LAWSTUDIES

Palyginti teisės magistro programas apie Aviacijos teisė

LLM arba teisės magistras yra laipsnis, skiriamas asmenims, siekiantiems gilesnio supratimo apie specializuotą įstatymo sritį. Daugelis programų yra skirtingos ir trunka nuo vieno iki trejų metų.

Kas yra LLM aviacijos įstatyme? Ši programa orientuota į labai specializuotą teisinę sritį: aviacijos teisė. Šios programos kursai paprastai suteikia studentams gilų supratimą apie oro ir kosmoso teisę viešajame ir privačiame sektoriuose. Kursai gali apimti įvairius iššūkius ir problemas, su kuriomis susiduria pramonė, ir kaip užtikrinti, kad korporacijos atitiktų pramonės taisykles. Instruktoriai gali daugiausia dėmesio skirti įstatymams, nes jie susiję su tvarumu, keleivių sauga, aplinkos apsauga, sąžininga konkurencija, nenuolatinių laivų naudojimu, nelaimingų atsitikimų tyrimu ir kosminės erdvės militarizavimu.

Šios programos absolventai paprastai turi stiprių analitinių ir problemų sprendimo įgūdžių, kurie abu gali padėti jiems teisiškai ar bet kurioje kitoje srityje, kurią jie nori įvesti. Be to, programos dalyviai turi gilesnį supratimą apie aviacijos taisykles ir jų įtaką vartotojų ir naudotojų saugumui.

LLM kaina skiriasi. Jei asmuo gyvena, ar jis nori dalyvauti kolegijoje už valstybės ribų ar už šalies ribų, o programos trukmė turės įtakos galutinėms studijų išlaidoms.

Asmenys, kurie baigė magistro studijas aviacijos įstatyme, gali rasti daugybę įdomių karjeros perspektyvų. Daugelyje pramonės šakų vis daugiau reikia aviacijos advokatams, o asmenys gali siekti karjeros su privačiomis įmonėmis, tarptautinėmis advokatų kontoromis, vyriausybinėmis organizacijomis, civiline aviacija ar telekomunikacijų organizacijomis. Kai kurie absolventai gali pradėti dirbti su kariuomene.

Aviacijos teisės programose populiarėja, daugiau mokyklų, įskaitant ir studentų, ir internetinių paslaugų teikimą. Norėdami rasti jums tinkamiausią variantą, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

1 Rezultatai Aviacijos teisė Filter

LLM aukštojo mokslo studijos oro ir kosmoso teisėje

Leiden University
LLM
Vas. 2020
<
Dieninės
<
Ištęstinės
Anglų
Universiteto miestelis

Ši unikali programa siūlo tiek viešosios oro teisės, privačios oro teisės ir kosmoso teisės derinimą tiek tarptautiniu, tiek europietišku požiūriu.

Skaityti daugiau