Teisės magistras - Administracinė teisė Meksikoje

Palyginti teisės magistro programas - Administracinė teisė Meksikoje - 2019

Administracinė teisė

LLM arba teisės magistro yra tarptautiniu mastu pripažintų magistro laipsnis teisę. LLM programos paprastai dirba tiems, kurie pirmą kartą įgijo teisinį išsilavinimą.

Taip pat vadinamas "reguliavimo įstatymas ", administracinės teisės susijęs su taisyklių ir reglamentų vyriausybinių agentūrų kontroliuojančių. Pavyzdžiai valdžios sektoriaus vienetų, kuriems taikomos administracinės teisės apima Socialinė apsauga / negalią, imigracijos, mokesčių, aplinkos apsaugos agentūrų ir tarptautinę prekybą. Administracinė teisė yra labai sudėtinga nustatyti įstatymų esmės, skirtų užkirsti kelią biurokratija iš monopolizuoja individualus, šeimos ir bendruomenės teises.

Meksika oficialiai Meksikos Jungtinių Valstijų, yra federalinė konstitucinė respublika Šiaurės Amerikoje. Darbas gali reikalauti, darbo vizos, kuri yra sunku gauti, jei jūs tiesiog norite laisvas per trumpą laiką. Dauguma vyriausybės finansuojamų universitetų dėl mero miestuose (valstybinis kapitalas) turi trumpus kursus istorija, kulinarijos ir kultūros dalykų, dauguma jų yra beveik nemokamai.

Geriausios teisės magistro programos, Administracinė teisė Meksikoje, 2019

Skaityti Daugiau
{degree}{category}{country}{region}{mode} kategorijos neatitiko jokių studijų programų. Pabandykite pasirinkti LLM{related_category}{related_country}{related_region}{related_mode} kategorijas.

Čia ieškokite panašių studijų programų