Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 teisės magistro programas, Azijos teisė

LLM, taip pat žinoma kaip teisės magistras, yra magistrantūros programa tiems studentams, kurie baigė bakalauro laipsnį ir nori studijuoti teisinėje srityje. Programa gali būti pritaikyta studento pageidavimams ir gali būti orientuota į konkrečią teisės sritį.

Kas yra LLM Azijos teisėje? Ši programa dažniausiai siūloma pakviesti studentus į įvairius teisinius klausimus, susijusius su Azijos teatru. Mokymasis dažnai palengvina patyrę dėstytojai klasėje ir seminaruose, studijuoja, skaito paskaitas ir tyrimus. Programos mokslininkai paprastai dalyvauja diskusijose, mokslinėse darbe ir pristatymuose, ir jie gali patirti tam tikrų sričių darbų. Tipiškos klasės dažnai apima susijungimus ir įsigijimus, tarptautinę verslo teisę ir konkrečią šalį ar miestą reglamentuojančius teisės aktus.

Besimokantis asmuo, kuris baigia šią programą, dažnai kuria pažangius mokslinių tyrimų įgūdžius, leidžiančius išsamiai išnagrinėti temas asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Absolventai taip pat gali išmokti analizuoti reguliavimo struktūras ir suprasti kultūrinius konfliktus šalyse, žinios, galinčios padėti karjeros pažangai.

Šios programos kaina yra pagrįsta mokymosi, paraiškos ir registracijos mokesčiais, finansine pagalba ir kitomis išlaidomis. Būsimieji studentai turėtų susisiekti su kiekviena mokykla, kad geriau suprastų visas išlaidas.

Absolventai, turintys LLM Azijos teisėje, gali ieškoti karjeros pagal teisinį spektrą tarptautinės teisės ir finansų srityse. Jiems gali būti įdarbinti didelės ir mažos bendrovės, kurios sprendžia tarptautinius klausimus Azijos regione. Kiti galimi darbdaviai yra akademinės institucijos, vyriausybės agentūros, NVO ir advokatų kontoros. Pozicijos, kurias gali gauti absolventai, yra teisininkai, teisininkai, etninių studijų instruktoriai, mokslinių tyrimų specialistai ir vykdomieji direktoriai.

Šią programą keliose šalyse siūlo įvairūs universitetai. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Azijos teisė

The College of Law

Malaizijos teisinės praktikos magistro laipsnis (taikomoji teisė) yra sukurtas siekiant patenkinti Malaizijos teisininkų profesijos poreikius aukštesnio lygio, įgūdžių įg ... [+]

LLM (TAIKYMO TEISĖ) MALIOSIOS TEISĖS PRAKTIKA

Malaizijos teisinės praktikos magistro laipsnis (taikomoji teisė) yra sukurtas siekiant patenkinti Malaizijos teisininkų profesijos poreikius aukštesnio lygio, įgūdžių įgijimui praktikoje įvairiose specializuotose praktikos srityse.

Jis buvo sukurtas The College of Law bendradarbiaujant su advokatų tarybos Malaizija.

KODĖL TAIKOMOS TEISĖS MASTERS?

Mūsų patirtis Australijoje parodė, kad tiek darbdaviai, tiek studentai siekia tolesnio akademinio studijų, o ne teorinio dėmesio, kaip realaus pasaulio teisinio išsilavinimo forma. Galėdamas pritaikyti tai, ko išmokote šiandien, rytoj reiškia, kad jūsų investicija nedelsiant išmoka.... [-]

Malaizija Kuala Lumpur
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Peking University School of Transnational Law

STL LL.M. programa sujungia tarptautinės teisės kursus iš daugelio teisinių tradicijų, kad studentai pasirengtų pasaulinei praktikai, apimančiai prieštaraujančias teisine ... [+]

STL's LL.M. Programa

LL.M. studentai gaus gilias žinias ir supratimą apie Kinijos ir Vakarų įstatymus bei teisines tradicijas bei praktinius įgūdžius, reikalingus tarpkultūrinei sėkmei. LL.M. PKU STL absolventai išvyks į privilegijuotą karjerą privačiame sektoriuje, viešajame sektoriuje, viešojo intereso teisiniame darbe ir teisinėje akademinėje bendruomenėje visame pasaulyje.

Pekino universitetas

"2018 m. Aukštojo mokslo laikai" pavadino PKU 1-ojo universiteto Kinijoje, 2-ojo universiteto visoje Azijoje ir 27-ą labiausiai akademiškai žinomą universitetą pasaulyje.

Studentai, fakultetai ir karjera

Vadovaujantys studentai iš viso pasaulio konkuruoja dėl priėmimo į STL. Teisės mokyklos tarptautinis fakultetas apima visame pasaulyje žinomus mokslininkus ir praktikus iš Kinijos, JAV, ES ir kitur. STL absolventai yra labai populiarūs pozicijoms su pirmaujančiomis tarptautinėmis advokatų kontoromis ir korporacijomis, pirmaujančiomis Kinijos advokatų kontoroms ir korporacijoms, didžiosioms valstybinėms įmonėms ir pirmaujančioms tarptautinėms nevyriausybinėms organizacijoms.... [-]

Kinija Shenzhen
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universitas Gadjah Mada

Teisės magistro (LLM) klasė UGM Teisės fakultete yra sukurta siekiant patenkinti įvairių sričių ekspertų poreikius, kurie yra svarbūs Indonezijai tiek vietos, tiek pasaul ... [+]

Teisės magistro (LLM) klasė UGM Teisės fakultete yra sukurta siekiant patenkinti įvairių sričių ekspertų poreikius, kurie yra svarbūs Indonezijai tiek vietos, tiek pasaulio mastu. Jis siūlo unikalius modulius, kuriais siekiama pagerinti studentų žinias ir gebėjimus analizuoti įstatymus Indonezijos kontekste, taip pat prisidėti prie teisės vystymosi pasauliniame kontekste. Įrengtas LLM laipsniu, mūsų absolventai yra orientuoti į gebėjimą užpildyti svarbiausius teisinius postus daugelyje sričių, nuo tarptautinių korporacijų iki tarptautinių organizacijų.

Per mūsų koncentracijos sritis, LLM studentai bus veikiami dėstytojų iš UGM partnerių universitetų iš viso pasaulio patirtimi. Galimybės yra atviros daugeliui mainų ir dvigubų studijų programų, pritaikytos pagal Queenslando universiteto, Londono Karalienės Marijos universiteto, Roterdamo universiteto, Leideno universiteto, Readingo universiteto ir kitų žinomų universitetų programas.... [-]

Indonezija Yogyakarta
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba