Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 teisės magistro programas iš Bendroji teisė

LLM arba magistro laipsnis yra aukštesnio laipsnio specializacija teisės studentams, kurie baigė prieš bakalauro studijų programas. Tie, kurie nori pasinaudoti programa, turėtų tai padaryti, jei jie yra suinteresuoti teisine karjera.

Kas yra bendrojo įstatymo LLM? LLM siekia suteikti studentams išsamią teismo salių mokymą kartu su teisinės sistemos istorijos, teisės praktikos ir mokslo bei teorijos, susijusios su konkrečios šalies įstatymais, supratimą. Bendrosios teisės kryptys gali apimti daugiau specializuotų teisės sričių, pavyzdžiui, civilines ir aplinkos apsaugos. Studentai gali ne tik mokytis pačios teisės detalių, bet ir lankyti kursus, kuriuose stiprinami analitiniai ir kritinio mąstymo įgūdžiai, skatinamos realaus laiko demonstracijos ir dalyvavimas.

Mokymosi diskusijų menas LLM kursuose gali suteikti jums galimybę sustiprinti savo bendravimo, pristatymo ir teisinių navigacijos įgūdžius. Šie įgūdžiai gali būti naudingi siekiant aukštesnės kvalifikacijos kitose edukacinėse programose, baigti asmeninius projektus ir įgyti karjeros galimybes.

LLM programos kaina priklausys nuo programos, kurią lankysitės, ir mokyklos, kuri siūlo programą, trukmę. Jūs taip pat turėtumėte turėti omenyje savo teisėtą gyvenamąją vietą ir pačią mokyklos vietą, taip pat kursų, kuriuos privalote priimti, skaičių.

Bendros teisës karjeros ágijimas gali padëti pasirengti bûsenos egzaminui savo valstybëje, ypaè, jei norësite tapti kvalifikuotu praktikuojanèiu advokatu. Net jei nuspręstumėte neatsižvelgti į egzaminą, karjera pagal bendrąją teisę gali tapti konsultantu ar teisininku advokatų kontoroje, turinčiu tinkamą sertifikavimą. Taip pat galite pasirinkti dirbti nepelno organizacijoje arba padėti valdyti teisinę komandą arba pasiūlyti teisines konsultacijas. Akademinėje bendruomenėje gali egzistuoti ir kita bendrosios teisės karjera.

Programos gali būti priimamos dalyvaujančiame universitete arba internete. Viskas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų. Toliau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Results in Bendroji teisė

Beijing Institute Of Technology

Teisės akademija BIT, kurios pagrindinė tema yra teisė, vykdo charakteringą švietimą jurisprudencijoje (su pagrindine teisine ir teisine metodika), civilinės ir komercinė ... [+]

Teisės magistro programos ir Bendroji teisė.

Teisės akademija BIT , kurios pagrindinė tema yra teisė, vykdo charakteringą švietimą jurisprudencijoje (su pagrindine teisine ir teisine metodika), civilinės ir komercinės teisės (su intelektinės nuosavybės teise kaip pagrindine), aplinkos ir išteklių Tarptautinė teisė (su oro erdvės ir kosmoso erdvės įstatymais ir tarptautine žmogaus teisių apsaugos įstatyme kaip pagrindine) ir procedūrine teise (su pagrindine teisine ir procesine sistema) yra apsaugos įstatymas (su energetikos įstatymu ir ginčų dėl aplinkos apsaugos įstatymu).

Studentai turi tvirtą pagrindinę teisės teoriją, pagrindinį teisinės minties ir teisinės praktikos rengimą bei pagrindines žinias apie gamtos mokslų bazę ir mokslą bei inžineriją, kurie tada turi galimybę analizuoti ir spręsti problemas su teisine teorija ir teisiniais metodais .... [-]

Kinija Beijing
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The College of Law

Bendrosios teisės praktikos (NZ) teisės magistras (taikomoji teisė) yra sukurta siekiant patenkinti Naujosios Zelandijos teisininkų profesijos poreikius aukštesnio lygio, ... [+]

LLM (TAIKYMO TEISĖ) BENDROJO TEISĖS PRAKTIKA

Bendrosios teisės praktikos magistras (taikomoji teisė) yra sukurta, kad atitiktų Naujosios Zelandijos teisininkų profesijos poreikius aukštesnio lygio, įgūdžių įgijimui praktikoje įvairiuose specializuotose praktikos srityse.

Šešios pradinės šios programos temos taip pat yra skirtos užsienio kvalifikuotiems teisininkams suteikti žinių ir įgūdžių, reikalingų norint išlaikyti šešių dalykų Naujosios Zelandijos teisės ir praktikos egzaminus (NZLPE).

NZLPE I dalis (Naujosios Zelandijos teisinė sistema) - NZLP1 konstitucinės ir administracinės teisės praktika (Naujoji Zelandija)NZLPE II dalis (sutarties teisė) - NZLP2 komercinių sutarčių praktika (Naujoji Zelandija)NZLPE III dalis (baudžiamoji teisė) - NZLP3 baudžiamosios teisės praktika (Naujoji Zelandija)NZLPE IV dalis (nuosavybė) - NZLP6 nuosavybės teisės praktika (Naujoji Zelandija)NZLPE V dalis (kriminalinių nusikaltimų įstatymas) - NZLP5 kūno sužalojimo ir kankinimo būdas (Naujoji Zelandija)NZLPE VI dalis (nuosavybės vertybiniai popieriai) - NZLP7 testamentai, turtas ir patikėjimo praktika (Naujoji Zelandija)KODĖL ĮSTATYMO MASTER (TAIKYTINĖS TEISĖS)?... [-]
Naujoji Zelandija Auckland
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Montréal Law Faculty

LL.M. ketina patenkinti juristų ir užsienio studentų, besidominčių programomis, kuriose atsižvelgiama į mainų globalizaciją, Amerikos ekonominę integraciją ir konkrečius ... [+]

Ši programa skirta sukurti tvirtą pagrindą metodologijai, taip pat bendrosios teisės tradicijos materialinėms ir procedūrinėms taisyklėms. Tai ypač gerai tinka civilinės teisės tradicijas turintiems juristams, norintiems suprasti pagrindinius bendrosios teisės tradicijos elementus pasauliniu mastu, kai teisininkai, turintys civilinę teisę ir bendrąją teisę, nuolat bendrauja.

LL.M. ketina patenkinti juristų ir užsienio studentų, besidominčių programomis, kuriose atsižvelgiama į mainų globalizaciją, Amerikos ekonominę integraciją ir konkrečius teisinius poreikius, kylančius dėl šių įvykių, poreikius. Su teoriniu, kritiniu ir pragmatišku požiūriu programa apima įvairius mokymo metodus, įskaitant paskaitas, seminarus ir probleminį mokymąsi.... [-]

Kanada Montreal
January 2020
Dieninės
12 mėnesių
Skaityti daugiau lietuvių kalba