LAWSTUDIES.LT

Palyginti 10 teisės magistro programas ir Baudžiamosios teisės studijos

Magistro laipsnį arba magistro laipsnį baigiančios programos paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų studijų. Laipsnio reikalavimai skiriasi tarp institucijų, tačiau gali būti reikalaujama didelių tyrimų ar baigiamųjų darbų.

Kas yra LLM Baudžiamosios teisės studijose? Įtraukiant baudžiamąją teisę ir baudžiamąjį teisingumą, mokslininkai baudžiamosios teisės studijose dažniausiai domisi asmenų tarpusavio sąveika ir baudžiamojo proceso sistemomis. Nors baudžiamoji teisė ir baudžiamoji teisena yra glaudžiai susijusios sritys, kiekvienoje laipsnyje daugiausia dėmesio skiriama aiškiai skirtingai etikos, praktikos ir procesų teisingumo sistemoje. Nors baudžiamosios teisės studentai dažniausiai studijuoja baudžiamosios teisės teisinius tekstus ir procesus, baudžiamosios teisenos mokslininkai dažnai labiau rūpinasi besikeičiančiais socialiniais ir politiniais baudžiamosios teisės administravimo aspektais. Be to, nors daugumoje programų dėmesys kreipiamas į universiteto vietos teisinę sistemą, galimybės studijuoti tarptautinę baudžiamąją teisę arba baudžiamąjį teisingumą taip pat yra.

Analitinis rašymas, teisiniai tyrimai ir laiko valdymas yra keletas iš labiausiai išsiskiriančių įgūdžių, nustatytų baudžiamosios teisės studijų absolventų. Šie karjeros įgūdžiai gali padėti tobulinti studentų kasdienes komunikacijas ir veiklą.

Jūsų laipsnio kainą gali įtakoti daugybė sudėtingų veiksnių, tokių kaip laipsnio trukmė ir individualios programos. Jūsų perspektyvių mokyklų finansinės ar biurų įstaigos paprastai gali pateikti tiksliausius lankomumo biudžetinius įvertinimus.

Teisinės pozicijos gali būti labai konkurencingos, tačiau absolventai, turintys tiek profesinės teisės laipsnį ir įgaliojimai baudžiamosios teisės studijose, gali įgyti kritinę pranašumą konkurencijai. Tarpininkai, teisėsaugos agentai, teismo administratoriai, teisininkai ir paralegals yra visi galimi būdai kandidatams, turintiems LLM, skirtą baudžiamosios teisenos klausimams. Arba tie, turintys LLM, kurie specializuojasi baudžiamojoje teisėje, paprastai siekia karjeros tiesiogiai pagal įstatymus, uždirba Juris daktaro ar lygiaverčius įgaliojimus ir tarnauja kaip gynybos advokatai, baudžiamieji prokurorai ir teisėjai.

Programos, siūlančios magistro studijas baudžiamosios teisės studijose, yra plačiai prieinamos visame pasaulyje ir siūlo neformalųjį ir dieninės tvarkaraščius. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

 

10 Rezultatai Baudžiamosios teisės studijos Filter

LLM Kriminalinė justicija

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Notingemas + 1 daugiau

Šis kursas, kuriame pateikiamas aiškus kontekstinis požiūris į baudžiamąjį teisingumą, nagrinėjamas baudžiamojo proceso ir baudžiamosios sistemos teorinių, lyginamųjų ir tarptautinių aspektų.

LLM Tarptautinis kriminalinis teisingumas ir ginkluotas konfliktas

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Notingemas + 1 daugiau

Nagrinėjant prieš ginkluotą konfliktą, ginkluotą konfliktą ir jo metu taikomą teisę, šis kursas nagrinėja dabartinius klausimus ir šiuolaikinius iššūkius, susijusius su karo ir teisingumo politikomis ir politika.

LLM kriminalinės justicijos ir baudžiamoji pokytis

University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 12 - 24 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Glazgas + 1 daugiau

LLM / Magistro kriminalinės justicijos ir Baudžiamojo kaitos nagrinėja teisinius, politinius ir socialinius atsakymų visame pasaulyje spektrą į tai, kas yra plačiai žinomas kaip "baudžiamąjį krizės".

