LAWSTUDIES

Palyginti 2 teisės magistro programas, Bendroji teisė

LLM arba magistro laipsnis yra aukštesnio laipsnio specializacija teisės studentams, kurie baigė prieš bakalauro studijų programas. Tie, kurie nori pasinaudoti programa, turėtų tai padaryti, jei jie yra suinteresuoti teisine karjera.

Kas yra bendrojo įstatymo LLM? LLM siekia suteikti studentams išsamią teismo salių mokymą kartu su teisinės sistemos istorijos, teisės praktikos ir mokslo bei teorijos, susijusios su konkrečios šalies įstatymais, supratimą. Bendrosios teisės kryptys gali apimti daugiau specializuotų teisės sričių, pavyzdžiui, civilines ir aplinkos apsaugos. Studentai gali ne tik mokytis pačios teisės detalių, bet ir lankyti kursus, kuriuose stiprinami analitiniai ir kritinio mąstymo įgūdžiai, skatinamos realaus laiko demonstracijos ir dalyvavimas.

Mokymosi diskusijų menas LLM kursuose gali suteikti jums galimybę sustiprinti savo bendravimo, pristatymo ir teisinių navigacijos įgūdžius. Šie įgūdžiai gali būti naudingi siekiant aukštesnės kvalifikacijos kitose edukacinėse programose, baigti asmeninius projektus ir įgyti karjeros galimybes.

LLM programos kaina priklausys nuo programos, kurią lankysitės, ir mokyklos, kuri siūlo programą, trukmę. Jūs taip pat turėtumėte turėti omenyje savo teisėtą gyvenamąją vietą ir pačią mokyklos vietą, taip pat kursų, kuriuos privalote priimti, skaičių.

Bendros teisës karjeros ágijimas gali padëti pasirengti bûsenos egzaminui savo valstybëje, ypaè, jei norësite tapti kvalifikuotu praktikuojanèiu advokatu. Net jei nuspręstumėte neatsižvelgti į egzaminą, karjera pagal bendrąją teisę gali tapti konsultantu ar teisininku advokatų kontoroje, turinčiu tinkamą sertifikavimą. Taip pat galite pasirinkti dirbti nepelno organizacijoje arba padėti valdyti teisinę komandą arba pasiūlyti teisines konsultacijas. Akademinėje bendruomenėje gali egzistuoti ir kita bendrosios teisės karjera.

Programos gali būti priimamos dalyvaujančiame universitete arba internete. Viskas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų. Toliau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

2 Rezultatai Bendroji teisė Filter

LLM (Applied Law) bendros teisės praktikoje (Naujoji Zelandija)

The College of Law
LLM
<
Dieninės
<
Dalinės
Anglų
Internetinės

Bendrosios teisės praktikos (NZ) teisės magistras (taikomoji teisė) yra sukurta siekiant patenkinti Naujosios Zelandijos teisininkų profesijos poreikius aukštesnio lygio, įgūd ...

Skaityti daugiau

Teisės magistras

北京理工大学
LLM
Rgs. 2020
<
Dieninės
Kinijos
Anglų
Universiteto miestelis

Teisės akademija BIT, kurios pagrindinė tema yra teisė, vykdo charakteringą švietimą jurisprudencijoje (su pagrindine teisine ir teisine metodika), civilinės ir komercinės tei ...

Skaityti daugiau