LAWSTUDIES

Peržiūrėti visas teisės magistro programas - Amerikos teisė - jungtinėse Amerikos San Diego Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2020/2021

Specializuota LL.M. laipsnis leidžia advokatai sustiprinti arba pakeisti savo žinias tam tikroje teisės srityje. Ar ypatinga koncentracija tam tikroje srityje gali atverti naujų galimybių.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

San Diego yra pagrindinis miestas Kalifornijos provincijoje, įsikūręs ant Ramiojo vandenyno kranto. San Diegas yra laikoma viena iš labiausiai išsilavinusių miestų JAV. Tyrimas rodo, kad apie 41 procentų asmens arba didesnė nei 25 metų yra bent bakalauro laipsnį turėtojas.

Prašyti daugiau informacijos apie teisės magistro programas - Amerikos teisė - jungtinėse Amerikos San Diego Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2020/2021

1 Rezultatai Amerikos teisė, San Diego Filter

LLM / MCL programa užsienio teisininkams

California Western School of Law
LLM
<
Dieninės
<
Dalinės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Teisės magistras JAV teisės (LLM)

Skaityti daugiau