima pagalbą apgyvendinimo srityje ir paramą vizų ir leidimų gyventi procese.

ES / EEE pareiškėjai (1)

ES / EEE pareiškėjai turi pateikti išsamią paraišką iki gruodžio 1 d., Kad gautų paramą apgyvendinimui.

Studentai priims priėmimo sprendimą maždaug per 4 savaites po to, kai užpildys savo paraišką internetinėje programų sistemoje OSIRIS.

Kai kurie (tyrimų) magistrantai yra nustatę savo papildomus priėmimo terminus. Eikite į pasirinktą programą ir sužinokite apie šiuos terminus.

Šis sąrašas gali būti pakeistas.

Priėmimo terminai

Studentai, kurie buvo priimti (sąlyginai), privalo užpildyti savo priėmimo laiką iki šių dienų:

Ne ES / EEE studentams, kuriems reikalinga pagalba teikiant prašymą išduoti vizą, iki birželio 1 d. (Rugsėjo mėn. Priėmimo dienos) arba gruodžio 1 d. (Vasario mėn. Priėmimo atveju) reikia atsiųsti teisiškai patvirtintas priėmimo dokumentus (išdėstytas priėmimo laiške). Kiti priėmimo kriterijai turi būti įvykdyti iki rugpjūčio 15 d. (Rugsėjo mėnesio įsisavinimas) arba sausio 15 d. (Vasario mėn. Įsisavinimas).

Atminkite, kad šie terminai yra labai griežti ir jų reikia laikytis. Jie nustatyti taip, kad studentams būtų suteikta pakankamai laiko vizų procedūroms baigti.

(1) ES / EEE šalys: Austrija, Belgija, Bulgarija, Kroatija, Kipras, Čekijos Respublika, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Vengrija, Islandija, Airija, Italija, Latvija, Latvija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Nyderlandai (įskaitant Olandijos Karibų jūrą), Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija arba Jungtinė Karalystė.

Karjeros galimybės

Ši magistrantūros specializacija visų pirma skirta studentams, norintiems tęsti tarptautinę teisinę karjerą įmonių teisės srityje. Tai suteikia išsamų ir platų bendrovių teisės išsilavinimą, apimantį konkurencijos, komercinės, darbo ir nemokumo įstatymus. Kadangi tai yra Tarptautinės ir Europos teisės programos dalis Radboud University , jūs taip pat įgysite gerą supratimą apie Europos Sąjungos vidaus ir išorės rinkas ir Europos padėtį pasaulyje.

Darbo pozicijos

Verslo teisės absolventai gali tikėtis įvairių įdarbinimo perspektyvų. Dėl daugybės žinių apie ES įmones ir Europos sprendimų priėmimo procesą šios specializacijos absolventai turi tinkamas galimybes dirbti teisėje, vykdyti lobistinę veiklą ar konsultuoti firmas bet kurioje pasaulio vietoje. Jūs taip pat galėtumėte dirbti finansų įstaigose, tarptautinėse įmonėse ir biržoje kotiruojamose įmonėse, taip pat vyriausybinėse įstaigose ir NVO. Absolventai taip pat gali siekti vienos iš nedaugelio teisinių pozicijų Europos Komisijoje, nes šis magistro laipsnis tikrai įgis tvirtą pagrindą, reikalingą būtinoms profesinėms kompetencijoms įgyti.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2019

Apie mokyklą

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 r ... Skaityti daugiau

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 research university. We offer 11 English-taught Bachelor's programmes and 35 English-taught Master’s programmes with many specialisations which will give you the necessary skills and insights into research and practice within your own subject area. You will benefit from our personal teaching style, our top research institutes, and a green and friendly student city. Skaityti mažiau