LAWSTUDIES.LT

Palyginti 4 teisės magistro programas - Bylinėjimasis

Studentai, įgiję teisinį laipsnį ir norintys toliau tobulinti savo žinias apie konkrečią teisės sritį, gali pasirinkti siekti LLM. Šio tipo pažangus teisinis laipsnis padeda mokiniams sužinoti daugiau apie konkrečią studijų sritį, kaip ji taikoma teisinei sričiai.

Kas yra LLM bylinėjimosi procese? Studentai, kurie siekia šio aukštojo mokslo laipsnio, dažniausiai rengia kursus, susijusius su bylų nagrinėjimu teisinėje srityje. Pavyzdžiui, studentai gali išplėsti teisminio gynimo, papildomus įrodymus, derybas ir konfliktų valdymą, ikiteisminę praktiką baudžiamosiose bylose ir arbitražo kursus. Klasės taip pat gali perkelti etiką per teismo procesą ir ginčų sprendimo alternatyvas.

Viena iš pagrindinių privalumų, kaip uždirbti LLM bylinėjimosi byloje, yra tai, kad mokiniai gali išmokti veiksmingai spręsti ginčus tarp dviejų šalių, kurie gali padėti jiems tapti tvirtais ir veiksmingais teisininkų darbuotojais. Jie taip pat gali sustiprinti savo žinias apie bylinėjimosi praktiką ir patobulinti savo bylas, kurios gali padėti jiems daugiau uždirbti savo karjeroje.

Nėra nustatyto mokesčio už šį pažangų teisinį laipsnį. Taip yra todėl, kiek LLM bylinėjimosi bylose priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip mokymosi kursai ir ar programa yra laikoma asmeniškai ar internetiniame formate.

Dauguma studentų, kurie baigė teisminio nagrinėjimo LLM, tam tikra forma tampa ieškovais. Nors kai kurie nusprendžia dirbti privačiame sektoriuje komercinėms organizacijoms ar asmenims, kiti gali nuspręsti dirbti vyriausybėje kaip viešasis gynėjas. Tie, kurie uždirba šį laipsnį, taip pat gali nuspręsti pasinaudoti savo įgūdžiais ir juos naudoti, kad taptų profesionaliu tarpininku, kuris padėtų įmonėms ir asmenims veiksmingai išspręsti konfliktus už teismų sistemos ribų.

Tie, kurie užsiima LLM bylose, gali turėti galimybę pradėti sėkmingą karjerą. Norėdami gauti daugiau informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

4 Rezultatai Bylinėjimasis Filter

Magistro bylinėjimasis ir arbitražo bylose

Catholic University of Central Africa
Universiteto miestelis 2 metai Rugsėjis 2019 Kamerūnas Yaounde

Šio mokymo tikslas yra mokyti teisininkams bylinėjimasis ir arbitražo bylose.

LLM nusikalstamumo ir bylinėjimosi srityje

London South Bank University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

Suprasti pagrindinius principus, kuriais pagrįsta JK baudžiamojo teisingumo sistema. Gauk gilesnį ir sistemingą nusikalstamų ginčų ir baudžiamosios teisenos supratimą.

Teisės magistras (LL.M.) advokatui

American University Washington College of Law
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 2 - 3 semestrai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington + 1 daugiau

American University Washington College of Law , administruojamos teisės mokyklos "Stephen S. Weinstein" bandomųjų programų gynimo programos "Teisės magistras" (Advocacy LL.M. Program), derinys yra griežtas akademinis komponentas ir praktinis bylinėjimosi mokymas. Programa siūlo daugybę kursų, egzaminų ir galimybių siekti teisinės stipendijos ir įgyti mokymosi patirtį. Svarbus "Advocacy LL.M." dėmesys. Programa yra šiuolaikinių technologijų naudojimas bylinėjimosi procese ir etinių teisininkų advokatų rengimas. Programos naujoviškos mokymo programos padės absolventams rengtis visais bylų nagrinėjimo aspektais.

Teisės magistras (LLM) - civilinė bylinėjimosi ir advokatūros specializacija

Loyola Law School
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles

Loyola Law School yra „US News“ 9-ojoje vietoje