LLM tarptautinės baudžiamosios teisės

Case Western Reserve University School of Law
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Klivlandas + 1 daugiau

Dėmesys tarptautinės baudžiamosios teisės ir proceso, tarptautinės humanitarinės teisės ir nacionalinio saugumo įstatymą. Antras pusmetis externship prieinama studentams, prasidedančiais rudens semestro.

Teisės magistras (LL.M.) tarptautinėje nusikalstamumo ir teisingumo srityje

UNICRI United Nations Interregional Crime and Justice Research Institute
Universiteto miestelis Dieninės 8 mėnesiai Susisiekti su mokykla Italija Turinas

Tarptautinių nusikaltimų ir teisingumo magistras (LL.M.) yra specialiai sukurta jauniems specialistams ir universitetų absolventams, norintiems specializuotis lyginamosios baudžiamosios teisės, humanitarinės teisės, žmogaus teisių, tarptautinių nusikaltimų ir pereinamojo laikotarpio teisingumo srityse.

LLM Baudžiamosios teisės ir kriminalinės justicijos

Edinburgh Law School - The University of Edinburgh
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Edinburge + 1 daugiau

Ši programa suteikia puikią galimybę studijuoti šiuolaikines diskusijas tiek baudžiamosios teisės, tiek kriminalinės justicijos srityje. Mūsų platų kursų rinkinys padės suprasti pagrindines sąvokas ir teorijas, kuriomis grindžiama baudžiamoji teisė ir baudžiamoji teisena, ir kaip jos veikia praktikoje.

LLM (Tarptautinis kriminalinis teisingumas)

University of Kent, Kent Law School
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 12 - 28 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Kenterberis + 1 daugiau

Tarptautinis baudžiamasis teisingumas bus ypač įdomus tiems, kurie dirba, ketina dirbti arba yra labiau suinteresuoti tarptautinio ir tarptautinio baudžiamojo teisingumo, baudžiamosios teisenos ir žmogaus teisių sritimis.

LLM pasaulinėje baudžiamojoje teisėje

University of Groningen
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Rugsėjis 2020 Olandija Groningenas

LLM globalioje baudžiamojoje teisėje daug dėmesio skiriama baudžiamosios teisės taikymui globalizuotame ir internacionalizuotame kontekste. Taigi, siekiant ištirti tam tikras pasaulinio nusikalstamumo rūšis: organizuotus ir finansinius nusikaltimus, elektroninius nusikaltimus ir tarptautinius nusikaltimus, jis remiasi lyginamąja baudžiamąja teise ir tarptautine baudžiamąja teise bei taisyklėmis, reglamentuojančiomis tarptautinį bendradarbiavimą baudžiamosiose bylose.

LLM Baudžiamosios teisės ir kriminalinės justicijos

University of Birmingham - College of Arts and Law
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metai Rugsėjis 2020 Jungtinė Karalystė Birmingamas + 1 daugiau

Šis Pathway remiasi Birmingemo teisės mokyklos ilgalaikėmis stiprybėmis baudžiamosios teisės ir baudžiamosios teisenos srityse. Baudžiamoji teisė yra susijusi su pačiu potencialiai invaziniu valdžios tvirtinimu: jei nesilaikysite įstatymo, bus baudžiama. Šis Pathway suteikia holistinę baudžiamojo proceso analizę atliekant teisės analizę, jos filosofinius pagrindus ir jo veikimą praktikoje.

Europos ekonomikos ir finansų baudžiamosios teisės magistras (LL.M.)

University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance
Universiteto miestelis 2 metai Rugsėjis 2020 Liuksemburgas Liuksemburgo miestas

Programa suteikia studentams unikalią galimybę ištirti sparčiai augančią Europos baudžiamosios teisės sritį, ypatingą dėmesį skiriant ekonominei ir finansinei baudžiamajai teisei. https://wwwen.uni.lu/studies/fdef/master_in_european_economic_and_financial_criminal_law_ll_m