LAWSTUDIES

Peržiūrėti visas 2 geriausias Teisės magistrai (LLM) Brazilijoje - 2021

LLM, kuris reiškia Legum Magister yra pažangi teisės laipsnį galima absolventų bakalauro teisės studijų programas, pavyzdžiui, LLB programas. Nors LLM nebūtinai reikalaujama advokato praktika Brazilijoje, daugelis teisės absolventams pasirinkti eiti, norint pasiekti šį pažangių kvalifikaciją, nes ji suteikia galimybę sutelkti dėmesį į tam tikrą interesų sritį. LLM studentai universitetuose Brazilijoje pat pastebėsite, kad jie galėtų plėsti savo profesinę tinklų, tiek šalyje, tiek užsienyje, per tęsti mokslus.

Paprastai susideda iš kursinių, mokslinių tyrimų, praktinių studijų ir magistro 's darbas, LLM programas akademinių institucijų Brazilijos paprastai trunka vienerių iki dvejų metų mišiniu. Per specializuotos srities teisės turi būti orientuota į tam tikros programos LLM studentai gali laisvai pasirinkti mokslinių tyrimų sritis, kurios juos domina, kai jie rašyti savo disertaciją.

Jūs galite prašyti daugiau informacijos bus atsiųsta apie bet LLM programos tiesiogiai iš palūkanų Brazilijoje tik vieną minutę, naudojant mūsų patogų žiniatinklio formą mokykloje. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip galite kreiptis dėl LLM programą vienu Brazilijos universitete, slinkite žemyn ir paspauskite, norėdami sužinoti daugiau.

Rezultatai Filter

Meistras konstitucinės teisės ir administracinės

Grupo Tiradentes
LLM
Kov. 2021
<
Dieninės
<
374 valandos
Portuguese (Brazil)
Universiteto miestelis

Vienas iš ryškiausių bruožų Socialinės demokratinės valstybės teisė yra Konstitucijos viršenybės. Kaip rezultatas, kūrinijos teorija moko, kad vadinamoji konstitucinė blokas f ...

Skaityti daugiau

Meistras procesinės teisės

Grupo Tiradentes
LLM
Kov. 2021
<
Dieninės
<
374 valandos
Portuguese (Brazil)
Universiteto miestelis

Dėl praktinio tobulinimo ir įgijimo naujų teorinių žinių poreikis vairuoti ir įrodyti teisės specialistų tęstinio mokymosi reikšmę įvairių formų, ypač su įsigaliojimo 2016 met ...

Skaityti daugiau