Teisės magistras - Administracinė teisė Meksikoje

Palyginti teisės magistro programas - Administracinė teisė Meksikoje - 2018/2019

Administracinė teisė

LLM arba teisės magistro yra tarptautiniu mastu pripažintų magistro laipsnis teisę. LLM programos paprastai dirba tiems, kurie pirmą kartą įgijo teisinį išsilavinimą.

Administracinė teisė yra labai specializuota sritis teisė, susijusi su teisinių kodeksų, valdžios reglamentai, tarpininkavimo taisykles ir precedentus. Studentai gauti LLM laipsnį gali tikėtis uždirbti daugiau nei baudžiamosios ar civilinės advokatu dėl sudėtingos informacijos kiekį, su kuriuo advokatas tikimasi, kad pažįstamas.

Meksika oficialiai Meksikos Jungtinių Valstijų, yra federalinė konstitucinė respublika Šiaurės Amerikoje. Darbas gali reikalauti, darbo vizos, kuri yra sunku gauti, jei jūs tiesiog norite laisvas per trumpą laiką. Dauguma vyriausybės finansuojamų universitetų dėl mero miestuose (valstybinis kapitalas) turi trumpus kursus istorija, kulinarijos ir kultūros dalykų, dauguma jų yra beveik nemokamai.

Geriausios teisės magistro programos, Administracinė teisė Meksikoje, 2018/2019

Skaityti Daugiau

Magistro administracinės teisės ir valstybinio reguliavimo

ITAM - Instituto Tecnológico Autónomo de México
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Meksika Buenavista

Iš įstatymo autonominės instituto Meksikos departamentas siūlo Administracinės teisės magistras ir reguliavimo poreikį teikti alternatyvų aukšto lygio teisinį išsilavinimą socialinio gyvenimo srityse, kurios reikalauja labai specializuotos. [+]

Iš įstatymo autonominės instituto Meksikos departamentas siūlo Administracinės teisės ir reguliavimo poreikį teikti alternatyvias teisines aukšto lygio išsilavinimą socialinio gyvenimo srityse, kad reikia labai specializuotos magistro ir atsižvelgiant į ekspertų trūkumą vizija ir mokymas, kuris apima tinkamus ir socialiniams klausimams, iš perspektyvos, kuri siekia didžiausią socialinę naudą.

Mokytojas yra atsakas į viešojo administravimo ir administracinės teisės transformacijos į veiksmingiau ir efektyviau spręsti su jų pareigomis būdu.

Atidarymas labai dinamiškas ir puiki technologija, pavyzdžiui, energetikos ir telekomunikacijų sektorių plėtros; rinkos santykių ir intensyvinti konkurenciją plėtra; aplinkos ir poreikį geriau panaudoti gamtinius išteklius pablogėjimas, be kita ko, suteikia teisę į socialinę funkciją pirmos eilės. Žinios apie teisę kaip socialinį komponentą, kuris gamina poveikį yra labai svarbus sprendimų priėmėjams. Šioje situacijoje ITAM siūlo alternatyvų išsilavinimą ir žinių kartos paremtą į Teisės departamento prestižą, ir remia patirtį ir kokybę, ekonomikos ir viešosios politikos sričių, kuri leidžia mums pasiūlyti teisinį švietimą interdiscipline pridėtinė vertė geriausių šalyje.... [-]