Palyginti 2 teisės magistro programas - Antimonopolinės teisės studijos

LLM yra visuotinai pripažintas magistro laipsnis. Daugelis programų reikalauja, kad studentai gautų teisinį išsilavinimą prieš pradedant teisės magistro laipsnį. LLM leidžia studentams ir specialistams, norintiems specializuotis konkrečioje teisės srityje, tęsti studijas. Kas yra LLM Antitrust Law? Tai teisės magistro laipsnis, kuriame nagrinėjami antimonopolinių įstatymų sudė… Skaityti daugiau

LLM yra visuotinai pripažintas magistro laipsnis. Daugelis programų reikalauja, kad studentai gautų teisinį išsilavinimą prieš pradedant teisės magistro laipsnį. LLM leidžia studentams ir specialistams, norintiems specializuotis konkrečioje teisės srityje, tęsti studijas.

Kas yra LLM Antitrust Law? Tai teisės magistro laipsnis, kuriame nagrinėjami antimonopolinių įstatymų sudėtingumai, kurie taip pat žinomi kaip konkurencijos teisė. Antimonopoliniai įstatymai linkę užkirsti kelią monopolijoms ar karteliams. Šio laipsnio studentai gali studijuoti įvairias temas, įskaitant ekonominę analizę, intelektinės nuosavybės teises ir verslo teisę. Šią temų įvairovę dažniausiai lemia tai, kad konkurencijos įstatymai yra subtili sąveika tarp konkurencijos ir ekonomikos.

Daugelis šioje srityje dirbančių studentų sugeba veiksmingai dirbti su kitais. Tai įgūdis, kuris paprastai yra būtinas tiek darbo, tiek ne darbo aplinkoje. Jie gali išmokti kurti aiškius argumentus iš daugybės sudėtingos informacijos. Gebėjimas analizuoti informaciją ir formuoti aiškią išvadą yra vertinamas daugelio darbdavių. Absolventai taip pat dažnai ugdo stiprius rašymo įgūdžius.

LLM programos gali labai skirtis nuo vieno universiteto iki kito. Kaip tarptautiniu mastu pripažintas laipsnis, ji siūloma įstaigose visame pasaulyje. Šie ir daugelis kitų veiksnių turi įtakos lankomumo kainai. Pasiekite universitetą, į kurį norite dalyvauti, norėdami gauti išsamesnės informacijos apie išlaidas.

Absolventai, turintys LLM kovos su monopolijomis įstatymus, paprastai yra tinkami teikti ekspertų konsultacijas intelektinės nuosavybės ir verslo teisės srityse, kurie suteikia jiems galimybę tapti specializuotomis įvairių įmonių, teisinių firmų ar vyriausybių konsultantais arba tarnauti su vyriausybinėmis ir tarptautinėmis reguliavimo institucijomis. Jei asmenys praleidžia barą, jie gali būti kvalifikuoti siekti karjeros kaip advokatai didelėse ir mažose įmonėse tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose.

Internetinės programos yra prieinamos daugelyje universitetų visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
George Mason University - Antonin Scalia Law School
Arlington, Jungtinės Amerikos Valstijos

Antimonopoliniai įstatymai tiesiogiai veikia verslo globalizaciją ir tarptautinės ekonomikos sudėtingumą. Antimonopoliniai advokatai turi įsitraukti į sparčiai besikeičiančias ... +

Antimonopoliniai įstatymai tiesiogiai veikia verslo globalizaciją ir tarptautinės ekonomikos sudėtingumą. Antimonopoliniai advokatai turi įsitraukti į sparčiai besikeičiančias taisykles ir pasaulinius klausimus. LLM Global Antitrust Law & Economics suteikia studentams pažangų supratimą apie įstatymus, reglamentuojančius verslo konkurencijos procesą ir ekonominę analizę, svarbią siekiant suprasti šiuolaikinių antimonopolinių sprendimų. -
LLM
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Anglų
Internetinės
 
Munich Intellectual Property Law Center MIPLC
Munich, Vokietija

MIPLC suteikia tikrai tarptautinę ir tarpdisciplininę patirtį dėka keturių partnerių, valdančių institutą, jo tarptautinio fakulteto ir studentų iš viso pasaulio.

MIPLC suteikia tikrai tarptautinę ir tarpdisciplininę patirtį dėka keturių partnerių, valdančių institutą, jo tarptautinio fakulteto ir studentų iš viso pasaulio. -
LLM
Dieninės
Anglų
Spal. 2020
30 Bal. 2020
Universiteto miestelis
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here