LAWSTUDIES.LT

Peržiūrėti visas teisės magistro programas - Administracinės teisės studijos - in Struga Makedonijoje - 2019/2020

LL.M. programos gali skirtis ilgio, vertės ir kiekybės. Reguliariai programa yra vienerių metų dieninių straipsnį ar dvejų iki trejų metų nuo neakivaizdinių studijų. Studentai dažnai imtis savo kursus arba specializuojasi tam tikroje srityje, kaip antai tarptautinę teisę, arba sukurti pasirinktinį studijas, kad atitiktų jų asmeninius interesus ar profesinius poreikius.

Administracinės teisės studijos pirmiausia susijusios su įvairių viešosios politikos ir vyriausybės reglamentų nagrinėjimu. Į šią sritį dažnai įtraukiamos tokios teisės sritys kaip sveikatos apsauga ir rinkimų tvarka, taip pat rizikos klausimas.

Makedonija, oficialiai Respublika Makedonija yra šalis, esanti centrinėje Balkanų pusiasalio Pietryčių Europoje. Jis yra vienas iš tolesnėse narių buvusioje Jugoslavijoje, iš kurios jis paskelbė nepriklausomybę 1991 metais.

Įsikūręs šiaurės vakarų regione Makedonija, Struga valdo stiprią švietimo sistemą. Universitetai kaip tarptautinio universiteto Struga ir FON universitetas prideda daugiau vertės švietimo standartų Struga. Šie universitetai ne tik suteikti žinių, bet ir ugdyti įgūdžius ir savybes, dėl geresnės ateities.

Prašyti daugiau informacijos apie teisės magistro programas - Administracinės teisės studijos - in Struga Makedonijoje - 2019/2020

1 Rezultatai Administracinės teisės studijos, Struga Filter

Kapitonas jurisdikcijoje

International University of Struga
Universiteto miestelis Dieninės 3 semestrai Rugsėjis 2019 Makedonija Struga

Entuziazmas ir noras prisidėti prie aukštojo mokslo vystymosi buvo vienintelis motyvas, kuriuo mes vadovaujamės tinkamam Euro kolegijos - Struga formavimui. Pirmieji žingsniai prasidėjo akademiniu