Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas apie Administracinė teisė

Tie, kurie domisi tęsti savo teisinio išsilavinimo, galbūt norėsite apsvarstyti uždirbti LLM, ar teisės magistrė. Tai tarptautiniu mastu pripažintas laipsnis dėmesys skiriamas įvairių sričių, o administracinė teisė yra gera tiems, kurie nori daugiau sužinoti apie teisės aktus ir taisykles.

Kas yra administracinės teisės LLM? Ši programa orientuota į specializuotą sritį įstatymą, kad kalbama apie valdžios reglamentai, precedentų, Agentūros ir taisyklėmis vietos, valstybės ir federalinės lygiu. Nors kiekviena programa siūlo įvairius kursus, pavyzdžiai klases yra agentūra organizacija, administracinį procesą, teisę pastebėti ir klausą, teoriją administracinius veiksmus, paskelbimas ir ryžto administracinių aktų, stovint, teisminę peržiūrą, vykdymo ir administracinės procedūros aktą.

Įstatymų magistras suteikia absolventams koją per darbo vietoje konkurencijos, ir tai padeda jiems uždirbti daugiau pajamų.Informacijos kiekis, kurį baigė su administracinės teisės turi LLM yra toks platus ir sudėtingas, kad jie dažnai uždirba daugiau nei netgi nusikalstamos advokatas. Tiems, kurie jau dirba šioje srityje, LLM gali sukelti atlyginimų kėlimą ar skatinimo.

Yra administracinės teisės programos siūlomos universitetuose visame pasaulyje. Pinigų sumą, kurią jis užima uždirbti LLM priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip mokyklos buvimo vietos, programos trukmę ir poreikių mokinio įvairovė. Rekomenduojama susisiekti tiesiogiai su mokyklos sužinoti išlaidas.

Administracinės teisininkai turi daug karjeros galimybių turtus pasirinkti. Jie gali dirbti įrenginių įvairovė, apimanti kelis filialus ir lygių vyriausybinių ir nevyriausybinių organizacijų. Absolventų su savo LLM gali rašyti agentūrų reglamentų, komentuoti ir analizuoti dėl siūlomų taisyklių ir ginti, priimti sprendimo, ar baudžiamojon atsakomybėn atvejus, susijusius reglamentų pažeidimas.

Dabar yra puikus laikas rasti administracinės teisės programą LLM. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Results in Administracinė teisė

Grupo Tiradentes

Vienas iš ryškiausių bruožų Socialinės demokratinės valstybės teisė yra Konstitucijos viršenybės. Kaip rezultatas, kūrinijos teorija moko, kad vadinamoji konstitucinė blo ... [+]

skirtumai kursai

Vienas iš ryškiausių bruožų Socialinės demokratinės valstybės teisė yra Konstitucijos viršenybės. Kaip rezultatas, kūrinijos teorija moko, kad vadinamoji konstitucinė blokas formuoja pagrindines teises ir garantijas ir valstybės organizacijos ir įgaliojimų taisykles, kurios yra vadinamos kaip materialiai konstitucinius reikalavimus. Pagal šį scenarijų, konstitucinės teisės ir administracinės teisės šakos yra neginčytinai centriškumas į konstitucinių principų realizavimo ir juos atsirandančias taisykles. Todėl labai svarbu, kad teisės subjektai galėtų suprasti teoriją ir praktiką, kad pagrįsti teisminius ir administracinius sprendimus Brazilijos narėje. Įrašytas į šį faktą, specializacijos kursas Konstitucinės ir administracinės teisės University Center Tiradentes (VIENETŲ AL) kartu su aukščiausios Law School (ESS - OAB / AL) siūlo daugiafunkciniam absolventas, teorinį ir praktinį, kuria siekiama atnaujinimas ir profesionali formavimas gali veikti tose srityse, įvairių teisės sričių, ypač viešosios teisės. Tai novatoriškas projektas, nes ji apima klausimus ir praktiką būdingą įvairių teisinių profesijų. Tai kodėl ji buvo būtina partnerystės universiteto centras Tiradentes (VIENETAS-Al) ir aukštosios mokyklos teisės (ESA- OAB / AL), siekiant palengvinti šią specializaciją. , Naudojamas kurso požiūris eina apsvarstyti profesinius poreikius teisininkų ir naujų iššūkių į teisės laipsnį mokymus.... [-]

Brazilija Aracaju
March 2019
Dieninės
374 valandos
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba