Filter
Teisės magistras
Švedija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas - Žmogaus teisių studijos Švedijoje - 2019

LLM yra lotynų Legum Magister, pažymintis, teisės magistro laipsnis. Mūsų teisės magistras (LL.M.) programa Amerikos Įstatymo vienerių metų studijų programa. Užsienio teisės absolventai, sėkmingai baigę šią programą, yra apdovanotas laipsnių "LL.M. Amerikos įstatymas."

Su žmogaus teisių pažeidimų padidėjimas visame pasaulyje, į LLM laipsnį žmogaus teisių teisės leidžia jums įgyti įgūdžių ginti žmones nuo pilietinės visuomenės. Mokymai suteikia teisę suprasti šių mažiau pasisekė žmonėmis visuomenėje ir pasaulyje apskritai teises.

Švedija, oficialiai, Švedijos Karalystė, yra Skandinavijos šalis Šiaurės Europoje. Švedija ribojasi Norvegijoje ir Suomijoje, ir yra prijungtas prie Danijoje tiltas-tunelis per Zundo. Švedija yra išsivysčiusi postindustrinės visuomenės su pažangiosios gerovės valstybės. Gyvenimo ir gyvenimo trukmė rangas standartas tarp aukščiausių pasaulyje.

Geriausios teisės magistro programos, Žmogaus teisių studijos Švedijoje, 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Žmogaus teisių studijos, Švedija

Lund University

Lundo tarptautinio žmogaus teisių įstatymo magistro programa buvo viena iš pirmųjų LL.M programų, sukurtų specialiai tam, kad būtų užtikrintas vis sudėtingesnės srities - ... [+]

Jau 25 metus Tarptautinės žmogaus teisių teisės magistro laipsnį siūlo Teisės fakultetas. Tai yra Teisės fakulteto ir Raoul Wallenberg žmogaus teisių ir humanitarinės teisės instituto (RWI) bendradarbiavimo įmonė. Dėl to jūsų švietimas yra unikalus: jokia kita LL.M programa nepasiūlo bendrų prestižinės teisės mokyklos ir į žmogaus teisių gynimo instituciją orientuotos institucijos. Manome, kad tai suteikia galimybę moksliniam požiūriui į žmogaus teises priartėti prie žmogaus teisių praktikos.

Mes siekiame apmokyti savo kontekstinį sąmoningumą, analitinį aiškumą ir praktinius įgūdžius. Lund University Teisės fakultetas ir RWI yra gerbiami švietimo veikėjai, o mūsų absolventai gauna naudos iš to, kad Lundo magistrantūros programa yra vertinama visame pasaulyje. Programos darbuotojai buvo atrinkti siekiant užtikrinti aukščiausius mokslo ir mokymo standartus. Reguliariai įtraukiame neįvykdytus mokslininkus, ekspertus, teisėjus iš tarptautinių teismų ir tribunolų, diplomatų ir žmogaus teisių intelektualų į mūsų studentų sąrašą. Žymūs svečiai fakultete ir RWI, be kita ko, buvo Kofi Annan, Shirin Ebadi, Hans Corell, Chris Patten, Rosalyn Higgins ir Gro Harlem Brundtland.... [-]

Švedija Lund
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba