Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 teisės magistro programas, Aviacijos teisė

LLM arba teisės magistras yra laipsnis, skiriamas asmenims, siekiantiems gilesnio supratimo apie specializuotą įstatymo sritį. Daugelis programų yra skirtingos ir trunka nuo vieno iki trejų metų.

Kas yra LLM aviacijos įstatyme? Ši programa orientuota į labai specializuotą teisinę sritį: aviacijos teisė. Šios programos kursai paprastai suteikia studentams gilų supratimą apie oro ir kosmoso teisę viešajame ir privačiame sektoriuose. Kursai gali apimti įvairius iššūkius ir problemas, su kuriomis susiduria pramonė, ir kaip užtikrinti, kad korporacijos atitiktų pramonės taisykles. Instruktoriai gali daugiausia dėmesio skirti įstatymams, nes jie susiję su tvarumu, keleivių sauga, aplinkos apsauga, sąžininga konkurencija, nenuolatinių laivų naudojimu, nelaimingų atsitikimų tyrimu ir kosminės erdvės militarizavimu.

Šios programos absolventai paprastai turi stiprių analitinių ir problemų sprendimo įgūdžių, kurie abu gali padėti jiems teisiškai ar bet kurioje kitoje srityje, kurią jie nori įvesti. Be to, programos dalyviai turi gilesnį supratimą apie aviacijos taisykles ir jų įtaką vartotojų ir naudotojų saugumui.

LLM kaina skiriasi. Jei asmuo gyvena, ar jis nori dalyvauti kolegijoje už valstybės ribų ar už šalies ribų, o programos trukmė turės įtakos galutinėms studijų išlaidoms.

Asmenys, kurie baigė magistro studijas aviacijos įstatyme, gali rasti daugybę įdomių karjeros perspektyvų. Daugelyje pramonės šakų vis daugiau reikia aviacijos advokatams, o asmenys gali siekti karjeros su privačiomis įmonėmis, tarptautinėmis advokatų kontoromis, vyriausybinėmis organizacijomis, civiline aviacija ar telekomunikacijų organizacijomis. Kai kurie absolventai gali pradėti dirbti su kariuomene.

Aviacijos teisės programose populiarėja, daugiau mokyklų, įskaitant ir studentų, ir internetinių paslaugų teikimą. Norėdami rasti jums tinkamiausią variantą, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Aviacijos teisė

The University of Mississippi - School of Law

Misisipės teisės mokyklos universitetas yra pasaulinė lyderė oro ir erdvės teisinio išsilavinimo, mokslinių tyrimų ir viešųjų paslaugų. ... [+]

Misisipės teisės mokyklos universitetas yra pasaulinė lyderė oro ir erdvės teisinio išsilavinimo, mokslinių tyrimų ir viešųjų paslaugų.

Tai LL.M. studijų programa yra skirta tiek JAV ir užsienio apmokyti teisėsaugos mokyklų absolventų, kurie domisi griežtą teisinę mokymo programą JAV, tarptautinis, ir lyginamosios oro ir kosmoso teisė. Tai yra pirmoji ir tik LL.M. Programa JAV siūlo sujungti oro ir kosmoso teisės magistro teisės laipsnį yra ABA akredituota teisės mokykloje.

Paraiškos priimamos nuolat.

LL.M. Programos privalumus Unikalus dėmesys JAV oro ir kosmoso teisė. Platus oro teisė patirties ir daugiau nei 45 metų į kosmosą teisę. On-campus arba internetu, visą ar ne visą darbo laiką. Dalyvauk, jei kvalifikuoti, kosmoso įstatymo leidinyje. Išsami oro ir kosmoso teisė kolekcija. Prieiga prie universiteto Misisipės Space Law archyvų. Amerikos advokatų asociacija akredituota teisės mokyklą. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Oxford
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Leiden University

Ši unikali programa siūlo tiek viešosios oro teisės, privačios oro teisės ir kosmoso teisės derinimą tiek tarptautiniu, tiek europietišku požiūriu. ... [+]

Kokie įstatymai reglamentuoja komercinį kosmoso naudojimą? Ar valstybės atsako už kosminių šiukšlių švelninimą? Kas atsakingas už avarijas, įvykusias orlaivyje? Sužinokite, kaip elgtis su tokiais klausimais iš tarptautinės ir Europos perspektyvos.

Ką reiškia magistrantūros programa?

Leideno oro ir kosmoso teisės programa yra unikali. Mūsų dėstymas ir tyrimai yra aiškiai apibrėžti europiniu aspektu ir atitinka aukščiausius akademinius standartus. Tuo pačiu metu programa orientuota į profesines programas, ypač vykdant stažuotės reikalavimus.

Tarptautinis oro ir kosmoso teisės institutas (IIASL), kuriame yra šios pažangiosios magistro specializacijos, yra vienas iš pirmaujančių tarptautinių akademinių tyrimų ir mokymo institutų šioje srityje. Institutas palaiko glaudžius ryšius su nacionalinėmis ir tarptautinėmis organizacijomis bei institucijomis visame pasaulyje ir naudojasi prestižinės Tarptautinės patariamosios tarybos vadovais.... [-]

Olandija Leiden The Hague
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba