Teisės magistras - Šiaurės Amerikos teisė Kanadoje

Palyginti teisės magistro programas - Šiaurės Amerikos teisė Kanadoje - 2019

Šiaurės Amerikos teisė

Teisės magistro laipsnis, arba LLM, yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia tam tikrą antrojo akademinio laipsnio teisės studijų specialybę. LLM studijų programos paprastai trunka vienerius metus ir yra orientuotos į tam tikro mokslinio tyrimo atlikimą.

Jei jūs galvojate apie bet kurioje aukštojo mokslo sistema, kuri turės įtakos jūsų gyvenimą teigiamai, o suteikia jums praktinių žinių ir įgūdžių, tada Kanada 's švietimo sistema yra tai, ką reikia. Kelionė į Kanadą už savo išsilavinimą padės jums įvertinti kūrybiškumą ir inovacijas šiose aukštosiose mokymosi įstaigose dėstytojams.

Geriausios teisės magistro programos ir Šiaurės Amerikos teisė Kanadoje ir 2019

Skaityti Daugiau

LLM Kanados bendrojo įstatymo

OsgoodePD - Osgoode Hall Law School - York University
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2019 Kanada Toronto + 1 daugiau

Ši įdomi programa suteikia Kanados bendrojoje teisėje pagrindinį mokymą tarptautiniu mastu parengtiems teisininkams ir teisės absolventams. Nesvarbu, ar turite bendrąjį ar civilinės teisės laipsnį iš Kanados ribų [+]

Programos apžvalga

Kanados bendrojo įstatymo LLM suteikia galimybę imtis pagrindinių Kanados bendrosios teisės studijų kursų, mokomų absolventų lygiu, kartu su daugybe pasirinktinių galimybių. Pagrindiniai kursai yra specialiai sukurti, kad atitiktų Kanados nacionalinio akreditavimo komiteto (NKI) įstatymų bendrovių federacijos reikalavimus. Studentai Kanados bendrosios teisės specializacijoje gauna tiek akademinę, tiek karjeros paramą, kad padėtų jiems pereiti į Kanados teisinę rinką.

Pastaba: Kanados bendrojo įstatymo profesionalių LLM baigimas automatiškai nesuteikia jums teisės praktikuoti Kanadoje arba būti priimtam į Kanados provincijos ar teritorijos advokatų kontorą. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į NKI arba savo provincijos / teritorinės teisės draugiją.... [-]