LLM programos

LLM arbaTeisės Magistras - tai antrosios pakopos studijų laipsnis, kuris paprastai yra suteikiamas sėkmingai apsigynus baigiamąjį magistro darbą. Jau profesinės patirties turintys teisininkai dažnai renkasi LLM studijas norėdami pasikelti kvalifikaciją ar išplėsti profesinių pažinčių ratą.

Vienos populiariausių LLM studijų programų yra informacinių technologijų, mokestinių sistemų, finansų teisė, taip pat tarptautinė ar aplinkosaugos teisė bei komercinė teisė. Kai kurie universitetai studentams taip pat leidžia studijuoti laisvai pasirenkamus dalykus ir taip studijas kuo labiau suderinti su savo profesiniais interesais. LLM programos mažiausiai trunka vienerius metus. Šio tipo studijos paprastai yra baigiamos magistrinio darbo gynimu.

LLM studijų įvairovė iš tiesų gali suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų. Savo studijų paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą studijų sąrašą, kuriame rasite populiariausias LLM studijų programas.

Naujai pridėtos LLM studijos

University of Bradford

LLM tarptautinėse teisinėse studijose

Sausis 19, 2019
Mūsų teisės magistro (LLM) programa suteikia jums gilias žinias apie savo tarptautinį kontekstą. Jūs įvertinsite mokslinius tyrimus ir pažangias stipendijas teisinių studijų srityse, pvz., Žmogaus teisių, imigracijos ir pabėgėlių teisės, tarptautinės bankininkystės ir finansų teisės bei tarptautinės aplinkos teisės srityse.

Columbia University, Columbia Law School

Teisės magistro laipsnis (LL.M.) pasaulinėje verslo teisėje

Sausis 18, 2019
„Columbia Executive LL.M. „Global Business Law“ yra pagreitinta hibridinė programa, skirta aukšto lygio, patyrusiems teisininkams, pasirengusiems siekti karjeros, sukurti pasaulinį tinklą ir imtis vadovavimo sudėtingiems tarpvalstybiniams sandoriams. Globalizacija pakeitė teisinę aplinką. Sėkmingai sujungtoje ekonomikoje reikia niuansų supratimo apie … [+]JAV įstatymus ir principus. Kolumbijos vykdomoji LL.M. yra pritaikyta teisininkams tarptautinėje praktikoje, turinti maždaug penkerių metų patirtį. Mūsų programa suteikia ekspertų pagrindą JAV verslo teisėje ir verčia esmines teisines sąvokas tarptautinėje sistemoje. [-]

University of Montreal Law Faculty

LL. M. Palyginti privatinę teisę

Sausis 17, 2019
Globalizacijos ir konkurencijos kontekstas Ši programa reaguoja į vis labiau tarpusavyje susieto pasaulio realybę, pagal kurią teisininkai turi spręsti įvairias teisines sistemas tiek iš civilinės teisės, tiek iš bendrosios teisės tradicijų.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę