LAWSTUDIES

Peržiūrėti visas 2 geriausias LL.Ms Čekijoje - 2021

LLM yra antrosios pakopos teisės studijų, kuri yra pripažinta visame pasaulyje. Ji skirta daugiausia, bet ne tik studentams teisės, kurie norėtų sutelkti savo dėmesį į tam tikrą interesų sritį. Tai gali būti, pavyzdžiui, tarptautinės teisės, mokesčių teisės, aplinkos teisę, žmogaus teisių teisę arba bankų teisės. Kai naujai kylančias ir jau labai populiarus studijų srityse sudaro pvz baudžiamosios teisės, Europos teisės ar intelektinės nuosavybės teisė. Norėdami gauti šį laipsnį, studentai paprastai mokosi visą laiką vieneriems metams.


Atsižvelgiant LLM, Čekijoje leis studentams patirti akademinę kompetenciją šalyje, kuri yra žinoma dėl savo aukštos kokybės švietimą visame pasaulyje. Nustačiusi pirmasis universitetas Centrinėje Europoje jau 1348 metais, Čekija visada ėmėsi didžiuojasi savo dėmesį skiriant geros kokybės švietimas.Be to, dėka jo vietą geografinio ir kultūrinio Europos širdyje ji visada patiko pirmų rankų kontakto su naujausiais ir novatoriškų idėjų. Studijavimas AN Čekijoje LLM sudaro tiek mokslinių tyrimų ir kursinių, taip suteikiant galimybę studentams iš anksto savo akademinius kredencialus. Atsižvelgdama baigė Čekijoje LLM studentai galės rinktis iš karjeros galimybių nuo privačių teisinių paslaugų firmų iki daugianacionalinių bendrovių įvairovė.


Galite sužinoti daugiau apie Čekijoje, LLM, skaitant per programas žemiau!

Rezultatai Filter

LL.M. tarptautinėje ir Europos teisėje

Palacky University
LLM
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
3 semestrai
31 Rgp. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

LL.M. Tarptautinė ir Europos teisė yra dieninės profesinės magistrantūros studijų programa, kurioje visiems dalyviams suteikiama galimybė įgyti išsamių specializuotų žinių api ...

Skaityti daugiau

Meistras tarptautinėje ir Europos teisėje

Palacky University
LLM
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
2 metai
15 Bir. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Pagrindinės savybės 2 metai programa (3 semestrus dieninio / klasėje kursai + 1 semestro disertacijos rengimo)

Skaityti daugiau