Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 teisės magistro programas ir Antimonopolinės teisės studijos

LLM yra visuotinai pripažintas magistro laipsnis. Daugelis programų reikalauja, kad studentai gautų teisinį išsilavinimą prieš pradedant teisės magistro laipsnį. LLM leidžia studentams ir specialistams, norintiems specializuotis konkrečioje teisės srityje, tęsti studijas.

Kas yra LLM Antitrust Law? Tai teisės magistro laipsnis, kuriame nagrinėjami antimonopolinių įstatymų sudėtingumai, kurie taip pat žinomi kaip konkurencijos teisė. Antimonopoliniai įstatymai linkę užkirsti kelią monopolijoms ar karteliams. Šio laipsnio studentai gali studijuoti įvairias temas, įskaitant ekonominę analizę, intelektinės nuosavybės teises ir verslo teisę. Šią temų įvairovę dažniausiai lemia tai, kad konkurencijos įstatymai yra subtili sąveika tarp konkurencijos ir ekonomikos.

Daugelis šioje srityje dirbančių studentų sugeba veiksmingai dirbti su kitais. Tai įgūdis, kuris paprastai yra būtinas tiek darbo, tiek ne darbo aplinkoje. Jie gali išmokti kurti aiškius argumentus iš daugybės sudėtingos informacijos. Gebėjimas analizuoti informaciją ir formuoti aiškią išvadą yra vertinamas daugelio darbdavių. Absolventai taip pat dažnai ugdo stiprius rašymo įgūdžius.

LLM programos gali labai skirtis nuo vieno universiteto iki kito. Kaip tarptautiniu mastu pripažintas laipsnis, ji siūloma įstaigose visame pasaulyje. Šie ir daugelis kitų veiksnių turi įtakos lankomumo kainai. Pasiekite universitetą, į kurį norite dalyvauti, norėdami gauti išsamesnės informacijos apie išlaidas.

Absolventai, turintys LLM kovos su monopolijomis įstatymus, paprastai yra tinkami teikti ekspertų konsultacijas intelektinės nuosavybės ir verslo teisės srityse, kurie suteikia jiems galimybę tapti specializuotomis įvairių įmonių, teisinių firmų ar vyriausybių konsultantais arba tarnauti su vyriausybinėmis ir tarptautinėmis reguliavimo institucijomis. Jei asmenys praleidžia barą, jie gali būti kvalifikuoti siekti karjeros kaip advokatai didelėse ir mažose įmonėse tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose.

Internetinės programos yra prieinamos daugelyje universitetų visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Antimonopolinės teisės studijos

Munich Intellectual Property Law Center MIPLC

MIPLC suteikia tikrai tarptautinę ir tarpdisciplininę patirtį, nes ji yra keturių partnerių, tarptautinių fakultetų ir studentų iš viso pasaulio. ... [+]

Mūsų programa

MIPLC suteikia tikrai tarptautinę ir tarpdisciplininę patirtį, nes ji yra keturių partnerių, tarptautinių fakultetų ir studentų iš viso pasaulio.

Mūsų programa yra daug mažesnė už kitus, tik 38 studentai (daugiausia) per metus. Tai užtikrina intensyvią studentų, dėstytojų ir personalo sąveiką, taip pat asmeninę paramą. Mūsų kursai yra specialiai skirti mūsų programai ir mūsų studentams.

Mūsų programa yra:

Specializuota ir visiškai akredituota ir intensyviTinka teisės absolventams ir studentams su kitais pagrindaisMokoma tik anglų kalbaDaugialypė jurisdikcija, apimanti civilinę teisę ir bendrosios teisės tradicijas bei kelias šalisĮvairūs įvairūs moduliai, iš kurių galite rinktisTarpdisciplininė, aptariant visus TL aspektus iš teisinių ir atitinkamų ekonominių perspektyvųTaikoma, atsižvelgiant į praktinius intelektinės nuosavybės aspektus, aptariamus modeliavimo, atvejo studijų ir stažuotės metuPapildytas studijų vizitais į Europos patentų tarnybą ir kitas IP organizacijas, pasirenkamasis studijų vizitas į Vašingtoną, Kolumbijos apygarda, ir svečių paskaitos ir pokalbiai per metusEIPIN tinklo narysĮsikūręs Europos IP centre, MiunchenasMūsų fakultetas... [-]
Vokietija Munich
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
George Mason University - Antonin Scalia Law School

Antimonopoliniai įstatymai tiesiogiai veikia verslo globalizaciją ir tarptautinės ekonomikos sudėtingumą. Antimonopoliniai advokatai turi įsitraukti į sparčiai besikeičia ... [+]

Apžvalga

Antimonopoliniai įstatymai tiesiogiai veikia verslo globalizaciją ir tarptautinės ekonomikos sudėtingumą. Antimonopoliniai advokatai turi įsitraukti į sparčiai besikeičiančias taisykles ir pasaulinius klausimus. LLM Global Antitrust Law & Economics suteikia studentams pažangų supratimą apie įstatymus, reglamentuojančius verslo konkurencijos procesą ir ekonominę analizę, svarbią siekiant suprasti šiuolaikinių antimonopolinių sprendimų.

Atsižvelgiant į didėjančią JAV ir užsienyje kylančią konkurencijos advokatų, kurie gali palengvinti ir valdyti susijungimus ir įsigijimus nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, nustatymą, nustato užsienio vyriausybių ekonominių įstatymų laikymąsi ir remia advokatų kontorų bei korporacijų pastangas, Scalia Law LLM yra sukurta patenkinti šią paklausą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba