LAWSTUDIES

Palyginti 3 teisės magistro programas iš Bendroji teisė

LLM arba magistro laipsnis yra aukštesnio laipsnio specializacija teisės studentams, kurie baigė prieš bakalauro studijų programas. Tie, kurie nori pasinaudoti programa, turėtų tai padaryti, jei jie yra suinteresuoti teisine karjera.

Kas yra bendrojo įstatymo LLM? LLM siekia suteikti studentams išsamią teismo salių mokymą kartu su teisinės sistemos istorijos, teisės praktikos ir mokslo bei teorijos, susijusios su konkrečios šalies įstatymais, supratimą. Bendrosios teisės kryptys gali apimti daugiau specializuotų teisės sričių, pavyzdžiui, civilines ir aplinkos apsaugos. Studentai gali ne tik mokytis pačios teisės detalių, bet ir lankyti kursus, kuriuose stiprinami analitiniai ir kritinio mąstymo įgūdžiai, skatinamos realaus laiko demonstracijos ir dalyvavimas.

Mokymosi diskusijų menas LLM kursuose gali suteikti jums galimybę sustiprinti savo bendravimo, pristatymo ir teisinių navigacijos įgūdžius. Šie įgūdžiai gali būti naudingi siekiant aukštesnės kvalifikacijos kitose edukacinėse programose, baigti asmeninius projektus ir įgyti karjeros galimybes.

LLM programos kaina priklausys nuo programos, kurią lankysitės, ir mokyklos, kuri siūlo programą, trukmę. Jūs taip pat turėtumėte turėti omenyje savo teisėtą gyvenamąją vietą ir pačią mokyklos vietą, taip pat kursų, kuriuos privalote priimti, skaičių.

Bendros teisës karjeros ágijimas gali padëti pasirengti bûsenos egzaminui savo valstybëje, ypaè, jei norësite tapti kvalifikuotu praktikuojanèiu advokatu. Net jei nuspręstumėte neatsižvelgti į egzaminą, karjera pagal bendrąją teisę gali tapti konsultantu ar teisininku advokatų kontoroje, turinčiu tinkamą sertifikavimą. Taip pat galite pasirinkti dirbti nepelno organizacijoje arba padėti valdyti teisinę komandą arba pasiūlyti teisines konsultacijas. Akademinėje bendruomenėje gali egzistuoti ir kita bendrosios teisės karjera.

Programos gali būti priimamos dalyvaujančiame universitete arba internete. Viskas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų. Toliau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

3 Rezultatai Bendroji teisė Filter

LL.M. lyginamojoje bendrojoje teisėje

l'Université de Montréal - Droit
LLM Sausis 2020 Dieninės Anglų

LL.M. ketina patenkinti juristų ir užsienio studentų, besidominčių programomis, kuriose atsižvelgiama į mainų globalizaciją, Amerikos ekonominę integraciją ir konkrečius teisi ...

Skaityti daugiau

LLM (Applied Law) bendros teisės praktikoje (Naujoji Zelandija)

The College of Law
LLM 19 February 2020 Dieninės Ištęstinės Anglų Internetinės

Bendrosios teisės praktikos (NZ) teisės magistras (taikomoji teisė) yra sukurta siekiant patenkinti Naujosios Zelandijos teisininkų profesijos poreikius aukštesnio lygio, įgūd ...

Skaityti daugiau

Teisės magistras

Beijing Institute Of Technology
LLM 01 September 2020 Dieninės Kinijos Anglų Su bendrabučiu

Teisės akademija BIT, kurios pagrindinė tema yra teisė, vykdo charakteringą švietimą jurisprudencijoje (su pagrindine teisine ir teisine metodika), civilinės ir komercinės tei ...

Skaityti daugiau