LAWSTUDIES

Palyginti 2 teisės magistro programas, Įmonių susijungimai ir įsigijimai

Studentų, turintiems aukštesniojo išsilavinimo, teisės magistro arba LLM, komplektavimas yra baigęs aukštąjį išsilavinimą. Daugumoje LLM programų yra kursų ir mokslinių tyrimų pusiausvyra, o kai kurie gali turėti disertacijos reikalavimą.

Kas yra LLM susijungimų ir įsigijimų metu? Reikalaujama patirties tiek apskaitos, tiek verslo srityse, studijų planai, daugiausia dėmesio skiriant susijungimams ir įsigijimams, dažnai yra tarpdisciplininiai ir apima dinamišką kursų įvairovę. Bendrovių valdymas, prekybos taisyklės, mokesčiai ir verslo strategija paprastai yra šių programų pagrindas, rengiant studentus užsiimti aukšto lygio rizikos valdymu sandoriams tarp skirtingų verslo subjektų. Kadangi daugelis sandorių dabar vykdomi pasauliniu mastu, studentai taip pat gali studijuoti tarptautines taisykles, susijusias su susijungimais ir įsigijimais. Paprastai pagrindiniai apskaitos ir ekonomikos kursai taip pat siūlomi kaip pasirenkant papildyti studento teisinį ir verslo mokymą.

Įgūdžiai, įgyti baigus magistro laipsnį susijungimų ir įsigijimų, gali padėti studentams tiek savo karjeroje, tiek namuose. Pastebimi sėkmingų absolventų bruožai yra gerai išvystyta verslo prasmė, išskirtiniai motyvavimo gebėjimai ir aukšti finansų valdymo įgūdžiai.

Be to, kad apsvarstytumėte studijų kainą, turėtumėte atsižvelgti į bet kokius laboratorinius mokesčius, susijusius su jūsų klasėmis, nes tai gali labai paveikti jūsų mokyklos biudžetą. Kiti aspektai, kuriuos reikia apsvarstyti, apima universiteto vietą, studijų trukmę ir tai, ar lankotės internete ar asmeniškai.

Atsižvelgiant į specializuotą laipsnį, daugelis absolventų dirba privačiame sektoriuje ir gali turėti daug aukšto lygio pareigybių operacijose ir apskaitoje. Speciali karjera, kuri gali tapti prieinama studentams, yra teisininkų specialistai, sujungimo ir įsigijimo specialistai, atitikties ir reguliavimo patarimai bei įmonių asociacija. Nors daugumai teisinių pozicijų reikės papildomų įgaliojimų, yra keletas karjeros galimybių, pavyzdžiui, klientų atitikties konsultantai ir strateginiai verslo analitikai, kuriuos galima įsigyti įmonių rinkoje be didelių teisinių pagrindų.

Galimos pasaulinės, neakivaizdinės ir dieninės LLM studijų programos, susijusios su susijungimais ir įsigijimais, yra gausios. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

2 Rezultatai Įmonių susijungimai ir įsigijimai Filter

University Of Zurich - Faculty of Law
LLM
<
Dalinės
<
4 semestrai
Anglų
Vokiečių
Universiteto miestelis

LL.M. susijungimai ir įsigijimai ir įmonių teisė

Skaityti daugiau

Susijungimų ir Įsigijimų Meistras LL.M.

Frankfurt School of Finance & Management
LLM
Spal. 2020
<
Dalinės
<
4 semestrai
Vokiečių
Universiteto miestelis

Įgyvendinkite savo tikslus tarptautiniame įmonių susijungimų ir įsigijimų versle - studijuodami pirmaujančiame finansų ir vadybos universitete, kuris suteikia galimybę dirbti ...

Skaityti daugiau