LLM viešojoje tarptautinėje teisėje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„Įsivaizduokite visus žmones, bendrinkite visą pasaulį ... Galite sakyti, kad svajoju, bet aš nesu vienintelis ...“ (Džonas Lenonas). Tarptautinė teisė nėra nei svajonė, nei svajotojai.

Programa yra sukurta taip, kad būtų užtikrintas optimalus derinimas, užtikrinantis mūsų tikslų įgyvendinimą žinių sklaidos srityje ir akademinių, teisinių bei praktinių įgūdžių mokymą. Atsižvelgiant į šiuos parametrus, programa suteikia tam tikrą lankstumą pasirenkant kursus. Magistro darbas leidžia daug laiko praleisti pasirinktos temos studijoms, prižiūrint patyrusiam darbuotojui.

Kodėl verta studijuoti šią programą Groningene?

Pagrindinis programos požiūris yra tas, kad studentai daugiausiai mokosi iš aktyvaus darbo su tarptautinės teisės temomis. Paskaitos yra naudinga mokymo forma, tačiau didžioji darbo dalis bus atlikta praktiškai tiriant tarptautinės teisės aktualijas ir kritinę dėstytojų ir studentų bei studentų tarpusavio sąveiką. Programa tinkama neseniai studijas baigusiems teisės specialistams, taip pat jauniems specialistams, dirbantiems privačioje praktikoje ar viešajame sektoriuje.

Programa

1 metai

Kursai

 • Tarptautinė žmogaus teisių teisė (6 EB)
 • Tarptautinė institucinė teisė (6 EB)
 • Pažangi tarptautinė teisė (6 EB)
 • Tarptautinių ginčų sprendimas (6 EB)
 • JT taikos palaikymas ir taikos vykdymas (6 EB)
 • Tarptautinė humanitarinė teisė (6 EB, neprivaloma)
 • Tarptautinė praktika (6 EB)
 • Pabėgėlių ir prieglobsčio įstatymas (6 EB, neprivaloma)
 • Magistro darbas (18 EC)
 • Tarptautinės prekybos ir plėtros teisė (6 EB, neprivaloma)
 • Investicijos ir tarptautinė teisė (6 EB, neprivaloma)

Studijuoti užsienyje

 • Studija užsienyje yra neprivaloma

Patekimo reikalavimai

Priėmimo sąlygos

Konkretūs reikalavimai Daugiau informacijos
pažymio vidurkis Be to, kad Priėmimo taryba teikia nuorašus ir diplomus, studentai turėtų turėti lygiavertį minimalų GPA (pažymių vidurkį), lygų 7/10 (Olandijos vertinimo skalė).
žinių minimumas Pagrindinės tarptautinės viešosios teisės žinios, lygios tarptautinės viešosios teisės kursui ir pagrindinės Europos teisės žinios
kalbos testas

Gimtoji kalba angliškai gali reikalauti išimties teikiant kvalifikacijos įrodymus. Priešingu atveju turėsite pateikti anglų kalbos mokėjimo įrodymą:

 • TOEFL: 100 (visų skyrių turi būti ne mažiau kaip 21; rašymo skyriaus turi būti ne mažiau kaip 23)
 • IELTS: 7 (visos sekcijos turi būti ne mažesnės kaip 6,0; rašomosios dalys turi būti bent 6,5)
 • Kembridžo C2 kvalifikacija (CPE, Kembridžo anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas);
 • „Cambridge C1 Advanced“ (CAE, Kembridžo pažengusiųjų anglų kalba pažymėjimas)
 • Kandidatams, baigiantiems / baigusiems anglų kalbos bakalauro programą Nyderlandų mokslinių tyrimų universitete, gali būti netaikomas anglų kalbos testas.

Testų balai negali būti vyresni nei dveji metai.

ankstesnis išsilavinimas LLB arba lygiavertis
rekomendacinis laiškas Kandidatai privalo pateikti vieną rekomendacinį laišką iš akademinio arbitro, kuris turi išsamių žinių apie savo akademinius įrašus.
rašytinis prašymas Kandidatai turi atsiųsti motyvacinį laišką (daugiausia 650 žodžių). Laišką turėtų parašyti patys pareiškėjai; neleidžiama pateikti (oficialaus) vertimo.
kiti priėmimo reikalavimai Gyvenimo aprašymas

Paraiškų pateikimo terminai

Studento tipas Terminas Pradėkite kursą
Olandijos studentai 2021 m. Gegužės 1 d 2021 m. Rugsėjo 1 d
ES / EEE studentai 2021 m. Gegužės 1 d 2021 m. Rugsėjo 1 d
ne ES / EEE studentai 2021 m. Gegužės 1 d 2021 m. Rugsėjo 1 d

Mokestis už mokslą

Tautybė Metai Rinkliava Programos forma
ES / EEE 2020-2021 2143 eurai pilnas laikas
ne ES / EEE 2020-2021 15000 eurų pilnas laikas

Darbo perspektyvos

Yra galimybių ne tik tarptautinių organizacijų ar užsienio ministerijų teisiniuose skyriuose, bet ir daugelyje nacionalinių vyriausybinių institucijų ir ministerijų, tarpvyriausybinių ir nevyriausybinių organizacijų, tarptautiniu mastu veikiančių įmonių ir akademinių institucijų, nesvarbu, ar tai būtų prekybos ir investicijų, aplinkos, energetikos srityse. ar žmogaus teises. Didesnėse advokatų kontorose ir teisinėse bendrovėse tarptautinės viešosios teisės kompetencija yra svarbi tarptautinėse bylose ir arbitražuose.

Tyrimai

Fakulteto tyrimai vykdomi vadovaujant Groningeno teisės ir valdymo centrui, kuriame dalyvauja visi fakulteto skyriai. Kur įmanoma, mokytojai panaudos ir įtrauks šį tyrimą į dėstomus kursus.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astr ... Skaityti daugiau

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astronaut and the first president of the European Central Bank. Geographically, the University is rooted in the Northern part of the Netherlands, a region very close to its heart. Skaityti mažiau
Groningenas , Leeuwardenas + 1 Daugiau Mažiau