LAWSTUDIES

Peržiūrėti visas teisės magistro programas - Antimonopolinės teisės studijos - jungtinėse Amerikos Miunchenas Vokietijoje - 2020/2021

LLM arba teisės magistro suteikia įvadas į naujas sritis juos domina, taip pat galimybę toliau specializuotis jų dabartines sričių praktiką ir paprastai tik tie, kurie pasiekė garbę statusą savo ankstesniuose teisės studijas.

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Miunchenas yra 3 pagal dydį miestas Vokietijoje. Jis įsikūręs Bavarijos valstybės ir turi daugiau nei 1 mln gyventojų. Kaip pirmaujanti vietą moksle ir moksliniuose tyrimuose, Miunchenas turi daugiau nei 4 universitetai ir keli koledžai.

Prašyti daugiau informacijos apie teisės magistro programas - Antimonopolinės teisės studijos - jungtinėse Amerikos Miunchenas Vokietijoje - 2020/2021

1 Rezultatai Antimonopolinės teisės studijos, Miunchenas Filter

LL.M. Intelektinė nuosavybė ir konkurencijos įstatymai

Munich Intellectual Property Law Center MIPLC
LLM
Spal. 2020
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

MIPLC suteikia tikrai tarptautinę ir tarpdisciplininę patirtį dėka keturių partnerių, valdančių institutą, jo tarptautinio fakulteto ir studentų iš viso pasaulio.

Skaityti daugiau